Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Sözünü Esirgemeyeceksin Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Nisan 2023, Cumartesi

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 70%

Kendi evinde vakit geçirmek de en az dışarıda vakit geçirmek kadar keyifli gelecek sana. Sevdiğin kişiyi evine davet etmek veya arkadaşların için evde bir plan yapmak duygusal anlamda kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Bugünlerde yararlıgezileriniz olabilir. Mesleğinizde yeni aşamalar kaydetmek istiyorsunuz. Yetkililerinizle ilişkilerinizi daha ılımlı bir platforma taşımanızda yarar var.

Parasal konularda şansın bir anda sana vuracağını düşünmek gereksiz olabilir bugün. Emeklerinin karşılığını almak her şeyden önemli olacak. O yüzden durduk yere bir gelişme beklememeli ve kendi şansını kendin yaratmalısın.

Bugün göz sağlığına dikkat etmen gerekebilir. Gözlerini ovalamamak ve rahatsızlık hissettiğin bir durumda daha dikkatli adımlar atman gerekebilir. Kaşıntı ve kızarıklıklara karşı dikkatli olmalısın bugün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kendini biraz gergin hissedebilirsin. Yapman gereken önemli bir şeyi unutmuş gibi tedirgin olabilirsin. Bu endişenin kaynağını bulmak ve bu duruma bir çözüm bulmak için biraz kafanı dinlemen gerekecek.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koç burçları, bugün işlerin size düşen payını yaptığınızdan emin olmalısınız. Aksi halde olayların bir sorun yumağı haline gelerek içinden çıkılmaz bir noktaya ulaştığını görebilirsiniz. Farkında olsanız da olmasanız da çevrenizde size güvenen insanlar var ve onların güvenini boşa çıkartmak istemezsiniz.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalışan bir Koç burcuysan, kariyer planlarında değişiklik yapmak isteyeceksin. Kafanı dağıtmak için yeni hobi arayışlarına girişebilirsin. Günün senin için çok iyi başlamadığını düşünsen de gün içindeki gelişmeler, bu düşüncelerini haksız çıkartabilir. Bugün aynı zamanda hiç kimseden sözünü esirgemeyecek, haklılığını savunacaksın.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayatın birçok yönü olduğunu düşünebilirsiniz. Bu yönlerden hangisine ağırlık verdiğinize göre yaşantınıza bir şekil vermiş olursunuz. Bugün iyi ve faydalı şekillerden yana tercihinizi yaptığınızda hem mutlu olacak hem de mutlu edecek alternatifler bulabilirsiniz.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Parasal konular, bazı sorumluluklar nedeni ile kendinizi yük altında hissedebilirsiniz. Bedeninize daha çok önem vermelisiniz.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Ufak gezi planları iyi gelecek. Arzu ve isteklerinizi sıralamanın tam zamanı. Yakın bir dostunuzdan mali destek almanız moralinizi daha fazla yükseltecek...

8 Nisan 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İnsanlarla sürekli bir iletişim halinde olabilirsin bugün. Çevrendeki insanlarla nasıl anlaşacağın bazı şeyleri tetikleyebilir. İletişim kanallarını açık tutup yapıcı konuşmalar yapmak sana pozitif bir etki bırakabilir.

8 Nisan 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün sezginize tamamen güvenmeniz gerekiyor. İçinizdeki bilge ses, birinin size gölge düşürdüğünü veya sizi bir şekilde tuzağa düşürmeye çalıştığını söylüyorsa, ona güvenin. Varlığınızın her zerresi sizi olası bir ihanetten korurken kanıt aramanıza gerek yok.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün uygulamak istediğiniz halde bazı engellerle karşılaşabileceğiniz bir konuda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenme konusunda partnerinizden alacağınız destek, dengelerinizi yeniden kurmanızı sağlayacak.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayatınızda artık daha fazla ertelemek istemediğiniz bir değişim gerçekleştirmek niyetindesiniz. Kendinize güven ve heyecan dolu yaklaşımınızla planınızı hayata geçirebileceksiniz. Bu dönemdeki enerjiden yararlanarak ilk adımlarınızı atın. Ailenize ve arkadaşlarınıza da planınızdan bahsedin. Arkanızda olacak ve sizi kuvvetle destekleyecekler.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün enerjiniz çok yüksek ancak böyle zamanlarda enerjinizi iyi kontrol etmeyi ve doğru şekilde kanalize etmeyi bilmelisiniz. Ufak bir yürüyüşe çıkmak veya kendinize kısa bir meditasyon molası vermek, sakinleşmenize ve enerjinizi kontrol etmenize yardımcı olabilir.

8 Nisan 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızdaki bazı ilkeleriniz size güçlük çıkartıyor. Siz bunları ara sıra sergilediğiniz sonradan kazanılmış alışkanlıklar gibi yaşasanız da, bunlar yapınızda var! Çalışma hayatında elinizdekiyle yetinmeyip daha da yükselmek istiyorsunuz. Önünüze çıkacak her fırsatın üzerine atlamaya hazırsınız. Karşınıza her an bir fırsat çıkabilir. Maddi konularda hem olumlu, hem de olumsuz sonuçları düşünerek tedbir almaya bakın! Sağlığınız gayet iyi, enerjiniz de yerinde. Ancak yine de iyisiniz diye kendinizi fazla zorlamamalısınız.

8 Nisan 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 41' 00" R
Ay
Akrep
13° 05' 46" R
Merkür
Aslan
19° 38' 19" R
Venüs
Aslan
04° 56' 32" R
Mars
Boğa
26° 24' 17"
Jüpiter
İkizler
11° 17' 44"
Satürn
Balık
19° 13' 09"
Uranüs
Boğa
26° 19' 42"
Neptün
Balık
29° 53' 03"
Plüton
Kova
01° 02' 53"
Chiron
Koç
23° 28' 57"
Lilith
Terazi
01° 48' 26"
True Node
Koç
09° 58' 22"
Son Güncelleme : 15/07/2024 19:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>