Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Güzel Haberler Alıyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak daha karmaşık adımlar atabilirsiniz. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacak olmanız da önemli. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz.

Mesleğinizle ilgili konular gündeme geldiğinde biraz daha oturaklı olmalı ve geniş düşünmelisiniz. Mantığa yatkın olmayan şeylerin sizi fazlasıyla zorlama ihtimali bulunuyor.

Çabalarınızın karşılığını almak için biraz daha beklemede kalmalısınız. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekmekte. Gelir ve gide arasındaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Zaman kendiliğinden akıp gidiyor gibi görünse de akıntı içerisinden size bir şeyler bırakabilir. Bugün size neler kaldığını görmeyi seçin ve hayatınızın bir ucundan tutun. Üzülmeniz, beklemeniz değil her şeye rağmen inandığınız konu uğruna bir çabanızın olması size istediğinizi verecektir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kendini daha enerjik hissetme eğilimindesin. Hedeflerine odaklanmak ve enerjini pozitif bir şekilde kullanmak için mükemmel bir gün olabilir. İş veya okulda daha iyi bir performans gösterebilir ve projelerini başarıyla tamamlayabilirsin. Ayrıca, kişisel ilişkilerinde de bazı gelişmeler olabilir. Özel biriyle daha derin bir bağ kurabilir veya var olan ilişkini daha istikrarlı hale getirebilirsin. Kendine olan güvenin artacak ve önemli kararlar almak için daha iyi bir konumda olacaksın. Bununla birlikte, aşırı özgüvenli veya bencil olmaktan kaçınmak da önemlidir. Başkalarının duygularını ve görüşlerini önemsemek, ilişkilerini daha sağlam tutmanı sağlayabilir. Tüm bu enerjini iyi yönettiğin sürece, bugün sana başarı getirebilir. Keyifli bir gün geçirmen dileğiyle!

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş arayan Kova burcuysanız, uzun zamandır haber beklediğiniz bir şirketten olumlu geri dönüş alıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde fazla kıskanç olduğunuzu anlıyorsunuz. Duygularınızı kontrol etmek isteyeceksiniz. Geç saatte yediğiniz yiyecekler midenizi rahatsız edebilir. Daha sağlıklı beslenmek isteyebilirsiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Alacak verecek dengenizi koruyamadığınız durumların bazı geri dönüşlerini alabilirsiniz. Yeniarayışları, ortaklıklar ya da mevcut imkanların geliştirilmesi gibi konular gündeminize gelebilir. Çevrenizin bu konudaki fikirlerini, tekliflerini değerlendirmek farklı bakış açıları katacağı gibi bazı sorun ilişkilerin çözümünü de beraberinde getirecektir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay bugün yanan yolda ilerlemekte. Uzaklarla ya da yabancılarla ilgili konularda daha sakin düşünmelisiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş alanında çizdiğiniz kariyer planında beklenmeyen aksaklıklar olabilecekse de yine de varmak istediğiniz nokta mühimdir ve o noktaya gelebileceksiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün hayatında birden fazla şeyin yoluna girmeye başladığını görebilir, biraz rahat bir nefes alabilirsin. Sadece aşk konularında bir şeyleri cepte görmemeye özen göstermelisin.

11 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gün, arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmak ve benzer düşünen insanlarla umutlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için iyi bir enerji getiriyor. İlerici fikirlere ve nedenlere yöneliyorsunuz veya daha fazla katkıda bulunabilir veya uzmanlığınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Şimdi arkadaşlar, bağ oluşturma veya gruplar aracılığıyla ortaya çıkan dikkate değer tartışmalar, derin düşünceler, fikirler ve öğrenme deneyimleri olabilir. Zihniniz daha yaratıcı ve açık, mutluluk hedefleriniz veya sosyal yaşamınız güçlü bir şekilde aklınızda olabilir. Uzun vadede sizin için en iyi olana odaklanın. Başkalarının kararlarınızı gereksiz yere etkilemesine izin vermek yerine iç bilgeliğinize bakın.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Enerjinizdeki yoğunluktan en doğru şekilde yararlanma şansınız var. Karmaşadan uzak durmanız gereken bir süreçtesiniz. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekmekte. Belirsizliklerin önüne geçmeye çalışmalısınız.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hayatınızdaki monotonluğu değiştirecek bir şeyler yapmanın zamanı geldi de geçiyor. Size ilgi duyanlara karşı bu kadar çekimser olmayın. Taşıdığınız endişelerden bir an önce sıyrılıp, hayatın tadını çıkarmaya başlamalısınız. Çevrenizdeki arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz. İşiniz konusunda alacağınız kararlarda temkinli hareket etmenizde fayda var. Bugünlerde parayla ilgili bazı tartışmalar söz konusu. Çevrenizdeki grip salgını sizi de etkileyebilir.

11 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 40' 48" R
Ay
Yengeç
23° 49' 35" R
Merkür
Yay
29° 28' 36" R
Venüs
Terazi
25° 45' 47" R
Mars
Yay
04° 48' 50" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 20"
Satürn
Balık
01° 08' 11"
Uranüs
Boğa
20° 21' 13"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 30"
Chiron
Koç
15° 45' 30"
Lilith
Başak
06° 32' 20"
True Node
Koç
23° 53' 19"
Son Güncelleme : 01/12/2023 07:00

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>