Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Arkadaşlıklarınızı Gözden Geçiriyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2023, Pazar

Aşk 90%
Para 90%
Sağlık 100%

Aşk ve ilişki hayatınızda ufak tefek sorunlar meydana gelebilir. İlişkinizdeki problemleri tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. Dengeli olmanız gerekmekte.

Çabalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanızın daha önemli olabileceğini unutmayın. Sabırlı olmak her şeyi yoluna koyabilir.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda aceleci davranmamaya çalışın. Sınırları çok fazla zorlamadığınız sürece sorun yaşanmayacaktır.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Elde ettiğiniz kazanımların yeterliliğini sorgulayabilirsiniz. Bir yerlerde eksik bir şeylerin olduğunu görebilir, hatalarınızla yüzleşebilirsiniz. Kendinize bir suçlu aramak ya da konuyu değiştirmek yerine bugün haftalık "yapılacaklar listesi" çıkarın; böylece yapılmayacak olanları fark etmeniz kolaylaşacaktır.

12 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Kova burcu olarak hedeflerinizi başarmak için enerjik bir gün geçireceksiniz. İçgüdüleriniz sizi doğru yönlendirecek ve sizi başarıya götürecek adımlar atmanıza yardımcı olacak. Hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda sabırlı ve kararlı olmalısınız. İş yaşamında çalışmalarınızı tamamlamak, projelerinizi ilerletmek için harika bir gün olacak. Uzun vadeli planlarınızı gözden geçirip uygun adımlar atmaya odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevrenizle iletişim kurmak ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayabilir ve pozitif enerjinizi etrafa yansıtabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmek için de bugün kendinize zaman ayırmanız önemlidir. Fiziksel aktivitelerle uğraşmak size hem zindelik hem de motivasyon sağlayabilir. Genel olarak, bugün hedefleriniz doğrultusunda ilerlemeniz ve olumlu bir bakış açısıyla hareket etmeniz için uygun bir gündesiniz. Başarılar dilerim!

12 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Pazar gününe aile kahvaltısıyla başlıyorsunuz. Ailenizle beraber olmak size keyif veriyor. Arkadaş ortamınızdaki birinden hiç beklemediğiniz cümleler duyabilirsiniz. Şaşkınlığınızı belli etmeme konusunda güçlük çekiyorsunuz. Yakın arkadaşınızın sizin sevmediğiniz kişilerle iletişime geçmesinden rahatsızlık duyuyorsunuz.

12 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bir alanda kendinizi geliştirerek ustalaşmak isteyebilirsiniz. Bunun ne olduğunu bulmak için gün içinde en çok neye zaman harcadığınızı, ne ile ilgilendiğinizi fark edin ve onun üzerinde çalışarak istediğiniz konuma gelin.

12 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde Ay iyice küçülmekte. Kendinizi sorumlu hissettiğiniz pek çok konu var ancak nihai kararı vermek için erken olabilir.

12 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İkili ilişkilerde talepkarlığınızın artması sizi yoğun bir şekilde etkisi altına alabilir bu da partnerinizle anlaşmazlıklar çıkmasına neden olabilir.

12 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün çevrendeki insanların seni dinlemediğini, sana anlayışsızca yaklaştığını düşünebilirsin. Ancak bu durum yanılsama olabilir. Her ne olursa olsun yapıcı davranmak ve karşı tarafla iletişim kurmaya çalışmak önemli olacak. Zor olsa da buna öncelik vermen gerekebilir.

12 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gün, arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmak ve sizinle benzer düşünen insanlarla umutlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için iyi bir enerji getiriyor. İlerici fikirlere ve nedenlere yöneliyorsunuz veya daha fazla katkıda bulunabilir veya uzmanlığınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Bazı aksilikler, olumsuz düşünmeye biraz fazla hızlı yol açabilir ve bunun üzerinde durmak yerine, sebeplerinden ders almak en iyisidir. Her şeyde gülümseyecek bir yan bulmak mümkündür bunu unutmayın!

12 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız normal. Her zamanki çözümcü yapınız sayesinde, bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız.

12 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde sanki her şey üzerinize geliyor. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul edin, önünüzde duran dağ gibi birikmiş işlerin daha makul parçalara bölünmesini sağlayacaklar. Özel hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin, bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın. Sorunların köküne inin!

12 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kariyer hayatınız ön plana çıkabilir ve aile hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Sakin kalmaya çalışın ve akışa güvenin! Harika bir gün geçirin.

12 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizdeki çelişki ve stres sona ermek üzere. Çelişkilerinizi çözmek için bulduğunuz yol en doğrusu. Eğer partnerinizle bu dönemde birbirinizi desteklerseniz ilişkinizde büyük ilerlemeler olacak. Her teşebbüsün karşıdan gelmesini beklerseniz boşuna zaman kaybedersiniz. Şanslı ve uyanık olduğunuz bir devredesiniz, biraz kıpırdanın, cesur davranın yeter! Maddi açıdan parlak bir dönem değil, harcamalarınızda dikkatli olmanızda yarar var. İştahınızda ki artış yüzünden kilo alabilirsiniz.

12 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 02' 12" R
Ay
Akrep
03° 11' 33" R
Merkür
Oğlak
07° 17' 05" R
Venüs
Akrep
05° 26' 59" R
Mars
Yay
10° 44' 54"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 17"
Satürn
Balık
01° 33' 57"
Uranüs
Boğa
20° 02' 46"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 33"
Chiron
Koç
15° 35' 47"
Lilith
Başak
07° 27' 24"
True Node
Koç
23° 40' 27"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:40

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>