Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Şubat 2019, Salı

Aşk %
Para %
Sağlık %

Kural dışı ilişkiler sandığınızdan çok daha yıkıcı olabilir. Düşünüp doğru kararlar vermeniz gerekiyor. Denemek istiyorsunuz, ama sonuçları göze alabileceğinizden de pek emin görünmüyorsunuz.

İş yaşantınızda becerikliliğiniz ve yetenekleriniz bazı kapıları açmanızı çok kolaylaştırabilir. Olumlu özelliklerinizi sadece sunuyor, fazla tokgözlü davranıp talepkar olamıyorsunuz..

Para sorunlarınıza eğer bazı önlemler almazsanız, uzun bir zaman daha sıkıntı yaşayacaksınız gibi görünüyor. Kendi kişisel harcamalarınızın dışındaki harcamaların da tedbirini almanız gerekecek.

Baştan ilgisiz gibi davrandığınız bazı konuların bir süre sonra, birinci dereceden ilgilisi haline geliyorsunuz. Bu, çoğu zaman konuyu geriden izlemenize neden oluyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yeni umutlarla döşediğiniz yeni dönemin eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk günlerden anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içindesiniz. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek.

12 Şubat 2019, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Gün boyunca Ay Boğa burcunda hareketine devam edecek. Sizler için aileniz ön planda olabilir. Ay-Neptün olumlu görünümü sayesinde ailecek umut ettiğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinden birinin sağlık problemi için destek olabilirsiniz. Ay-Satürn arasındaki uyumlu açı da maddi konularda beklentiniz varsa bugün beklediğiniz gelişmelerin sonuçlanmasını sağlayabilir. Gece saatlerine geldiğimizde Ay'ın Güneş ile sert açısı psikolojik olarak gergin olmanıza neden olabilir. Güneş sizin burcunuzda ilerlerken yaptığı negatif açılar da olsa sizi güçlendirmek için olacağını unutmayın. Sevgiler, Astromeri

12 Şubat 2019, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Geçmiş deneyimlerin fırsata dönüşüyor!Gökyüzünün olumlu etkisi bugün bilinçaltını harekete geçirebilir. Geçmişteki deneyimlerinin önüne fırsat olarak gelebileceğini asla tahmin bile etmezdin ama bugün kariyerin ile ilgili gelişmelere kulak vermelisin. Özel yaşamında fevri davranışlar sergilemekten uzak durmalısın, beraber olduğun insanı bir anda kırabilir, hiç hak etmediği tavırlar sergileyerek senden tamamen uzaklaşmasına sebep olabilirsin. Çocukları olan bir Kova burcuysan, manevi duygularını geliştirmek adına önemli konuşmalar yapabilirsin. Uzun zamandır yeteneklerini ihmal ettiğini düşünerek, akşamı kendine ayırmak ve çeşitli konularla ilgili araştırmalar yapmak isteyebilirsin.

12 Şubat 2019, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Güven bugünün en önemli konusu olabilir. Güven duyduğunuz kişilerle olanprojeleri sizi büyük başarılara taşıyabilir.

12 Şubat 2019, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eve dair konular gündeminizi oluşturabilir. Ev içindeki kazalara karşı dikkatli olmaya çalışın. İşlerinizde kendi iç sesinizi dinleyerek çözmeniz gereken olaylar olabilir. Babanıza ait konular gündeme gelebilir. Güven aradığınız durumlar söz konusu olabilir. İşlerinize konsantre olmakta güçlük çekebilirsiniz. Akışta kalın.

12 Şubat 2019, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşkta saklı kalmış meselelerin gündeme geldiği süreçler olabilir. Duygularınızla mantığınızla yola devam etmeniz gerekmekte.

12 Şubat 2019, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Güneş hala haritalarınızın birinci evinden geçiyor. Bu durum sizi her zamankinden aydınlık hale getiriyor. Ancak birinci evinizde bulunan Neptün ve Merkür'ün su etkisi sizi olduğunuzdan daha duygusal bir hale getirebilir. Kişisel etiketinizi parlatmak için güzel zamanlar. Kariyer hayatınız yükselişe geçecek ve sosyal çevreniz genişleyecektir.

12 Şubat 2019, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gün boyu hayatın keyif alanlarında kalmak isterken sorumlulukları hatırlatan olaylar gelişebilir. Kendinizi kısıtlanmış hissederken açığa çıkan telaş ve öfkeye dikkat edin. El becerisine dayalı işlere yoğunlaşmak faydalı olur.

12 Şubat 2019, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güne Boğa burcunda seyahat ederek başlayan Ay, evle ilgili konulara eğilim duymanıza destek verecek. Ev dekorasyonunu yenilemek, eşyaların konumlarını değiştirmek, bahçe bakımına zaman ayırmak, emlakçılarla görüşmek, için uygun bir zaman dilimindesiniz. Diğer yandan partnerinizin kibirli ve ilgi bekleyen tavrı sizi özgür bakış açınızla örtüşmeyebilir.

12 Şubat 2019, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün, ailenizi herşeyin üzerine koyup, tüm vaktinizi onlara ayırabilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizle vakit geçirmek, size huzur ve güvenlik hissi verebilir. Tüm akraba ilişkileriniz, olumlu bir seyir izleyecek ve halinizden memnun olmanızı sağlayacaktır.

12 Şubat 2019, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
29° 07' 31" R
Ay
Başak
01° 09' 02"
Merkür
Koç
17° 53' 53"
Venüs
Koç
16° 41' 43"
Mars
Balık
20° 45' 18"
Jüpiter
Boğa
21° 16' 41"
Satürn
Balık
15° 29' 05"
Uranüs
Boğa
21° 41' 52"
Neptün
Balık
28° 32' 10"
Plüton
Kova
02° 03' 26"
Chiron
Koç
19° 59' 26"
Lilith
Başak
22° 03' 02"
True Node
Koç
15° 35' 42"
Son Güncelleme : 18/04/2024 19:30

Astroloji Gündemi

19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri 18 Nisan 2024, Perşembe 19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 19 Nisan'da Güneş burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde durulmanın ve çalışm... Devamını Oku >>