Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kendinizi Güçlü Hissediyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Kasım 2023, Cuma

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, terslikler söz konusu olsa da ilişkiniz açısından yeni adımlar atma şansınız var. Mümkün olanlar üzerinde etkinlik göstermeyi amaçlayacak ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atacaksınız. Kontrolün genel olarak sizde olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Daha aktif adımlar atmaya çalışacak ve şartları lehinize çevirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini de unutmamanız gerekiyor.

Maddi karmaşadan uzak durmaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Savunma mekanizmanızı değiştirmeniz gerekebilir. Bunun da en iyi seçeneklerinden biri, neye odaklanacağınızı belirlemektir. Hayatınıza, sağlığınıza, iyi ve gerçek olana yönünüzü çevirdiğinizde insanların söylemleri ya da çevirdiği oyunlar sizin üzerinizde etkisiz kalacaktır. Herkes yaptıklarının karşılığını görecektir, kendinize de görmek istediğiniz karşılıklara uygun davranışlar sergileyin.

17 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, düşünceli ve yaratıcı tarafınızı ortaya çıkarmak için harika bir gün olabilir. Etrafınızdaki insanlara fikirlerinizi anlatmak ve onların dikkatini çekmek için cesur adımlar atabilirsiniz. İleriye dönük planlar yapmak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için uygun bir zamandır. Aynı zamanda, biraz zamanı geri planda geçirerek, iç sesinizi dinlemek ve içsel huzuru bulmak için fırsat yaratabilirsiniz. İçsel huzurunuz, daha büyük hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İyi bir denge yakalamak için zihinsel ve duygusal ihtiyaçlarınıza dikkat etmek önemlidir.

17 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evinizde uzun zamandır ertelediğini işlerinizi bugün tamamlamak istiyorsunuz. Evinizdeki eksikleri tamamlamak için kendinize liste oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlemeniz zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak. İlişkisi olan Kova burcuysanız, sevgilinizin fikirlerinizi önemsemesi hoşunuza gidiyor. Kendinizi ilişkinizin içinde daha güçlü hissediyorsunuz.

17 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Şeffaf ve açık olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz ancak bunun getirebileceği anlaşmazlıkların da sorumluluğunu almanız gerektiğini bilmelisiniz. Duygusal konularda heyecanlı olabilir, sosyal ortamlarda tanışacağınız kişileri etkiniz altında bırakabilirsiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde elinizde olmayan nedenlerden dolayı gerginlik yaşayabilirsiniz. Bilemediğiniz konularla ilgili gizli kalan şeyler ortaya çıkabilir. Kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda gerginlik yaşayabilirsiniz. Hayatınızda yapacağınız değişiklikler keyfinizi yerine getirebilir. İşlerinize yönelin.

17 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. Bu enerjinizi korumak için daha istikrarlı olmalısınız. Küçük şeylerin kolayca moralinizi bozmasına izin vermeyin.

17 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aşk konusunda oldukça keyifli bir etkiye sahip olabilirsin bugün. Burcundaki etkiler aşkta seni mutlu olmaya itebilir. Kalbini karşı tarafa daha rahat açabilirsin. Bir şeylerin içine daha fazla sindiğini görerek hareket etmek seni mutlu edebilir.

17 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, bugün önsezileriniz veya fikirleriniz çok dikkate değer olabilir. Her ne kadar verimsiz gibi görünse de bazen yavaşlamak, aşırı düşünmeye son vererek ilerlemenize yardımcı olur ve bu şu anda da geçerli olabilir. İnsanlar hızlı karar vermek yerine dinlemeye daha istekli görünüyorlar ve bu atmosfer tam size göre. Gevşemenin ve daha kolay, daha sezgisel konuşmaların tadını çıkarmanın yollarını bulun. Canınızı sıkan kişisel sorunlara yanıt arıyorsanız, biraz çaba harcayarak gerekli kaynakları bulabilirsiniz. Yine de, sırf enerjinizi toplamak için kısa ama canlandırıcı bir inzivaya çekilmek için güçlü bir istek hissetmeniz muhtemeldir.

17 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Aşk ve duygusal ilişkilerinizde fazla seçici, mükemmeliyetçi olacaksınız. Bugün tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek. Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır.

17 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün pek fazlabaşaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

17 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Dengeli olmalısın. Dengeyi bulmak için kendine objektif bak. Yeni bakış açıları kazan. Sağlık ve denge çok önemli. Kararsızlık, hayatını bloke edip yavaşlatır. Hayatının her alanında sağlıklı ve huzurlu olmalısın. Ayrıca dengeli ve sağduyulu da olmalısın, bunu sakın unutma. Bugün mucize senin için geliyor.

17 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygusal yaşamınızdaki tavizsizliğiniz bir gün sizi yalnız bırakabilir. İlişkinizi ve tavırlarınızı gözden geçirmelisiniz. Aşk hayatınızdaki sorunlarhayatınızı da etkileyebilir. Bu duruma karşı hazırlıklı olun. İş konusunda tartıştığınız birisi, hatasını anladı, şimdi pişmanlık içinde. Sizi arayabilir. Sizin de bu tartışmayı uzatmaya niyetiniz yok. Olaylar karşısında sakin olmaya ve kafanızı küçük detaylarla fazla meşgul etmemeye özen gösterin. Bazı harcamalar konusunda çok sabırsız davranıyor, fazla düşünmeden harcama yapıyorsunuz

17 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 08' 12" R
Ay
Başak
04° 56' 08" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 52" R
Venüs
Terazi
29° 45' 17" R
Mars
Yay
07° 15' 50" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 32"
Satürn
Balık
01° 18' 05"
Uranüs
Boğa
20° 13' 24"
Neptün
Balık
24° 53' 21"
Plüton
Oğlak
28° 35' 19"
Chiron
Koç
15° 41' 05"
Lilith
Başak
06° 55' 08"
True Node
Koç
23° 38' 21"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:50

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>