Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kendinizden Taviz Vermiyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Duygusal olarak kendinizi ifade ederken daha anlaşılabilir olmaya çalışmalısınız. Yanlış anlaşılma ihtimaliniz bir hayli yüksek.

Karmaşık etkiler alıyorsunuz. Tam olarak hangi yönde ilerlemeniz gerektiğine karar veremeyeceğiniz bir süreçtesiniz. Bilinçli adımlar atmanız gerekmekte.

Maddi amaçlarınız doğrultusunda hareket ederken daha sabırlı olmalısınız. Bakış açınızı biraz olsun değiştirmeye çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ev vearasında kaldığınız konulardan, bunların getirdiği sıkıntılardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Davranışlarınızın aşırıya kaçması işlerinizi zorlaştırabilir. İhtiyaçlarınızın ve sorunlarınızın farkında olmak, kariyer görüşmelerinizi yaparken planlarınızı şekillendirecektir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugünün enerjisi, yaratıcılığınızı ve ilhamınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. İç dünyanıza dalaşmaktan ve yeni projeler üzerinde çalışmaktan keyif alabilirsiniz. Eğer bir şeylere karşı bir tutkunuz veya hedefleriniz varsa, bugün onlara odaklanmak için harika bir gün olabilir. Aynı zamanda ilişkilerinizde de derinlemesine bağlantılar kurmak ve duygusal olarak derinleşmek için uygun bir zaman olabilir. İnandığınız değerlere bağlı kalmak ve kendi benliğinizi ifade etmek önemli olacak. Ancak, kendinizi aşırı sınırlamamak ve başkalarının fikirlerine ve perspektiflerine de açık olmak da önemlidir. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

13 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sizi yarı yolda bırakan kişilere artık taviz vermiyorsunuz. Kendi yolunuzu kendiniz çizmek isteyeceksiniz. Sizi olumsuz etkileyen kişileri hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Öfkeniz ikili ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Daha sakin olmaya özen göstereceksiniz. Ailenizle yaşadığınız sorunlar son buluyor.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Anlaşmazlıkların hepsi çözülmek içindir, neticesinde bazı ilişkiler bitecek olsa da bu gerçek değişmez. Kendinizi bu gerçeği değiştirmeye zorlamamak konusunda geliştirmelisiniz. İkili ilişkilerdeki bu tutumların herkese zarar verdiğini görmeniz, diğer insanların da kendi hatalarından sıyrılmasına vesile olabilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sorumlu olduğunuz konular gündeminizi etkileyebilir. Üstlerinizden destek alabileceğiniz bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yaptığınız programlarda gelişmeler olabilir. Bürokratik konularla uğraşacağınız zamanlar olabilir. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizle ortak çalışmalar yapabilirsiniz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Karar almak noktasında problem yaşamayacağınız bir gündesiniz. Hayatınıza dair önemli konularda ne istediğinizi biliyor olmanız iyi hissetmenize neden olacak.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kendi etkinin farkına varacaksın. Enerjinin ne kadar arttığını görerek hareket etmen olası. Odaklandığın konularda çok daha fazlasını elde edebilirsin. Yeni şeyler öğrenmek ve yaratıcı şeyler üretmek adına çok daha pozitif bir gün olacak senin için.

13 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, artık işinize ve pratik işlerinize daha fazla sıcaklık ve hayal gücü katıyorsunuz. Dikkatinizi sizi en rahat hissettiren şeylere yöneltmek ve onlara özel ilgi göstermek artık keyifli olabilir. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirleyip bunlarla bağlantı kurmak ve ardından bunları tatmin etmenin yollarını keşfetmek için güzel bir gün. Duygusal kaprislere daha az odaklanıyorsunuz ve rahat olmaya daha çok ilgi duyuyorsunuz, bu da size çok yardımcı oluyor. Sizi aşağı çeken insanların hayatınızda bir yeri olmamalı!

13 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Özgürlük duygularınız yoğun olsa bile, sürekli bir yerlere ait olma isteği içindesiniz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu anda her zamankinden daha fazla sorunla karşı karşıyasınız. Ama kendinizi bu kadar bunaltmayın. Her sorunu tek tek ele alırsanız, durumunuz iyiye gidecek ve yine olayların akışını kendiniz kontrol etmeye başlayabileceksiniz. Ancak hemen harekete geçmeniz şart, yoksa sorunlar daha da artabilir. Başkalarından yardım teklifi gelirse çekinmeden kabul edin.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Yaşamsal konularda daha sabırlı olmaya çalışmalısınız. Her türlü gelişmeyi yakından takip etmeniz gerekiyor. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın. Kontrolü elinizde bulundurmanız gereken bir süreçtesiniz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Pozitif ve güçlü bir güne hazır olun. Aşk hayatınızın sizi zorladığını ve yorduğunu düşünebilirsiniz. Sevdiğinizin size olan yaklaşımları ve kendine güvenen tavrı, kendinizi sorgulamanıza neden olabilir. Kariyerinizle ilgili bilgilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir gün. Araştırmaya olan ilginizden mesleki hayatta da faydalanacaksınız. Bugün yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacak. Beklediğiniz bir paranın gecikmesi sinirlerinizi gerebilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 05' 15" R
Ay
Başak
04° 21' 37" R
Merkür
Oğlak
03° 14' 53" R
Venüs
Terazi
29° 41' 52" R
Mars
Yay
07° 13' 44" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 47"
Satürn
Balık
01° 17' 56"
Uranüs
Boğa
20° 13' 30"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 15"
Chiron
Koç
15° 41' 08"
Lilith
Başak
06° 54' 49"
True Node
Koç
23° 38' 24"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:40

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>