Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Emeklerinizin Karşılığını Alıyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Kasım 2023, Salı

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunları ortadan kaldırma şansınız var. Duygularınızı ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Şartlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak.

Mesleki konularda herhangi bir adım atarken daha dengeli olmanız gerekiyor. Sürekli karmaşıklık yaşanıyor olsa da üstesinden gelebileceğinizi iyi biliyorsunuz.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı da bilmelisiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Beklenmedik sorunları tamamen çözüme kavuşturmayı başaracaksınız. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı da yaşanmayacak. Adım adım ilerlemeniz gereken bir gündesiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kendinizi sosyal ve hareketli hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenizle vakit geçirmekten keyif alabilir, grup etkinliklerine katılabilirsiniz. İletişim becerileriniz yüksek olduğu için başkalarıyla kolaylıkla iletişim kurabilir ve fikirlerinizi rahatça paylaşabilirsiniz. İnovatif ve yaratıcı tarafınızı ortaya çıkarmak için yeni projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Ancak, aceleci ve sabırsız bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız. Sabırlı ve dikkatli davranarak daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, hırslı olmanız da sizi daha büyük hedeflere yönlendirebilir. Ancak, bu hedeflere ulaşmak için özveri göstermeniz gerekebilir. Başkalarının tavsiyelerini dinlemek ve yardım istemek sizi daha ileriye taşıyabilir. Kendinize zaman ayırmayı ve kişisel ihtiyaçlarınızı göz ardı etmemeyi unutmayın.

14 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayal dünyasında yaşamaktansa gerçeklerle yüzleşmek size daha iyi geliyor. Hayatınızın her anında mantığınıza göre hareket ediyorsunuz. İlişkisi olmayan Kova burcuysanız, yalnızlığı sevseniz de hayatınızı birini almak isteyebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını somut almaya başlıyorsunuz. İşinize dört elle sarılmak isteyeceksiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Mücadeleci bir yönünüzün olması hayatta pek başarı ve mutluluğu size getirebilir. Amacınız bunları yakalamak mı yoksa bu mücadeleyi verebildiğinizi gösterebilmek mi? Bugün bu sorunun cevabını düşünebilir, kararlarınızı ve tutumlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde fikirsel anlamda karşıtlıklar meydana gelebilir. Ani kopmalar olabilir. Sorumluluklarınızdaki artış keyfinizi kaçırabilir. İşlerinizi toparlamak için fırsatınız olabilir. Gün içinde mücadele vereceğiniz konulara sakin yaklaşmalısınız.

14 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızdaki problemleri çözümlemek için anlayışlı olmanız gerekmekte. Bugünlerde kendinizi herhangi bir konuda bağlı hissetmek istemeyebilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sosyal ortamlar sana yaratıcı fikirler bulman için etki edebilir. İnsanlarla iletişimin,ve sosyal konulardaki paylaşımların çok daha baskın olabilir. Bir şeyleri kendi başına halletmek yerine hayatında farklı etkilere yer açman daha iyi olacak.

14 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, bugün sizi profesyonel alanda yeni bir başlangıç için itebilir. Yine de, evinizde veya kişisel hayatınızda sizi geçici olarak dengeden çıkaracak değişikliklerle ilgili başlangıçta bazı hayal kırıklığı veya kararsızlıklar olabilir. Ayrıca sizi hedeflerinizi gerçekleştirmeye itebilirler! Yaşam koşulları veya düzenlemelerdeki bazı öngörülemezler, yükümlülüklerinize geçici olarak müdahale edebilir. Gün, sorumluluklarınıza yeni bir yaklaşım getiriyor, hedeflerinizi faydalı şekillerde yeniden şekillendirme gücüne sahipsiniz. Kendinizi daha görünür, lider veya talep gören bir konumda bulabilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, kişisel özelliklerinizi vurgulayan tavırlarınızı denetlemek zorundasınız. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor.

14 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.

14 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, seyahat veya hukukla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Harika bir gün geçirin.

14 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin işine ayırdığı zamanı problem ediyorsunuz ama belli etmemeye çalışıyorsunuz. O ise sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyor. Açık olmanızda fayda var! İş yerinde yaşanan bazı olaylar sizi rahatsız edebilir. Normal zamanlarda fazla aldırmayacağınız durum ya da sözler bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir, dikkatli olun. Arkadaş ilişkilerinizde küçük meseleleri büyütmemeye özen gösterin. Alışveriş yaparken daha akıllıca ve işinize yarayacak şeyler almalısınız.

14 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 38' 42" R
Ay
Yengeç
23° 23' 43" R
Merkür
Yay
29° 26' 05" R
Venüs
Terazi
25° 43' 21" R
Mars
Yay
04° 47' 21" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 32"
Satürn
Balık
01° 08' 05"
Uranüs
Boğa
20° 21' 18"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 27"
Chiron
Koç
15° 45' 33"
Lilith
Başak
06° 32' 06"
True Node
Koç
23° 53' 34"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:10

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>