Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Ani Tepkilerinize Dikkat! Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 90%
Para 90%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Gerginlikler yaşanacak olsa da üstesinden gelme şansınız var. Her türlü sorunun ve sıkıntının geride kalabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Bazı noktalarda ne yapmanız gerektiğine karar veremeyeceksiniz. Karmaşadan uzak durmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Dengeleri zorlamaktan kaçınmalısınız.

Gelir ve gider arasındaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Koşullara uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yorucu ve stresli bir gün geçirebilirsiniz. Sadeceyapmanın değil duygusal ve sosyal açıdan da sorumluluk almanın önemini fark edebilirsiniz. Değer kazanmak ve saygı görmek için bu sorumlulukların altını nasıl doldurduğunuza dikkat etmelisiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Kova burcu için biraz zorlu bir gün olabilir. Ruhsal enerjiniz düşük olabilir ve motivasyon eksikliği yaşayabilirsiniz. Fakat bu geçici bir durum ve enerjinizi yeniden yükseltebilirsiniz. İçsel dünyanıza dönerek meditasyon veya yoga gibi aktivitelerle kendinizi rahatlatabilirsiniz. İş hayatında bazı engellerle karşılaşabilirsiniz ancak sabırlı ve kararlı olmanız durumunda bunların üstesinden gelebilirsiniz. İlişkilerde ise iletişimde zorluklar yaşayabilirsiniz. Duygusal açıdan da biraz dalgalanmalar olabilir. Kendinize zaman ayırarak dengenizi sağlamaya çalışın.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Aile içinde yaşanan tartışmalarda ne kadar geri planda durmak isteseniz de ağzınızdan çıkanlara engel olamayabilirsiniz. Vereceğiniz ani tepkilerden ilerleyen günlerde pişman olabilirisiniz. Sağ duyulu olmaya özen göstermelisiniz. İlişkisi olmayan Kova burcuysanız, sizinle tanışmak isteyen biri olabilir. Yakın bir akrabanızın ısrarıyla bir çay içmeyi kabul ediyorsunuz

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Zaman kendiliğinden akıp gidiyor gibi görünse de akıntı içerisinden size bir şeyler bırakabilir. Bugün size neler kaldığını görmeyi seçin ve hayatınızın bir ucundan tutun. Üzülmeniz, beklemeniz değil her şeye rağmen inandığınız konu uğruna bir çabanızın olması size istediğinizi verecektir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında sizi kısıtlayan koşullar olabilir. Iyimser olmaya çalışmalısınız akşam saatlerinde daha girişkensiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda belli bir tamamlanmışlık içerisinde hissedebilirsiniz. Duygusal hissedeceğiniz bir günde olsanız da partnerinizden aynı hissiyatı göremeyebilirsiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Dünya yıkılsa umurunda olmayabilir bugün. Çünkü keyfin yerinde, kafan rahat olacak. Daha iyi bir biçimde bir şeylere odaklanabileceksin. Zihnini ve bedenini güzel konulara açabileceksin. Bu enerji sana uzun bir süre gidebilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, yavaşlamak ve biraz tereddüt etmek bugün kendinizi bulmanıza yardımcı olabilir. Sezgileriniz sizi hedeflerinizi ileriye taşımak için doğru kaynaklara çekebilir. Yeteneklerinize ve değerinize olan inancınızın artması olumlu gelişmelere yol açar. Gerginlikleri bırakmak kolay olabilir ruhunuzu besleyen durumlara ve eğlencelere yönelirsiniz ve özellikle geçmişle ilgili yeni bir şeyler öğrenmekten veya deneyimlemekten keyif alabilirsiniz. İlginç bir tartışma veya fikir alışverişi sizi harekete geçirir. Bugünün ilerleyen saatleri daha kışkırtıcı olabilir; çok hızlı tepki vermeye meyilli olabilirsiniz ve daha güvenli adımlar için buna karşı koymalısınız.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün birçok özel dostunuzdan alacağınız değişik teklifleri değerlendirme konusunda, tercih zorluğu yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşantınıza katılacak yeni kişilerle, farklı ve ortak organizasyon çalışmalarına girişeceksiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sadece tutumunuzu değiştirerek üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Çevrenizde yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün enerjiniz yüksek olarak güne başlıyorsunuz. Yurt dışı, eğitim, seyahat veya hukukla ilgili konular ön plana çıkabilir. Harika bir gün geçirin.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün kararlı bir tutum içinde bulunacak, düşüncelerinizi uygulamayı başaracaksınız. Ufak tefek sorunlar çıksa bile, bunların üstesinden kolaylıkla gelmeniz mümkün. Çevrenizdekilere karşı öfkeli tavırlar sergilememeye dikkat edin. Bu şekilde sorunlarınıza karşı çözümcü bir yaklaşım sergilemeniz mümkün olabilir. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Kendinizi yoğun baskı altında hissetmeniz özellikle mide rahatsızlıkları ve baş ağrısı gibi problemler yaratabilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 41' 39" R
Ay
Yengeç
23° 59' 55" R
Merkür
Yay
29° 29' 36" R
Venüs
Terazi
25° 46' 45" R
Mars
Yay
04° 49' 26" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 15"
Satürn
Balık
01° 08' 13"
Uranüs
Boğa
20° 21' 11"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 31"
Chiron
Koç
15° 45' 29"
Lilith
Başak
06° 32' 26"
True Node
Koç
23° 53' 12"
Son Güncelleme : 01/12/2023 07:20

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>