Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Ayrılık Kapıda! Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2023, Pazar

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Yüzünüz gülmeye başlayacak. Sorunlar ve sıkıntılar da çözüme kavuşuyor.

Mesleki olarak zorlanacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Şartların tam da istediğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Maddi koşullar değişim gösterecek olsa da ayak uydurmaya çalışın. Sınırların bilincinde olmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İnsan ilişkilerinde yeni deneyimleriniz olabilir ve bunları kalıcı hale getirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi, yakıştıramadığınız ya da zorla kabul ettirmeye çalıştığınız bir durumdan kurtarmak kendinize yaptığınız büyük bir iyiliktir. Bu iyiliğin farkına varacağınız bir gündesiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjiniz oldukça yüksek olacak ve büyük projelere odaklanmak için mükemmel bir gün olacak. Yaratıcılığınızı kullanarak yeni fikirler geliştirmek ve vizyonunuzu paylaşmak için ilham bulacaksınız. İletişim becerileriniz sayesinde insanların dikkatini çekeceksiniz ve işbirlikleri için uygun ortamlar oluşturabileceksiniz. Ancak, kendinizi çok fazla zorlamamaya çalışmalısınız. Fazla stres altında olmak, enerjinizi tüketebilir. Kendinize zaman ayırarak dinlenmeyi de unutmayın.

19 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayatın pahalılığından şikâyet etmeniz gün geçtikçe artıyor. Aldığınız maaş size yetememeye başlıyor. Gelirinizi düzenlemek için ekyapamaya başlayabilirsiniz. İlişkisi olan Kova burcuysanız, sevgilinizin sorumluklarını yerine getirmemesi sizi rahatsız ediyor. Sevgilinizi sevseniz de ayrılık kararı alabilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Elde ettiğiniz kazanımların yeterliliğini sorgulayabilirsiniz. Bir yerlerde eksik bir şeylerin olduğunu görebilir, hatalarınızla yüzleşebilirsiniz. Kendinize bir suçlu aramak ya da konuyu değiştirmek yerine bugün haftalık "yapılacaklar listesi" çıkarın; böylece yapılmayacak olanları fark etmeniz kolaylaşacaktır.

19 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay sizi kişisel konularda oldukça yaratıcı ve kararlı kılıyor. Ancak başkalarının görüşlerini de göz ardı etmemelisiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi arzu ettiğiniz ruh haline getirmekte oldukça olumlu olabilirsiniz. Cesaret gerektiren bir gün geçirebilir ve cesaret sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aşk konularına zaman ayırmak isterken bir ilişkiye ne kadar hazır olup olmadığını da gözden geçirmen gerekebilir. Hayatındaki etkilerin seni ne yöne ittiğini gözlemlemek ve ona göre hareket etmek önemli olacak. Günün önceliği aşk olabilir.

19 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, başkaları üzerinde profesyonel düzeyde özel bir etkiniz var veya insanlar yeteneklerinizi daha kolay fark ediyor. Hırslısınız ve sorumluluğu üstlenmeye veya liderlik etmeye hazırsınız. Hayatınızın kontrolünü elinize almak için mükemmel bir konumdasınız. Hırsların üstünde kalmak ve daha iyi bir şeye ulaşmak istiyorsunuz. Harekete geçmek için gerçek bir arzu dalgası hissedebilirsiniz. Günün cesaretinden yararlanın ve sabırsız veya benmerkezci yönlerinden kaçının. Performansınız ön planda ve büyük bir etki yaratıyorsunuz. İşleri kendi yönteminizle yapmayı arzuluyorsunuz veya başkalarına daha kendinden emin, daha cesur ve daha cesur bir imaj gösteriyorsunuz.

19 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, çevre ilişkilerinizin güçlü bir şekilde gündeme gelmesiyle, sizi fazla meşgul edecek alanlarınız artıyor ve gözlemci yönünüz fazla ortaya çıkıyor. Gerekli donanımızın size sağlayacağı avantajlara güvenmelisiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sabrınızı zorlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Kendi kapasitenizden şüphe etmemeniz önem taşıyor. Koşullarınızı değiştirmek için gereken güce sahipsiniz. İşyerinde güçlüklerle karşılaşırsanız, kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın ve sorunları çözmenin en iyi yolunu arayın. Engeller, ders alabilmemiz için karşımıza çıkarlar. Bu zamanı olumlu bir şekilde kullanın ve gereken becerilerinizi iyileştirin.

19 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün para, kazançlar, maddi olanaklarınızı genişletip, büyütecek önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Harika bir gün geçirin.

19 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Uzun süreli beraberliğiniz artık vaktini doldurdu. Bunun farkındasınız fakat nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Bugün konuyu açıp işin varacağı yere varması niyeti içindesiniz. İş hayatındaki hırsınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız. Büyük bir şans, hiç ummadığınız bir anda sizi bulacak. Birteklifi de alabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz, tasarruf uğruna isteklerinizden fedakarlık yapmanız gerekebilir. Sigara alışkanlığınızı en aza indirin.

19 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 05' 15" R
Ay
Başak
04° 21' 37" R
Merkür
Oğlak
03° 14' 53" R
Venüs
Terazi
29° 41' 52" R
Mars
Yay
07° 13' 44" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 47"
Satürn
Balık
01° 17' 56"
Uranüs
Boğa
20° 13' 30"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 15"
Chiron
Koç
15° 41' 08"
Lilith
Başak
06° 54' 49"
True Node
Koç
23° 38' 24"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:40

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>