Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
İnterneti Verimli Kullanıyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki duygularınızı ifade ederken abartıdan kaçınmanız gerekiyor. İlişkinize verdiğiniz değeri daha anlaşılabilir şekilde ifade etmelisiniz.

Zorlanacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz ancak kendinize biraz daha zaman tanıyın.

Maddi amaçlarınızın dışına çıktığınız sürece sorunlar yaşanabilir. Daha etkin adımlar atmaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Parasal konularda yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Bireysel bir çalışma olması, hem kendinizi parlatmak hem de insanların tepkilerini ölçmek adına iyi olabilir. Bazen yalnızlığın, sizi nasıl bir kalabalıktan koruduğunu anlamak için gerekli olduğunu unutmayın.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, iletişim becerileriniz ve zekanız ön planda olacak. İş yerinde veya sosyal çevrenizde insanlarla etkileyici ve ikna edici bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Fikirleriniz ve önerileriniz dikkate alınacak ve takdir edilecektir. Ayrıca, arkadaşlarınızla keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İçinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarmak için zaman ayırmanızda fayda var. Özellikle sanatsal veya yaratıcı bir alanda deneyler yapmak size iyi gelebilir. Kendinize zaman ayırarak, enerjinizi yenileyebilirsiniz. Özgürlüğünüzü ve bağımsızlığınızı korumanız önemlidir. İç sesinize kulak vermek ve hayatınızı istediğiniz şekilde şekillendirmek için cesur adımlar atmak için doğru bir gün olabilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sosyal medyada daha fazla mesai harcamaya başlıyorsunuz. Bu durum özel hayatınızı etkilemeden önlem almak isteyebilirsiniz. Bugün mutfağa girip birbirinden lezzetli yemekler yapıyorsunuz. Yaptığınız yemeklerin beğenilmesi sizi mutlu ediyor. Kendinizi geliştirmek için kişisel gelişim videoları izlemek isteyebilirsiniz

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ev vearasında kaldığınız konulardan, bunların getirdiği sıkıntılardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Davranışlarınızın aşırıya kaçması işlerinizi zorlaştırabilir. İhtiyaçlarınızın ve sorunlarınızın farkında olmak, kariyer görüşmelerinizi yaparken planlarınızı şekillendirecektir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel olarak önem verdiğiniz konular öne çıkabilir. İlgi alanlarınızda yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. Sağlığınıza önem vermelisiniz. Beslenme alışkanlıklarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Hassas olduğunuz konular sizi yorabilir. Bilemediğiniz konulardan dolayı zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Beklemediğiniz yerden yardım alabilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Merak ettiğiniz her konuda istediğiniz bilgi elinize kolayca gelebilir. Kendinizi iyi hissettiğiniz ve bilginin güvenine sığındığınız bir evrede olabilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kafana koyduğun şeyi gerçekleştirene kadar kimse seni yolundan döndüremeyecek. Aklına koyduğunu gerçekte bir yere konumlandırabileceksin. İş ve profesyonel anlamda uğraş gerektiren konularda daha başarılı olman olası.

20 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şimdi, kendi işinizi yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. Duygusal olarak heyecanlanmak kolaydır ancak aynı zamanda ne istediğinizi ve arzuladığınızı gerçekten anlayacak ve bilecek konumdasınız. Kişisel her şey için güzel bir gün olsa da gün ilerledikçe planlarınıza veya çalışmanıza daha fazla dikkat ve enerji harcamanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Yalnızca mantığı ve analizi değil, resmin tamamını hesaba kattığınız için aldığınız kararlar şu anda akıllıcadır. Benzersiz bir arayışa veya hedefe ekstra sevgi katarak kendinizi daha tatmin olmuş hissedebilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal hırslarınızla ilgili planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Bu konuda size yeni öneriler gelebilir. Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz için, çalışma hayatınızda sizden yüksek performans bekleniyor.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Şu anda aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Hayatın küçük lükslerinin tadını çıkar. Yalnız başına zaman geçirmelisin. Başarılı serbest bir mesleğin var ise güzel planlar seninle oluyor. Kariyerinde başarılar sağlıyorsun. Geleneksel bakış açıları ve yöntemleri kullanabilirsin. Seninle aynı görüşte olan arkadaşların var. Onlardan sana güzel bir enerji geliyor bugün.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Gururunuz ve ihmalleriniz yüzünden sevgilinizin size olan ilgisi yok oldu, ama henüz her şeyi kaybetmediniz. Göstereceğiniz yaklaşım, yapacağınız candan konuşma aşk hayatınızı canlandıracak. İşyerinizdesorunlarınızı birilerine açmaya cesaret edemiyorsunuz. Şimdiden gerekli tedbirleri almazsanız, sonradan işi düzeltmek zor olacak gibi görünüyor. Alışveriş duygularınızda abartıya kaçmamaya ve bütçenizi aşmamaya gayret edin. Son günlerde perhizinizi ihmal etmeye başladınız.

20 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 08' 12" R
Ay
Başak
04° 56' 08" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 52" R
Venüs
Terazi
29° 45' 17" R
Mars
Yay
07° 15' 50" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 32"
Satürn
Balık
01° 18' 05"
Uranüs
Boğa
20° 13' 24"
Neptün
Balık
24° 53' 21"
Plüton
Oğlak
28° 35' 19"
Chiron
Koç
15° 41' 05"
Lilith
Başak
06° 55' 08"
True Node
Koç
23° 38' 21"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:50

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>