Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Aralık 2018, Perşembe

Aşk %
Para %
Sağlık %

Aşkın, deli bir rüzgar gibi insanların karşısına çıkabileceğini kabul ediyor, ama insanların ondan sakınılacak iradi davranışları gösterebilmelerini bekliyorsunuz. Yakınınızda gözlediğiniz bazı ilişkiler, bu duyguya olan saygınızı azaltmamalı.

İşinizi hemen hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İş bağımlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Akşam saatlerinde birbağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.

Gelirinizhayatınızdaki başarılarla başa baş gitmese de, bu anlamda umutlu bir geleceğiniz var gibi. Son günlerde bir yakınınıza verdiğiniz parasal destek, biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir.

Duygusal ilişkileri tanımlar, yorumlarken daha az aceleci olmalısınız. Süreç içinde ilişkiler, bambaşka biçimlere dönüşebilirler.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Derin üzüntülerin, coşkulu mutlulukların insanısınız. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli. Ama inanılmaz bir kararlılıkla bir anda da bitirebiliyorsunuz. Kolay güven duymuyorsunuz.. Bunu çok belli ettiğiniz ciddi bir arkadaş zenginliğiniz var. Sevecen, yumuşak biri olmanız, sevinci olduğu gibi hüznü de yoğun yaşamanıza yol açabiliyor.

13 Aralık 2018, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Oğlaklar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Bir içe yöneliş hem de bir gözden geçirişin işaretçisidir. Neler üzerinde duracağız? Finansal meseleler, maddi ve manevi anlamdaki zenginliklerimiz, enerjimizi doğru kullanma teknikleri, yaratıcı düşünme ve temel dürtülerimiz. Bizi biz yapan birçok olgu üzerinde duracağız. Düşüncelerimiz dış dünyadan ziyade iç aleme yönelik olsa da, bize gerçekten güzel niyetle yaklaşanlara can olmaya hazırız. Yarım kalan projelerin tamamlanması anlamında önemlidir. Mali konularda destekler görebiliriz. Bazen kafamızı kaşıyacak vaktimiz olmayacak. Detaylar, bütünü görmemizin önüne geçebilir. Buna da dikkat etmek lazım. İş hayatında bizi rahatsız eden noktaları, güvenlik unsurunu, işin niteliğini, artı ve eksilerini mutlaka bilinçli şekilde ele almalıyız. Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

13 Aralık 2018, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günün ruh hali: Belirsizlikler ortadan kalkıyor! Kariyerine dair belirsizlikler ortadan kalkıyor. Koşulların için rahatlık arıyorsan çalışma ortamında iyileştirme talep edebilirsin. Ya da çalışma hayatında sıkıntı yaşadığın kişiyle açık bir konuşma yapabilirsin. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, gün içerisinde tesadüfen tanışacağın kişi kalbinin kapısını hızla açacak. Aşk duygusunu hissetmek seni adeta iyileştirecek. Çocukların varsa, kişisel ve mesleki gelişimlerini destekleyecek kurs araştırmaları yapabilirsin. Bugün aynı zamanda aile içinde karmaşık olaylar yaşanacak bir gün olabilir. Aile bireylerinden önemli bir sırrı saklıyor olabilirsin. Dürüst olursan, konu kimse kırılmadan çözülebilir. Mide problemin varsa, işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var.

13 Aralık 2018, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Otorite figürleri ile önemlibirlikleri yapabilirsiniz. Karşılıklı güven ve istikrar üzerine kurulan bu düzen sizi oldukça mutlu ve huzurlu kılacaktır.

13 Aralık 2018, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bütçenizle ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı arttırmak için farklı arayışlar içine girebilirsiniz. Sabah saatlerinde sıkıntılı süreçler meydana gelebilir. Akışta kalmaya çalışın. İlerleyen zamanlarda temposu yüksek işler sizi bekliyor. Yakın çevrenizdeki insanlar sizden yardım talep edebilir.

13 Aralık 2018, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün sosyal yapınızda biraz daha sinirli ve asabi görünebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar sizden uzak kalmaya çalışıyorlar adeta.

13 Aralık 2018, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün içindehayatınızda etkili iletişim kurarak, çalışanlar, patronlar ve kurumlarla ilişkilerinizi geliştirebilir, özel yaşamınız vehayatınızda yapacağınız görüşmelerden etkili sonuçlar elde edebilir ve sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz.

13 Aralık 2018, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sağlığınızı ilgilendiren konular olası. Bir süredir bekleten uluslararası konular harekete geçebilir. Gün boyu finansal konularla meşgul olurken bilinirlik ve statü konularında gelişmeler olası. Öğleden sonra hayallerle hedefler uyuşmayabilir.

13 Aralık 2018, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yay burcuna yerleşen Merkür, bilinçaltınızdaki konuları su yüzüne taşıyacak. Arka planda yürüttüğünüz projeleri bu dönemde duyurabilir, uygulama aşamasına taşırsınız. Gündelik hayatta gereğinden fazla iletişim sizi yorabilir. Sosyal medya hesabınızı canlandırıp, internet sitenizin güncellemesini gerçekleştirin.

13 Aralık 2018, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İş ve para konuları gündeminizde ağırlık kazanmaya başlıyor. Sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca alışverişler söz konusu olabilir, lükse, kozmetiğe, güzelliğe daha fazla para harcayabilirsiniz. Gösterişli giysi, takı ve aksesuarları tercih edebilirsiniz.

13 Aralık 2018, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 32' 00" R
Ay
Aslan
03° 13' 49"
Merkür
Oğlak
21° 08' 20"
Venüs
Balık
10° 36' 25"
Mars
İkizler
11° 06' 36"
Jüpiter
Koç
06° 44' 58"
Satürn
Kova
26° 17' 05"
Uranüs
Boğa
15° 00' 41"
Neptün
Balık
23° 42' 36"
Plüton
Oğlak
28° 46' 50"
Chiron
Koç
12° 45' 56"
Lilith
Aslan
03° 01' 59"
True Node
Boğa
08° 01' 47"
Son Güncelleme : 04/02/2023 18:20

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>