Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Aralık 2018, Cuma

Aşk %
Para %
Sağlık %

Bir arkadaş aracılığıyla bir şeyler öğrenme niyetiniz, hiç romantik değil. Onun gizemi, sorularınıza yanıt alamamanızdan kaynaklanıyor. Sizin kadar etkilenmemiş görüntüsünün nedeni, sizin dayandırdığınız gerekçelerde değil.

İşlerinize hakimsiniz. İş yaşamınızda bu beceride büyük payı olan başka biri daha var gibi. Bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, yeterli gelmeyebilir, biraz daha sabır.

Dişinizi biraz daha sıkmanız gerekiyor. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için esaslı paraya gereksiniminiz var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.

Arkadaşınızı sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var. Size haksızlık ettiğini uygun bir tarzda anlatmalısınız. O, olayın pek farkında değil gibi.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Etkilendiğiniz kişinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyor, bekliyorsunuz. Ama bu gecikme, duygularınızın karşılığı olmadığı anlamını taşımıyor. Umutsuzluk için çok erken. Dost çevrenizden birine verdiğiniz değerin, onun ilgisizliğiyle daha da arttığını söyleyenlere kızıyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var. Bu, biraz hastalıklı bir ilişki görüntüsü veriyor.

14 Aralık 2018, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Oğlaklar saat 07:10 Ay-Venüs olumlu görünümü, kendimizle barışık ve başkalarıyla dostça temasımızın işareti olarak öne çıkıyor. Ruhumuza hoş gelen bir şeyler yapmak isteyeceğiz. Saat 07:44 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor. Saat 10:31 Ay-Satürn görünümü destekleyici, güven duygunuzu yükseltici ve sizi rahatlatıcı bir enerjidir. Hedefinizi bilirsiniz. Sorumluluk sahibi ve güvenilir bir kişi olarak takdir edilirsiniz. Bu size haz verir, mutlu eder, rahatlatır. Saat 19:34 Ay-Neptün kavuşumu, hem ruhsal hem bedensel anlamda huzura ihtiyaç duyarız. Sevgi ve şefkatle hayata yaklaşırız.

14 Aralık 2018, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günün ruh hali: Gerçeklerle yüzleşmeye hazırsın! İnsanlar ilişkileri için bazen gerçeklerden kaçar. Sen ise bugün yüzleşmeye hazırsın. Ancak karşındaki kişiden aynı samimiyeti görmeyebilirsin. Elinden gelen her türlü iyi niyetiarkadaşlarına göstermene rağmen aynı reaksiyonu görmüyorsun. Aşk her zaman istediğimiz gibi yaşanmıyor. Bugünlerde belki de en çok bunu tecrübe ettin. Ancak azmin yerine bugün vazgeçmek duygusu da oluşabilir. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinin vereceği müjdeli haber ayaklarını yerden kesecek. Günün yorgunluğunu üstünden atmak için spor ya da meditasyon yapabilirsin. Bugün aynı zamanda arkadaş edinmek için ideal bir gün. Çevreni sağlıklı bir şekilde genişletebilirsin.

14 Aralık 2018, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz plan ve projelerinizle alakalı güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunu değerlendirmek için karşılıklı fikir alışverişi yapmanızda fayda var. Belki olaylar çok daha güzel bir noktaya gidebilir.

14 Aralık 2018, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sözleşme ve yazışmalara dikkat etmenizde fayda var. Öğleden sonraki zamanlarda biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde daha olumlu koşullar söz konusu.

14 Aralık 2018, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Oğlak burcu ailenizle ilgili yaşanan değişikler mücadele gücünüzü zayıflatıyor. Çok hırslanmış, hayallerinize ve kariyer hedeflerinize odaklanmış durumdasınız. İş hayatınızda bazı entrikalar söz konusu olabilir. Çevrenizdeki insanları iyi gözlemlemelisiniz. Maddi anlamda dikkatli olmanız gerekiyor, özellikle harcamalarınız konusunda.

14 Aralık 2018, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte ruhsal, manevi ve spiritüel konulara daha çok ilgi duyabilirsiniz. Bu konularla ilgili kişilerle tanışabilirsiniz. Kendinizi kalabalıklar için iletişim halinde bulabilirsiniz ancak dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.

14 Aralık 2018, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gün boyu yakın çevredeki olaylar enerjinizi düşürebilir. Olayları yönlendirip, idare etme çabanız yüksek ancak gereksiz sorumluluklardan kaçının. Öze dönüp bireysel hedeflerinizi gözden geçirin.

14 Aralık 2018, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Partnerinizin kırılgan ve duygusal ruh haline destek vereceğiniz bir gün. Hayata karşı cesaretini kaybetmiş olabilir. Dolayısıyla ruhsal dengesini iyileştirmek size düşer. Diğer yandan sanatsal çalışmalar yapmak, etkili yazılar kaleme almak için harika. Hatta kendinizi şiir yazarken bile hayal edebilirsiniz.

14 Aralık 2018, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sosyal yönden oldukça renkli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz özellikle akşam saatleri her zamankinden daha parlak geçebilir. Dernek, vakıf çalışmalarında yer alabilirsiniz.

14 Aralık 2018, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 32' 00" R
Ay
Aslan
03° 13' 49"
Merkür
Oğlak
21° 08' 20"
Venüs
Balık
10° 36' 25"
Mars
İkizler
11° 06' 36"
Jüpiter
Koç
06° 44' 58"
Satürn
Kova
26° 17' 05"
Uranüs
Boğa
15° 00' 41"
Neptün
Balık
23° 42' 36"
Plüton
Oğlak
28° 46' 50"
Chiron
Koç
12° 45' 56"
Lilith
Aslan
03° 01' 59"
True Node
Boğa
08° 01' 47"
Son Güncelleme : 04/02/2023 18:20

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>