Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Harcamalarınıza Dikkat Ediyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki olumsuzluklara çok fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız. Problemlerin son bulması için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekmekte. Her şeyin istediğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Mesleğinizle ilgili konularda zorluk yaşanacak olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

Maddi kaynakların yönetimi konusunda beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Amaçlarınıza uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gitmeye başlayacaktır.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hangi konuda adım atmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Kendinizi kararsız ya da işin içinden çıkılmaz bir durumda gibi hissettiğinizde, kendinize ve olanlara zaman vermelisiniz. Fazla düşünmek bazen gözünüzün önündeki imkanları görmenizi engelleyebilir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün disiplinli ve kararlı bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmak ve verimliliğinizi artırmak için uygun bir gün olabilir. Kendinize olan güveniniz yükselerek, önemli projeler üzerinde çalışacak ve başarı elde edeceksiniz. Ancak, aşırı çalışma eğiliminiz olabilir. Bir denge sağlamak için kendinize zaman ayırmayı unutmayın. Ayrıca, ilişkilerinizde de ciddiyetinizi korumaya özen göstermelisiniz. İlişkiler ile ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmek önem kazanabilir. Sağlık konularında da dikkatli olmanız gerekebilir. Bedeninize dinlenme ve rahatlama zamanı vermek önemlidir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olan Oğlak burcuysanız, partnerinizle yaptığınız harcamalarda daha dikkatli olmaya karar veriyorsunuz. Geleceğinize yatırım yapmak isteyeceksiniz. Mide rahatsızlıklarınız gün geçtikçe aratabilir. Midenizi rahatlatacak besinler tüketmeye özen göstermelisiniz. Hayal kırıklığı yaşamamak için beklentilerinizi en minimum düzeyde tutmak istiyorsunuz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hangi konuda adım atmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Kendinizi kararsız ya da işin içinden çıkılmaz bir durumda gibi hissettiğinizde, kendinize ve olanlara zaman vermelisiniz. Fazla düşünmek bazen gözünüzün önündeki imkanları görmenizi engelleyebilir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde aksamalar olabilir. İkili ilişkilerinizi istediğiniz gibi yönetemediğinizi hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için zaman harcayabilirsiniz. Yeni eğitimler gündeme gelebilir. Çalışma hayatınızda dikkatli olmalısınız.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yaptığınız işe bağlı hissetmenizle beraber daha da başarılı olabileceksiniz. Duygusal açıdan partnerinizin sizi tam olarak anlamamış olduğunu hissedebilirsiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugünün enerjisi seni daha fazla ön plana çıkarabilir. İnsanlar arasında daha popüler olabilirsin. Çevrendeki insanların gözü sende olabilir. Bu güzel etkiyi iyi bir biçimde değerlendirmek ve insanlara örnek olmak güzel sonuçlanabilir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, gün, hayatınızdaki arka plan meselelerine dikkatinizi çekiyor. Bir döngüyü sonlandırıyorsunuz ve sindirmek, işlemek ve dinlenmek için daha fazla zaman ayırmanız mantıklıdır. Yeni bir sayfa açmak, yeniden toparlanmak için üzerinizdeki baskıyı biraz kaldırmanızı isteyebilir. Duygularınızı paylaşma, öğrenme ve bağlantı kurma yoluyla ifade etmek için tatmin edici kanallar bulabilirsiniz. Bazı şeyleri kendinize saklıyor ve belirli gözlemlerinizi paylaşıp paylaşmamanız gerektiğinden emin olamıyor olsanız bile, bu, etrafınızdaki insanlarla uyum sağlamak ve hayatınıza rahat, hoşgörülü bir yaklaşım benimsemek için çoğunlukla iyi bir zamandır.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sezgilerinizin yüksek oluşu, gün içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Kişisel kazançlarınızı arttırma konusunda önsezilerinize güvenebilirsiniz. Yollarla ilgili beklentileriniz ön plana çıkacaktır.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız, aileniz veyaarkadaşlarınız olabilir. Eğer bu elverişli dönemi parmağınızı bile kıpırdatmadan geçirirseniz, yarım kalan işleriniz gelecekte, kozmik koşulların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde dönüp dolaşıp tekrar sizi bulacak.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Üzerinizdeki anlamsız baskıdan uzaklaşmak isteyecek ve rahatlamanın yollarını arayacaksınız. Sınırlar üzerinde etkinlik göstermeyi başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekiyor. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız tatsızlıkları fazla büyütmeyin. Bu sorunları partnerinizle konuşarak çözmek elinizde. İşinizle ilgili sizi çok sevindirecek gelişmeler var. Çalışma hayatında, iki kişi aynı avın peşinde koşmaktasınız; hedefe varana kadar bıkkınlık göstermeyin. Rakibinize karşı zaten bir ümit verici durum da yok! Cesur davranmalısınız. Borçlarınızı ödemek için bir kaynak bulmalısınız ve bundan sonra borçlanırken daha dikkatli olun. Midenize olan düşkünlüğünüz sağlıksız beslenmenize yol açıyor.

15 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 01" R
Ay
Yengeç
23° 03' 01" R
Merkür
Yay
29° 24' 05" R
Venüs
Terazi
25° 41' 24" R
Mars
Yay
04° 46' 09" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 41"
Satürn
Balık
01° 08' 01"
Uranüs
Boğa
20° 21' 22"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 24"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 55"
True Node
Koç
23° 53' 46"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:30

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>