Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Ekim 2017, Cumartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

Yanlışlarınızı yavaş yavaş kavrıyorsunuz. Ama artık geri dönüp bir şeyleri düzeltmeniz oldukça zor görünüyor. Onu bırakıp ayrılırken kırıcı davranmanız bütün umut kapılarını kapatmış gibi.

Sizi yıpratan ilişkilerden kendinizi kurtarmak istiyorsunuz. İşyerinizin, her sabah kalkıp isteksiz gittiğiniz bir yer haline gelmiş olması, kendinize yeni bir yer aramanıza neden olacak.

Yakınlarınızla birlikte kendinizi de biraz daha sıkmanız gerekecek. Bazı büyük ödemelerinizin günü yaklaşıyor. Şimdi ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı daha iyi anlıyorsunuz.

Duygusalsınız. Bu özelliğiniz sizi sıkıntıya sokuyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz. Bu konuda biraz dikkatli davranmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorunuyla ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekecek. Bugünlerde bir problemin içinde görüyorsunuz kendinizi. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunun tadını da çıkarmayı düşüneceksiniz.

14 Ekim 2017, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Teraziler, 14 Ekim saat 13:11-07 Kasım saat 14:38 tarihleri arasında Venüs, burcunuz üzerinde ilerleyecek. Bu tabii ki gayet olumlu, keyifli ve özlenen dönemdir. İhtiyacımız olan huzuru, uyumu, seçkinliği ve arzularımızı tatmin edici gelişmeleri beraberinde müjdeliyor. Her yıl olduğu gibi, venüs burcumuzda ilerlediğinde, hayatı güzel yönleriyle görmek, yaşamak isteriz. Bu enerji etkili olmaya başladığı andan itibaren, günlük aktivitemizde onun parlak ve güçlü ışığını üzerimizde hissederiz. İlişkilerimizde nezaket, çevremizde uyumluluk, fiziksel görüntümüzde güzellik oluşur. Sorunlarımızı mantıklı bir şekilde ve tabii ki kendimizi merkezde görerek çözebilmemiz kolaylaşır. Ancak uzlaşmaya da bir o kadar açık oluruz. Bizi güzel görmelerini, değerli bulmalarını isteriz. Göz önünde olmaktan hoşlanırız. Dengemizi bozabilecek kişi ve olaylardan otomatik olarak uzaklaşırız. Sanki bir kalkan bizi tuhaflıklardan koruyor gibidir. Bize yarar sağlayan ilişkilere yöneliriz. Venüs-Terazi geçişinin hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle,

14 Ekim 2017, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Uzun zamandır beklediğinteklifini gün içerisinde alabilirsin. Maddi sorunlarını çözüme kavuşturacaksın.

14 Ekim 2017, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Birine tatlı bir söz söylemek gibisi yoktur. Selâm vermek veya teşekkür etmek size kendinizi iyi hissettirecek.

14 Ekim 2017, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gruplar ve arkadaşlıklar açısından oldukça canlı geçebilir. Ancak bazı pürüzler ya da sorumluluklar da var.

14 Ekim 2017, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebileceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Fikirlerinizi ve görüşlerinizi paylaşırken arkadaşlarınızın desteğini arkanıza alabilirsiniz.

13 Ekim 2017, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Son derece sakin ve olumlu bir tutum içinde bulunacaksınız. Çalışmalarınızı önceden olduğu gibi sürdürmeye devam edebilir, hanımların büyük desteğini alabilirsiniz. Parasal konularda yepyeni gelişmeler meydana geliyor.

14 Ekim 2017, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğraşacaksınız. Kendinize vakit ayırmayı, ön planda tutmayı isteyeceksiniz.

14 Ekim 2017, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Günü verim elde etmeye odaklanarak şekillendirebilirsiniz. Uzun zamandan beri yaptığınız çalışmaların adeta kağıda dökülme zamanı geldi. Rapor hazırlamak, üstelerinize sunmak, yurt dışı görüşmelerinde aktif rol almak için önemli bir gün. Kardeş, yakın akrabalarla aranızdaki sorunu resmi evraklar üzerinden halledebilirsiniz. Herkes hakkına razı olmalıdır.

14 Ekim 2017, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni bir günde çok büyük gelişmeler beklemeyin. Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak .

14 Ekim 2017, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 41' 55" R
Ay
Akrep
25° 56' 52" R
Merkür
Başak
24° 44' 20" R
Venüs
Terazi
00° 41' 06" R
Mars
İkizler
19° 41' 18" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 04" R
Satürn
Kova
19° 02' 11" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 43"
Neptün
Balık
23° 40' 27"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 47"
Lilith
Yengeç
18° 43' 41"
True Node
Boğa
13° 48' 27"
Son Güncelleme : 30/09/2022 00:00

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>