Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Şüpheci Davranıyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Kasım 2023, Salı

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki dengesizlikleri tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. Kişisel sorunlarınızı çözüme kavuşturma şansınız var ancak bunun için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Daha dengeli olmanız gerekmekte.

Mesleğinizle ilgili konularda daha sabırlı olmaya çalışın. Bakış açınızdaki değişimden doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız.

Gelir ve gider arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Fırsatlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece daha rahat hareket edebileceksiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Daha dengeli ve kontrollü olmaya çalışmalısınız. Kişisel sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturmanız gerekmekte. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Hata yapmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Bilinçli olduğunuz sürece sorun yaşamayacaksınız.

14 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjik ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için mükemmel bir gün olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak ve hedeflerinizi belirlemek için ideal bir zaman olabilir. Kendinizi daha özgür hissedebilir ve maceralara atılmanın cazibesini hissedebilirsiniz. Ancak, aceleci davranmaktan kaçınmalı ve detayları göz ardı etmemelisiniz. İlişkilerinizde ise açık ve dürüst iletişim kurmaya özen göstermelisiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla uyum içinde olmak için esnek olmalı ve anlayışlı davranmalısınız. Kendinizi fazla yormadan dengeyi korumaya çalışın. Unutmayın, bugün sizin için yeni bir başlangıç yapma potansiyeline sahip olabilir.

14 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerin sizle tekrar iletişime geçmesi sizi düşündürüyor. Bu kişilerin ne yapmaya çalıştıklarını merek ediyorsunuz. İlişkisi olan Yay burcuysanız, sevgilinizin yaşadığı maddi sıkıntıları gidermek için harekete geçiyorsunuz. Bu hareketiniz aranızdaki bağı güçlendirecek.

14 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yoğun bir gün olabilir ancak bu sizin soluksuz, molasız ve durmaksızın çalışmanızı gerektirmez. İş yapmak, üretken olmak, etkiyi büyütmek kadar bunların getirilerini yaşayacak olmanız da önemlidir. Herkesin size bu konuda uyum sağlamasını beklemek yerine sizin uyum sağlamanız gereken insanlar ve ortamlar da olduğunu unutmayın.

14 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Gün içinde sakin kalmalısınız. İlişkilerde tartışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. Duygusal dalgalanmalar sizi zorlayabilir.

14 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Cesaretin ön planda olduğu bugünlerde duygusal açıdan düşünmek istemeyebilirsiniz. Partnerinize ya da sevdiklerinize karşı ilgisiz davranabilirsiniz.

14 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün elindeki işleri insanlara göstermek isteyebilirsin. Onların fikrini almak, yaptıklarının değer görmesini sağlamak seni memnun edebilir. Bir şeyler üzerinde çalışıyorsan eğer çevrendekilerle bu konuda daha açık bir biçimde iletişime geçebilirsin.

14 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, bugün geçmişi arkanızda bırakma arzunuzu ve yeteneğinizi güçlendiriyor. Yarım kalan işleri halletme, projeleri tamamlama, özel meseleleri halletme ve duygusal sağlığınıza daha fazla dikkat etme konusunda motivasyon artışı yaşarsınız. Şimdi meydana gelen olaylar ve farkındalıklar size yavaşlamanızı, dinlenmeniz ve düşünmeniz için zaman ayırmanızı hatırlatır. Son olayları işlemek ve yeni enerjiyi hayatınıza davet etmek için duygusal bir alanı boşaltmak için mükemmel bir konumdasınız. Odak noktası fiziksel ve psikolojik yenilenmedir. Aynı zamanda bağımsızlık, kendi kendine yeterlilik, özgürlük ve yenilik ihtiyacı da ortaya çıkıyor. İşe ve dinlenmeye daha özgün ve dengeli bir yaklaşımı destekleyen yaşam tarzı değişiklikleri odak noktası olabilir. Esnek olmayı ve olasılıklara açık olmayı hedefleyin ancak belki de en önemlisi isyan etmek yerine yenilik yapmayı hedefleyin.

14 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yeteneklerinizi değerlendirmek adına başlattığınız çalışmalardan kazançlar sağlayabilirsiniz. Yenilikler ilginizi çekiyor; bazı sıra dışı düşünceler içindesiniz... Verilmiş sözlerin önemini artık kavramaya başladınız.

14 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün takım çalışmalarında özellikle verimlisiniz. Diğer bir deyişle, en çetrefilli fikirleri bile hayata geçirebilecek gücünüz var. Hemhem özel yaşamınızda başkalarından özellikle kuvvetli bir destek göreceksiniz. İlişkilerinizi güçlendirmek için, hoşlandığınız insanlara bunu belli edin. Hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz de var, bu yüzden gözlerinizi dört açın!

14 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Sosyal çevrenizle veya sevgilinizle zaman geçirebilirsiniz. Size harika bir gün dilerim.

14 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Biten ilişkinizi artık unutun. Gözünüzü geleceğe dikmenizin ve yeni ilişkilere açık olmanızın sonucunu alacaksınız. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanıyor. Rekabet halinde olduğunuz biri var. Aranızda yaşadığınız çekişmenin sonu kötü yerlere varabilir. Size yönelik çıkarcı, hesapçı bir yaklaşımın duyumlarını bugün alabilirsiniz. Bu duyumlara gereken önemi verin. İhtiyacınız olmayan şeylere harcama yapmanız yüzünden bütçeniz zorlanıyor. Sağlık sorunlarınız önemsiz, yakında hepsi geçecek.

14 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 30" R
Ay
Akrep
02° 50' 31" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 06" R
Venüs
Akrep
05° 25' 00" R
Mars
Yay
10° 43' 42"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 25"
Satürn
Balık
01° 33' 52"
Uranüs
Boğa
20° 02' 49"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 30"
Chiron
Koç
15° 35' 49"
Lilith
Başak
07° 27' 12"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:00

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>