Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Sabrınız Taşıyor Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki aksaklıkları tamamen ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları çözüme kavuşturmak için beklemede kalmanız gerekiyor. Daha dengeli olmaya çalışmalısınız.

Şartlara uygun adımlar atmanız gerekmekte. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Kontrollü olmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Maddiyatla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Arzu ettiklerinize ulaşma şansınız var ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız sizin açınızdan daha iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Her zaman yüksek bir frekansta olamazsınız. Kendinizi bunun için zorladığınız bir gün olabilir. Sınırları zorlama noktasında başarılı olabileceğiniz başka alanlar var; yetenekleriniz veya fiziksel görüntünüzden başlayarak kendiniz için daha iyi seçenekler ortaya çıkarabilirsiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Yay burcu için günlük burç yorumunu paylaşayım. Bugün iletişim becerilerinizi kullanarak önemli mesajlar iletebilir ve insanlarla daha derin bağlar kurabilirsiniz. Ayrıca, yaratıcı projeler üzerinde çalışmak veya sanatsal faaliyetlere katılmak için mükemmel bir gün olabilir. Ancak, enerjinizin dağılmasına izin vermemek için önceliklerinizi belirlemeye dikkat etmelisiniz. Sağlık konusunda da dikkatli olmanızda fayda var; düzenli bir egzersiz ve sağlıklı beslenme rutini sizi canlı tutacaktır. İyi bir gün geçirmenizi dilerim!

15 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sorunlarınızın içinde boğulmaktansa çözüm odaklı düşüneceksiniz. Mücadeleyi asla elden bırakmak istemiyorsunuz. Ağzınızdan çıkan kelimeler geleceğinizi şekillendirmede önemli rol oynayacak. Ani tepkiler vermek yerine geniş çaplı düşünmelisiniz. Evli Yay burcuysanız, partnerinizin ailesini sürekli alttan almak artık sabrınızı zorluyor.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Her zaman yüksek bir frekansta olamazsınız. Kendinizi bunun için zorladığınız bir gün olabilir. Sınırları zorlama noktasında başarılı olabileceğiniz başka alanlar var; yetenekleriniz veya fiziksel görüntünüzden başlayarak kendiniz için daha iyi seçenekler ortaya çıkarabilirsiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel anlamda daha ön planda olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konular ön plana çıkabilir. Bazı konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları düzeltmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Kişisel konularda zorlandığınız durumlar olabilir. Arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hissiyatınızı tam olarak ifade etmemeyi tercih ettiğiniz bir gündesiniz. Aşk hayatınızda sorumluluk almaktan kaçındığınız hissiyatı problem hissettirebilir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün daha popüler olabilirsin. İnsanlardan takdir görebilirsin. İnsanların ilgisi üzerinde toplanabilir. Eğer odaklandığın birvarsa bunu bir sonuca getirmek çevrendeki insanların sana daha pozitif bakmasına vesile olabilir.

15 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, gün daha fazla duygusal özgürlük ve kendiliğindenlik arzunuzu harekete geçiriyor, entelektüel kapasiteniz artıyor. Düşüncelerinizi organize etmek için iyi bir zaman ve muhtemelen duygularınızı ifade etmek için kanallar bulmayı doğal bulacaksınız. Aklınızdaki belirli konular hakkında konuşmak harika bir rahatlama hissinin tadını çıkarabilirsiniz. Hangi fikirlerinizin uzun vadede başarı için gerçek potansiyele sahip olduğu konusunda her zamankinden daha güçlü bir algıya sahipsiniz. Bir kişinin size karşı hisleri hakkında netlik kazanmanız veya gelecekle ilgili bir sohbetten tam anlamıyla keyif almanız mümkündür.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İçsel korkularınız yüzünden cesaret isteyen işlerinizde, çekimser kalmayı tercih etmeniz hata. Olaylara vakur bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Partnerinizle uyumlu bir birliktelik içinde olacaksınız. Düşüncelerinizle bocalamaktan vazgeçin.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Beklenmedik olaylara hazırlanın. Hoş sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. En önemlisi, partneriniz sizin için özel bir şey hazırlıyor. Ama beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın ve gelen ne olursa olsun müteşekkir olun. Arkadaşlarınız size son derece olumlu davranacak. Özellikle olası partnerler sizi beğenecek ve ışıltılar saçan hareketlerinizin cazibesine kapılacaklar.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sakinliğinizi biraz olsun korumaya çalışmalısınız. Keşfetme arzunuz ve isteğiniz üst seviyelerde ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız sizin açınızdan daha iyi olabilir. Her türlü gelişmeyi yakından takip etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Dengeleri çok fazla zorlamamaya çalışın.

15 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. Bugün ilişkinizi gözden geçireceğiniz ve elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün olabilir. Yaptığınız işi ilgilendiren ciddi bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. Havanın da etkisiyle bedeninizde biraz kırıklık olabilir. Başağrılarına dikkat edin.

15 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 01' 21" R
Ay
Akrep
03° 01' 02" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 36" R
Venüs
Akrep
05° 25' 60" R
Mars
Yay
10° 44' 18"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 21"
Satürn
Balık
01° 33' 55"
Uranüs
Boğa
20° 02' 48"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 31"
Chiron
Koç
15° 35' 48"
Lilith
Başak
07° 27' 18"
True Node
Koç
23° 40' 29"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:20

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>