Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Orta Yolu Bulmak İstiyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, aktif adımlar atma şansınız var ancak bunun için daha sabırlı ve kontrollü olmanız gerektiğini de unutmayın. Harekete geçmek için doğru zamanı beklemeniz gereken bir süreçtesiniz.

Gözlem yeteneğinizden dilediğiniz gibi yarar sağlamayı başaracaksınız. Karmaşıklığa müsaade etmediğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi olma ihtimali var. Hevesli yaklaşımlar ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Etkin adımlar atmak için uygun zamandasınız. Yine de abartıya kaçmamanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Alacak verecek işleriyle ilgilenebilir, hesabınızı dengelemeye çalışabilirsiniz. Açık verdiğiniz noktaların düze çıkması için idareli olmanız gereken noktaları tespit etmeli ve buna uyum sağlamalısınız. Elinize geçmeyen ya da kesinleşmeyen ödemelere göre plan yapmamanızda fayda var.

16 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Yay burcu için enerjik ve hareketli bir gün olabilir. İçinizdeki coşkulu ve maceraperest yanı ön plana çıkarabilirsiniz. Yeni fikirler üretmek, yeni projelere başlamak veya seyahat planları yapmak için harika bir gün olabilir. Ancak dikkatinizi dağıtan şeylere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sabırlı ve odaklı olmak, başarı için önemlidir. Duygusal açıdan ise, güçlü bir iletişim kurma yeteneğinizle sevdiklerinizle daha özgürce anlaşma sağlayabilirsiniz. Sevgi dolu ilişkilerinizde uyumlu bir gün geçirebilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemek için kendinize zaman ayırmayı unutmayın. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

16 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Aile içinde yaşanan olaylarda soğukkanlı olmanız karmaşayı önlüyor. Orta yolu bulmak için çaba sarfetiyorsunuz. Aile içindeki huzuru sağlamak istiyorsunuz. İhtiyacınız olan kabanı almak için alışverişe çıkabilirsiniz. Fazla harcama yapmamak için sadece ihtiyaçlarınıza odaklanıyorsunuz. Çevrenizde sizi kıskanan kişiler olduğunu fark edebilirsiniz.

16 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İyimser tavrınız, mizah gücünüz ve sosyal yönünüz çevrenizde pek çok insanın yer almasını sağlayabilir. Bugün bunu yoğun bir şekilde hissedeceğiniz programlara katılabilir, sosyal mecralarda kendinizi gösterebilirsiniz. Endişelere ve olumsuz tecrübelere karşı sabır gösterin; zeytinin "kırılması" ile lezzetlendiğini ve kendine yer bulduğunu da unutmayın.

16 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bütçenizle ilgili yeni konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni çözümler üretebilirsiniz. İş hayatınızdan alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Yeni başlangıçlar için fırsat yakalayabilirsiniz. Yetenekleriniz doğrultusunda daha fazla konu ile ilgilenmeniz gerekebilir

16 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda kendinizi yalnızlaştırmamalı problemleri partnerinizle konuşarak çözmelisiniz. İlişkiyi iki kişilik yaşayarak sorunları daha kolay çözebilirsiniz.

16 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmeye odaklanmak sana iyi gelebilir bugün. Bunun için gün içerisinde değişimler yapman gerekse bile buna hazır olmalısın. Planlarda esnek olmak, bir şeyleri başka bir güne ertelemek seni zorlamamalı.

16 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, bugün duyguları yüzeye çıkarıyor. Sizi mutlu eden veya başkalarıyla bağlantı kurma hissi veren aktivitelerin tadını çıkarmak için iyi bir zaman. Nitekim gün içerisinde bir arkadaşınız veya bir uğraşınız hakkındaki duygularınız karmaşıklaşabilir. Bir yanınız kendinize saklanmayı ya da gözlerden uzak çalışmayı tercih edebilir, diğer yanınız ise gündeme dahil olmak isteyebilir. Ayrıca iş, sağlık veya planlarla ilgili bazı tereddütler veya endişeler de olabilir. Şimdi bir miktar gerginlik mümkün olsa da olumlu, daha tarafsız bir zihin yapısına giriyorsunuz. Neyse ki, kararsızlık geçicidir ve biraz erteleme, sizi daha iyi bir sonuca ulaştırabilir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla, organize çalışmalar içinde bulunacak, grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız.

16 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu sıralar karşınıza herkesle son derece iyi anlaştığınızdan, günlük hayatınız epey keyifli bir hal almaya başladı. El üstünde tutulduğunuz bu günlerin tadını çıkarın. Bu pozitif enerjiyi, günlük hayatın streslerinden uzaklaşmak ve gevşemek için kullanın.

16 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün para, kazançlar ön plana çıkabilir. Çalışma hayatınızda şans sizinle olacak. Size harika bir gün dilerim.

16 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi buldunuz. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. Uzun zamandır devam eden monotonhayatınız, karşınıza çıkacak yeni bir projeyle değişecek. Zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz, bu fırsatı iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularda büyük sürprizler ve ani değişiklikler olabilir. Kalbinizi fazla zorluyorsunuz, dikkat edin.

16 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 01' 46" R
Ay
Akrep
03° 06' 17" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 50" R
Venüs
Akrep
05° 26' 29" R
Mars
Yay
10° 44' 36"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 19"
Satürn
Balık
01° 33' 56"
Uranüs
Boğa
20° 02' 47"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 32"
Chiron
Koç
15° 35' 48"
Lilith
Başak
07° 27' 21"
True Node
Koç
23° 40' 28"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>