Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2018, Pazartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sonsuz güven ve heyecanın bir arada barınamayacağı şeklindeki aşk yorumlarını yapay söylemler olarak değerlendiriyorsunuz. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz size sorunsuz bir beraberlik sunuyor.

Bir konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almanızda yarar olabilir. İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınmanın kritiğini yapacaksınız. Bu taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağı inancındasınız.

Yapmak üzere olduğunuz bazı ataklar sizi cesaretlendiriyor. Fakat bu atakların maliyeti de hiç azımsanacak gibi değil. Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız çok yakında karşılığını bulacak. .

Bazı insanlarda ne bulduğunuzu yeniden iyice elekten geçirmeniz gerekiyor. Sonradan kötü izler taşıyabileceğiniz bir ahbaplık ilişkisini, şimdilerde çekici geldiği için geliştiriyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Erdemleriniz sizi ayrıcalıklı yerlere koyarken, bazı çekemezliklere de neden olabiliyor. Bugünlerde bir umudunuz gerçekleşecek. Bu sevincin, onu ikiye katlayabileceğiniz gibi bir özelliği de olabilir. Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklılıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama dersler çıkartmayı çok iyi biliyorsunuz

17 Aralık 2018, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yaylar saat 09:57 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, paranızı değerlendirme biçiminizden, harcama şeklinize kadar, aile hayatınızdan, alışkanlıklarınıza kadar geniş bir alan üzerinde kararlı, iradenize sahip, ciddi anlamda gözden geçirmelerde bulunmanız yönünde destekleyicidir. Uzun zamandır yaşanan ancak bir türlü ele alınıp kararlı davranılmayan konuları size tekrar hatırlatabilir. Yatırım düşünüyorsanız neye yönelmelisiniz, evinizde sorun varsa, bunu nasıl halledebilirsiniz, paranızı nasıl kullanmalısınız, verimli bir şekilde hayatınızı nasıl yönlendirebilirsiniz gibi soruları, ister güvendiğiniz kişilerle konuşarak ister kendi başınıza ciddi olarak bugün ele alabilirsiniz. Saat 18:20 Ay-Pluto görünümü, yapılan işlerden elde edilecek paraların göstergesidir. Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur. Yeni hafta boyunca her işinizde kolaylık ve başarı dileğimle,

17 Aralık 2018, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günün ruh hali: Bakış açın değişiyor! Olaylara bakış açın bugün değişebilir. Geçmişle bağlantılı konular yeniden önem kazanabilir. İyimser ve olumlu bir tutum içerisine giriyorsun. İnsanlara karşı yapıcı davranırken aynı tepkiyi sen de görüyorsun. İş hayatında yıllar önce yaşadığın aynı sahneleri sana yeniden hatırlatan gündemler oluşacak. Despot patron, zorlanan insan ilişkileri, eşinin ailesinden fertlerin aldığı kararlar bir nevi dejavu yaşamana neden olabilir. Sınırlamalara gelemediğin gibi engellerle karşılaşman söz konusu olabilir. Günü telefon ya da mesaj yoğunluğunda geçireceğin gelişmeler var. Merak etme, tatsız tecrübeler artık hayatında yeniden yer almayacak. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Yay burcuysan, hayatının aşkı ile karşılaşmaya hazır ol!

17 Aralık 2018, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün Koç burcunda ilerleyen Ay özgüvenle hareket etmenizi sağlayabilir. Enerjinizi toplayarak, yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabilir, kişiliğinizi, duruşunuzu ve beklentilerinizi öne çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ego çatışmalarından kaçınmak olabilir. Onun dışında sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçirmekten hoşlanabilirsiniz.

17 Aralık 2018, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetli durumlar söz konusu. Gün içindeki akıcı koşulları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Yeni ufuklara açılmak için yeni hedefler koyabilirsiniz. Planlarınızı paylaşmak için çevrenizdeki kişilerle organizasyon yapacağınız zamanlar var.

17 Aralık 2018, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Gün içinde duygularınız dalganacak ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Geniş çevrelerde olmak isteyeceksiniz.

17 Aralık 2018, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün içinde iletişimde ve ilişkide bulunduğunuz kişilere sevginizi ve duygularınızı daha fazla göstermeniz gereken bugün, ani çıkışlarla duygularınızı ifade etmek yerine sakin bir dille anlatmayı tercih etmelisiniz. Yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalara yönelebilir, sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz.

17 Aralık 2018, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Talih, yaşam enerjisi ve yaratıcılığınızın arttığı bir gündesiniz. Kabına sığmayan bir enerji açığa çıkarken, ailevi konularda huzur bozan koşullar gelişebilir. Gün boyu finansal konularda tedbir önemli.

17 Aralık 2018, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün Ay Koç burcunda seyahat ediyor. Sizin en keyifli yaşam alanınıza ışık tutuyor. Bugün arkadaşlarınızla coşmak isteyecek, sportif aktivitelere katılacak, risk gerektiren konulara ilgi duyacaksınız. Hiçbir konuyu abartmadan günün keyfini çıkartın. Yeni mekanlar keşfetmek, yeni hobiler edinmek için harika fırsatlarınız var. Değerlendirmeyi sakın ihmal etmeyin.

17 Aralık 2018, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir.

17 Aralık 2018, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 43' 09" R
Ay
Akrep
26° 14' 04" R
Merkür
Başak
24° 43' 49" R
Venüs
Terazi
00° 42' 40" R
Mars
İkizler
19° 41' 44" R
Jüpiter
Koç
03° 16' 54" R
Satürn
Kova
19° 02' 08" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 41"
Neptün
Balık
23° 40' 25"
Plüton
Oğlak
26° 08' 07"
Chiron
Koç
14° 29' 44"
Lilith
Yengeç
18° 43' 49"
True Node
Boğa
13° 48' 28"
Son Güncelleme : 30/09/2022 00:30

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>