Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Olaylara Farklı Pencereden Bakıyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2023, Pazar

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha yapıcı olmaya çalışın. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeniz gereken bir gündesiniz. Her şeyin istediğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Çabalarınızın karşılığını almak için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın.

Maddi beklentilerin genel olarak istediğiniz gibi sonuçlanma ihtimali var. Beklemede kaldığınız sürece her şey daha iyiye gidebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Koşullar gelir, bir etki bırakır ve siz vereceğiniz karşılığa göre buna bir anlam kazandırırsınız. Bugün rahatsızlık duyduğunuz konulara, hangi anlamlar kazandırdığınızı düşünmelisiniz. Kendi kendinize zorlaştırdığınız ilişkiler, konular üzerine yine kendi tutumlarınızı değiştirerek kolay bir yol bulabilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjin yüksek olacak ve yeni deneyimlere açık olacaksın. Biraz risk almak senin için iyi bir fikir olabilir ve belki de sınırlarını zorlamak isteyebilirsin. İş veya kariyer konusunda hedeflerine odaklan. Bugün, başkalarıyla iletişimde daha etkili olabileceğin bir gün olacak, bu yüzden fikirlerini açık bir şekilde ifade etmekten çekinme. İlişkilerde ise sevdiklerinle daha fazla zaman geçirmek için fırsatlar bulabilirsin. Keyifli bir gün geçireceksin, sadece dikkatli olman gereken riskli durumların farkında ol.

19 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün her şeyin üst üstüne geldiğini düşünebilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak için arkadaşınızla dışarı çıkıyorsunuz. Arkadaşınızın yapıcı tavrı sayesinde olaylara farklı bir perspektiften bakmaya başlıyorsunuz. Evinizdeki internetin yavaşlığı sizi rahatsız ediyor. Evinize daha hızlı bir internet bağlatmak isteyebilirsiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Herkesten uzak bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Gündelik sorumluluklardan arta kalan zamanlarda, kendiniz için ve çevreniz için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Her anı ve duyguyu aynı coşkuyla yaşamanın sizi fiziksel ve mental olarak yorduğunu kabullenin.

19 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yakın çevrenizdekiler ya da kardeşlerle ilgili konular bugün sizi daha fazla meşgul edebilir. Eğitsel konular özellikle size fayda sağlayacak.

19 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özelliklebaşarısı odaklı niyetlerinizde hızlı ve belirgin bir ivme yakalayabilirsiniz ancak olumlu ve yapıcı düşünmek oldukça önemli olacak.

19 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İnsanların dikkatini çekeceğin bir gündesin bugün. Elini attığın her şey parlayabilir. İnsanlar senin ne kadar başarılı veya iyi olduğunu konuşabilir. Dışarıya yayacağın enerji insanların gözünü alabilir. Bu tür enerjileri iyi değerlendirmelisin.

19 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, bugün heyecan verici olaylar, güçlü hayaller ve anılar deneyimleyebilirsiniz. Geçmişe veya özel bir meseleye dair duygular bazen karmaşık olabilir. Artık bir anda bir sorunu arkanızda bırakmayı, üzerinizdeki bir yükten kurtulmayı ya da sizi aşağıya çeken bir duruma son vermeyi arzulayabilirsiniz. Cesursunuz, sorumluluk sahibisiniz ve kendinize ve ihtiyaçlarınıza dikkat ediyorsunuz. Bir konuda çok hızlı hareket edip etmediğinize ya da isteklerinizi tam olarak yansıtmayan bir arzunun peşinden koşmaya dikkat edin. Gömdüğünüz veya gizlediğiniz öfke artık ortaya çıkabilir ve bu konuda bir şeyler yapma konusunda kendinizi güçlü hissedersiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İlişkilerinizde sürekli bir aşama içindesiniz. Bugün zihinsel aktivitenizin yüksek olması ve olaylara daha yapıcı bakmanız, size avantajlı bir durum sunacak. Kariyer konusunda girişimciliğinizi istediğiniz şekilde kullanabileceksiniz.

19 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Özgüveniniz tam ve kendinizi sakin hissediyorsunuz. Hemhayatınızda hem özel hayatınızda işler yolunda gidiyor. Bu durum çevrenizdekilere de yansıyor, çünkü partneriniz ve ailenizle yakın ve dengeli bir ilişki içindesiniz. İçinizdeki dinginliği devam ettirmeye ve bu dönemi daha zor günlere hazırlanmak için kullanmaya çalışın.

19 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün ev, aile konularında bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Size harika bir gün dilerim.

19 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hoşlandığınız biri var, hissettiklerinizden eminsiniz ama şartlar beraberliğinizi için uygun değil. O da bunun farkında. Uygun bir dille, ona bunu anlatmaya çalışın. Boşta geçen zamanın size birçok şey kaybettirdiğini fark etmelisiniz. Biraz atak olduğunuz takdirde, girişken kişiliğinizle meslek yaşamınızda hiçbir engel bulunmuyor. Para konusunda kısmetlisiniz. Ancak para ile ilgili fırsatları anında değerlendirmeye çalışın. Sağlığınızla hiç ilgilenmemek, şu günlerde başlıca kusurunuz.

19 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 05' 40" R
Ay
Başak
04° 26' 33" R
Merkür
Oğlak
03° 15' 19" R
Venüs
Terazi
29° 42' 21" R
Mars
Yay
07° 14' 02" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 45"
Satürn
Balık
01° 17' 58"
Uranüs
Boğa
20° 13' 29"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 15"
Chiron
Koç
15° 41' 08"
Lilith
Başak
06° 54' 51"
True Node
Koç
23° 38' 24"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:50

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>