Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Ekonominizi Dengeliyorsunuz Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Kasım 2023, Cuma

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, daha geniş düşünmeye başlayacak ve birlikteliğinize odaklanacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini de unutmayın. Kontrollü ve bilinçli olmanız gereken bir süreçtesiniz.

Ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Hata yapmamanız gereken bir süreçtesiniz.

Finansal aktiviteler gerçekleştirirken ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Tam olarak nasıl hareket etmeniz gerektiğine karar veremeyeceksiniz ve bu da sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İş değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi bulunduğunuz seviyeden daha yükseğe çıkarmak, farklı deneyimler elde etmek her şeyden önce psikolojik olarak iyileşmenize destek olacaktır. Doğrularınızı yaşamak, bunları geliştirmek ve hayatınızın her alanına yaymak için bunu desteklemeyen durumların içinde kalmamalısınız.

17 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Yay burcu için bugün ilişkiler ve iletişim ön planda olacak. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizle olan iletişiminizi güçlendirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Sorunları açık bir şekilde paylaşmak ve anlayışla yaklaşmak ilişkinizin derinleşmesine yardımcı olabilir. Bekar Yaylar için ise yeni insanlarla tanışma ve flört etme şansı var. Duygusal açıdan dikkatinizi çeken kimseyi daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. İş hayatında ise becerilerinizi sergileme ve yeni projelere dahil olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak, aceleci davranmak yerine her adımı dikkatlice atmanızda fayda var. Sağlığınız konusunda ise düzenli egzersiz yapmak ve beslenmeye dikkat etmek size iyi gelecektir. İyi günler dilerim!

17 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Haftanın bitmesi sizi çok mutlu ediyor. Ailenizle vakit geçirmek için güzel bir akşam organize edebilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz alıverişe bugün çıkabilirsiniz. Ekonominizi zorlamamak adına paranızı dengeli kullanmak isteyeceksiniz. Yediğiniz baharatlı yiyecekler gece midenizi rahatsız edebilir.

17 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinizi ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayacağınız bir gün olabilir. Hayattan ne istediğinizi ve bunlar için neler yaptığınızı düşündüğünüz zaman ilk cümle sizin için daha manidar hale gelecektir. Özgür ve rahat tavırlarınızın yanlış anlaşılmalar doğurmaması için sınırlarınızı doğru çizmelisiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bütçenizle ilgili yeni konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni çözümler üretebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için fırsat yakalayabilirsiniz. Yetenekleriniz doğrultusunda daha fazla konu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Finansal konularda değişim içinde olabilirsiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İletişimsel yeteneklerinizin ön plana çıkması ile beraber dobralık konusunda dikkatli olmalısınız. Sabah saatlerinde işe başlarsanız akşam dinlenebilirsiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yorulacağın bir gün olabilir. Halledilmesi gereken birden fazla mesele kendini gösterebilir. Bu süreçte elinden geleni yapacaksın. Ve çevrendeki insanlardan da takdir göreceksin. Yalnızca kendini yıpratmamaya dikkat etmen gerekebilir.

17 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, bugün kendinizi biraz içe kapanık hissedebilirsiniz ve olumsuz duyguları salıverdiğiniz için mutlu olabilirsiniz. Sezgileriniz tamamen yeni seviyelere yükselir. Eğer başarabiliyorsanız, hayal gücünüzü serbest bırakın ve şifa enerjisini içeriye odaklayın. Gelecekteki başarılar için ortalığı temizlemenin zamanı geldi. Bir aile ya da para sorunu, bir ikileme sabırla yaklaşma yeteneğinizin biraz yardımıyla kendiliğinden çözülebilir. Dikkatiniz içsel neşeye ve özel konulara yöneliyor. Yine de etrafınızı bir gizem havası sarıyor ve hala kafanızı karıştıran konular hakkında konuşmuyorsunuz. Diğer şeyler beklemek zorunda kalacak!

17 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Aşırı alıngan ve benmerkezci olduğunuz bir gün yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama, olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın.

17 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmada şu sıralar özellikle başarılısınız. Çekim gücünüz yüksek ve dört bir taraftan geleceğinize olumlu etkileri olacak bağlantılar yağıyor. Bu kişilere sadece işinize yarayabilecekleri için değil, insan olarak da değer verdiğinizden emin olun.

17 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Içsel bir yolculuğa çıkıyorsun. Başkalarına soru sormak her zaman kolaydır. Aynı soruları kendine sor hatta cevaplarını da yaz. En uzun yolculuk içsel yolculuktur. İçinden gelen cevaplar seni en doğru şekilde yönlendirir. İlham, bilgelik ve sevgi ışığını bugün evrene yansıt. Zengin hayatına evet diyebilirsin. Evet evet evet…

17 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Etrafınızdan duyduğunuz sözler ve çekingen davranışlarınız, sizi hoşlandığınız kişiye yaklaşmakta frenliyor. Karşınızdaki kimseye, sizi daha iyi tanıma fırsatı verin. İş yaşamında daha birikimli hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışın. Sonuçsuz kalacak ve size zaman kaybettirecek tartışmalardan da kaçınmalısınız. Para sıkışıklığınız birçok nedene bağlı. Gerçekçi bir çözüm sıralaması işe yarayabilir. Sağlığınızla ilgili endişelerinizin yersiz olduğunu anlayıp rahatlayacaksınız.

17 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 02' 12" R
Ay
Akrep
03° 11' 33" R
Merkür
Oğlak
07° 17' 05" R
Venüs
Akrep
05° 26' 59" R
Mars
Yay
10° 44' 54"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 17"
Satürn
Balık
01° 33' 57"
Uranüs
Boğa
20° 02' 46"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 33"
Chiron
Koç
15° 35' 47"
Lilith
Başak
07° 27' 24"
True Node
Koç
23° 40' 27"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:40

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>