Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Soru İşaretlerinden Kurtuluyorsun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2022, Perşembe

Aşk 70%
Para 90%
Sağlık 90%

Bu aralar gezegenlerin etkisinden dolayı yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmeyebilirsin. O yüzden yalnız geçireceğin zamanı değerlendirme yapmak için kullanmak daha makul gelebilir. Yeni adımlar atmadan önce var olan koşulları gözden geçirmen en iyisi.

Bazı sorumlulukları üzerinizden atmak, temponuzu biraz da olsa yavaşlatmak zorundasınız. Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramıyor.

Bugün genel olarak ailenin para konusunda senden birtakım beklentileri olabilir. Her ne kadar kendi önceliklerin olsa da onları da düşünmeden edemeyeceksin. Bu noktada önemli olan şey iyi bir denge yakalamak olacak. Kendini komple feda ederek mutlu olamayacağını kendine hatırlatman iyi olabilir.

Bugün çevrenin negatifliğini üstünde taşımamak için ekstra özenli davranman gerekebilir. Stresin sende yük olmaması için meditasyon ve yoga gibi konulara odaklanabilirsin. Sağlıklı bir zihin için ne gerekiyorsa ona özen göstermelisin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kendi sorunlarınla yüzleşmekten kaçmamalısın. Onları olduğu gibi kabul ederek bir çözüm üretmen daha doğru olabilir. Eğer sen kendi sorunlarının ne olduğunu bilirsen onlarla baş etmek daha da kolaylaşabilir senin için. Güzel günlerin yaklaştığını bilmek sana güç verebilir.

2 Aralık 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Duygusallaşmak size göre değil ama bugün işler istediğiniz gibi gitmezse mantıklı düşünmeyi unutabilir ve hayal kırıklığı içinde gökyüzüne bakabilirsiniz. Onu sisteminizden çıkardıktan sonra savaşa geri dönün ve kazanmanın yollarını bulun.

30 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sosyal ilişkilerinin yoğunluğunu azaltıyorsun. Bu süreçte ailene daha fazla vakit ayırmayı da ihmal etmeyeceksin. Bugün bazı konularda fazla endişelisin. Merakla beklediğin bir haberin sonuçlanmasıyla birlikte aklındaki soru işaretleri de ortadan kalkacak. Dağınık bir görüntü içerisinde olacağın bu günde ufak ev kazalarına karşı dikkatli olmalısın.

2 Aralık 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yeni hedefler koymak ve bu uğurda çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Zamanınızı, enerjinizi kendinize sakladığınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz işler ve sevdiğiniz insanlar haftasonuna daha neşeli bir şekilde girmenizi sağlayabilir.

2 Aralık 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızda bazı sıkışık ve stresli durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ani tepkiler vermeniz olayları daha da içinden çıkmaz hale getirebilir. Kabullenir olmak ve olayları biraz daha geniş çerçevede görmek biraz daha rahatlamanızı sağlayabilir. Bazı şeylerden feragat etmek daha iyi sonuçlar verebilir. Akşam saatleri hareketli geçecektir.

2 Aralık 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Son günlerde değişken isteklerinizle başa çıkmak kendiniz için bile zor olabilir. Hayatı olduğu gibi yaşamak ve kendinizi kısıtlamamak tam size göre...

2 Aralık 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yanındaki insanların olumlu havasından faydalanmayı bilmelisin. Onların heyecanını hissetmeye çalışıp ortak olmak senin için önemli olacak. İhtiyaç duyduğun motivasyonu bu sayede bulman mümkün olabilir.

2 Aralık 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda kişisel tatmine öncelik vermek isteyebilirsiniz, ancak muhtemelen evdeki işlerin yapılması gerekiyor. Yine de ev işlerinize daldığınızda, beklediğinizden daha fazla eğlenmeye başlayabilirsiniz. Temizlik, sadece fiziksel olarak yardımcı olmakla kalmaz. Göz alıcı ama derli toplu bir alan, net bir şekilde düşünmenize ve hedeflerinize ulaşmak için makul adımlar atmanıza yardımcı olabilir. Çevreniz enerjinizi etkiler, bu yüzden onları olabildiğince besleyici ve destekleyici yapın!

2 Aralık 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güneş, burcunuzda olumlu ilerliyor. Kendinizi daha enerjik ve sağlıklı hissediyorsunuz. Ortaklıklar veyaşantınızda bazı kişilerin desteğinize ihtiyacı olabilir. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, bir konuda hata olabilir.

2 Aralık 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Birçok kişi size yeni fikirler verecek. Gelen bu yardımları kabul edin ve önünüzde açılacak yeni kapılardan yararlanın. Bu sayede beklenmedik ilerlemeler kaydedebilecek ve uzun süredir hayal ettiğiniz bir şeye çok yaklaşacaksınız. Ama riskleri iyi dengelemeye bakın, yoksa şimdiye dek elde ettiğiniz her şeyi birden kaybedebilirsiniz.

2 Aralık 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yay; bugün aşk, çocuk, hobi, sanat, borsa konularıyla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir ama bu konulardan dolayı harcamalarınız artabilir.

2 Aralık 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize karşı daha duyarlı bir davranış şekli geliştirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bugün ilk denemelerinizi yapmak için çok uygun. İş ortamında bazı konularda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Adalet duygunuz ön plana çıkacak. Bazı yanlış anlaşmalar yüzünden yatırımlarınızın yönünü değiştirebilir, bambaşka sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Zinde olmaya ve güç toplamaya ihtiyacınız var. Açık havada yapacağınız yürüyüşler size iyi gelecek.

2 Aralık 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 15' 54" R
Ay
İkizler
24° 55' 54"
Merkür
Oğlak
17° 24' 32"
Venüs
Balık
06° 36' 22"
Mars
İkizler
10° 22' 03"
Jüpiter
Koç
06° 07' 59"
Satürn
Kova
25° 54' 03"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 39"
Plüton
Oğlak
28° 40' 40"
Chiron
Koç
12° 39' 02"
Lilith
Aslan
02° 40' 19"
True Node
Boğa
08° 39' 36"
Son Güncelleme : 01/02/2023 13:00

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>