Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu 0 Ruh Hali

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı
11 Haziran 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünkü yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok. Bütün çekiciliğinize rağmen, ona uygun olmayacak kadar marjinal biri olduğunuzu düşünüyor. O, tüm çabalarınıza karşın, kararlılığını sürdürme niyetinde.
İkizler Burcu Günlük İş Falı
11 Haziran 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Önemli bir konudaki fikirlerinizi anlatmak için fırsat kolluyorsunuz. İş yerinizdeki yeni düzenleme ön hazırlıklarıyla ilgili geç bilgilendirilmeniz sizi çok rahatsız edebilir.
İkizler Burcu Günlük Para Falı
11 Haziran 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Önemli bir para çıkışıyla talihinizi denemeniz konusunda ısrar görebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etme konusundaki kararlılığınız sürüyor. Bugün de baştan çıkmayacak gibisiniz.
İkizler Burcu Günlük Sağlık Falı
11 Haziran 2019

İkizler Burcu Günlük Sağlık Falı

Konuşmalarınıza ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Pek yarar görmediğiniz bazı ilişkilerde bugün riskli yaklaşımlar içine gireceksiniz.
İkizler Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
11 Haziran 2019

My Burç İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız.
İkizler Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, günün ilk saatlerinde 03:28'de Terazi burcuna giriş yapıyor. Sizler için duygusal hayatınız öne çıkabilir. Hoşlandığınız kişiyle daha da yakın olmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz da bugün sizden daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Gündüz itibariyle aktif olan Ay-Venüs güzel açısı sayesinde aşk hayatınızda şanslı bir dönem geçirebilirsiniz. Yalnızsanız sizden hoşlanan birileri karşınıza çıkabilir.
İkizler Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürpriz karşılaşmalara şaşıracaksın!Meraklı ve gereksiz eleştirici tavrın bugün arkadaşlarınla sorun yaşamana sebep olabilir, kendi kabuğuna çekilmek isteyebilirsin. Hırs ve rekabetin yüksek olduğu bir yerde çalışıyorsan, kendini ispatlamak adına adeta yarış içinde olacaksın. Evliliğinde sorunlar varsa sürekli yorum yapanlara karşı tavrın sert olabilir. Uzun zamandır yalnızsan sosyal hayatında karşına çıkacak yeni biriyle tanışabilirsin. Daha önce yaşadığın hayal kırıklıklarını atlattın. Artık, daha doğru kararlar vereceksin. Günü keyifli bitirmene sebep olacak olaylara hazırlıklı ol. Gün sonunda yaşayacağın sürpriz seni kabuğundan çıkmaya zorlayıp, keyfini yerine getirebilir. Sürpriz karşılaşmalar şaşırtacak.
İkizler Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer alanınızda duygusal bir beklenti arayışında olabilirsiniz. Hakkınızı almak ya da emeklerinizin anlaşılması gibi konularda ısrarcı davranmamalısınız.
İkizler Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Sözlü olarak kendinizi ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar yapacağınız zamanlar var. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleyebilmek için mücadele içinde olabilirsiniz. Güvensizlik söz konusu.
İkizler Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha talepkâr davranabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.
İkizler Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.
İkizler Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler; bugün yaşamdan keyif alacağın uğraşlar içinde olabilirsin. Fiziksel görünüşünle ilgilenebilir, alışverişe çıkabilir, arkadaşlarınla ve sosyal çevrenle hoş vakit geçirebilirsin. Romantik ilişkilerde de şanslı ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Seni hem geliştirecek hem de yeni iş birliklerine yol açacak hobiler edinebilirsin.
İkizler Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
11 Haziran 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Size ek gelir getirecek bir fikir bulacaksınız. Bu evden yürütebileceğiniz, online bir iş olabilir. Hatta bu işle sadece siz değil, çevrenizdekiler de faydalanacak gibi görünüyor.
İkizler Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
11 Haziran 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Terazi burcuna geçiş yaparak sizi sosyal etkinliklere çekecek. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için harika bir gün. Bir resim sergisinin açılışına katılmak sizi çok mutlu eder. Galeriler, tiyatrolar, atölye çalışmalarında hayat var. Çocuğunuzla sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz.
Reklamı Kapat [X]