Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Temmuz başında iş yerinizde yaşayacağınız bir anlaşmazlık kötü sonuçlara yol açabilir. Soğukkanlılığınızı korumaya çalışın. Daha sonra ayın 5'inden itibaren Boğa burcundaki Mars ve burcunuzdaki Merkür size büyük destek sağlayacak. Kararlılığınız ve becerileriniz sayesinde uzun vadeli projeye adım atabilirsiniz. Temmuz 2022 Mottosu

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2022

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Özellikle 29 Haziran'da burcunuzda gerçekleşen yeniaydan bu zaman siz eski siz değilsiniz. Haziran sonunda gerçekten bazı olaylarla ile nasıl başa çıkacağınızı bilemiyorsunuz. Ama bu ay sizlerin artık doğum günü ayınız. Işıl ışıl parladığınız ve kaybettiğiniz gücünüzü yeniden topladığınız bir zaman dilimi. Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle sosyal çevrenizde birtakım aksiyonlar alabilirsiniz. Bu aksiyonlar fiziksel şekilde olmasa da tecrübelerini kullanmak yönünde olacaktır. Yeni düzenlemeler, yeni mesafeler ve yeni hedefler koyabilirsiniz. Hepsinde yaşadıklarınızın bir etkisi olarak sakinlik ve süreklilik arayabilirsiniz. Size istediğiniz konforu ve gönül rahatlığını verecek işlere girişebilirsiniz. Kendinizi güvence altına alacağınız yatırımlarla ilgilenebilirsiniz.

Merkür’ün burcunuza geçecek olmasıyla hayatınıza önemli kararlar dahil olabilir. Kendiniz hakkında çok konuşabilir, çevrenizin de sürekli bahsedeceği gelişmeler doğabilir. Evlilik,kurma ya da sosyal çevrenizi ilgilendiren meselelerle ilgilenebilirsiniz. Geçmişin etkisinden kurtulmak ve yeni bir sayfa açmak için ideal bir zamandasınız. Fikirlerinize sıkı tutunun. Burcunuzda ilerleyen Lilith’in Merkür ile bir araya gelişi sizi bazı yanılgılara ya da karamsarlıklara düşürebilir. Bugüne kadar bu etkiyle neler kaçırdığınızı düşünün ve artık önceki hatalarınızın farkında olun. Hayatı reddetmek yerine olanları kendinize göre uyarlamayı öğreneceğiniz bir süreçtesiniz. Kendinizi yetiştiriyorsunuz.

Oğlak burcunda 13 Temmuz’da gerçekleşecek dolunay ilişkilerinizle ilgili önemli sinyaller veriyor. Geçmişte yaşadıklarınız, hatalarınız ve mutluluklarınızdan çıkaracağınız dersler vereceğiniz kararlarda belirleyici olabilir. Bu süreç içerisinde duygularınızı doğru yönetmeniz, ilişkilerinizin gerçek yanlarına odaklanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kesin bir tavır sergilemek, atacağınız adımları da kesinleştirebilir. Önemli bitiş ve başlangıçlara hazırlıklı olmalısınız. Öfkenize değil, mantığınıza uymanız gereken bir zamandasınız.

Güneş ve Merkür’ün burcunuzda kavuşuyor olması, fikirlerinizle uyumlu hareket etmenizi kolaylaştıracaktır. Hem kendinize söz geçirmenin hem de çevrenizi etkilemenin ödüllerini toplayabilirsiniz. Tanışacağınız insanlar hem ilişki hem de kariyer hayatınızda yeni sayfalar açmanızı sağlayabilir. Kararlı duruşunuz her şeyi değiştiriyor.

Venüs’ün burcunuza geçmesiyle kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ve motivasyonunuzun sizi parlattığını göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İlgi odağı haline gelebilirsiniz. Estetik işlemleri, dolabınızdaki düzenlemelerle ilgilenebilir kişisel bakımınızı destekleyecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Venüs Jüpiter karesinin kesinleşmeye başlaması, bu konuda abartılı harcamalar yapmanıza neden olabilir. İyi kazanıyor olabilirsiniz. Ama keyif alacağınız, kendinizi değerli hissedeceğiniz harcamalar yaparken kontrolü yitirmemelisiniz. Yemekle ilgili alışkanlıklarınız değişebilir, kilo alımına dikkat etmelisiniz. İlişkiler konusunda şanslısınız. Tanışacağınız insanlarla aranızdaki duygusal etkileşimler size farklı kararlar aldırabilir.

Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle, parasal konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. İş başvurularınızın geri dönüşleri, yeni çalışmalar, kendi işinizi kurmakla ilgili düşünceler kısa para kazanmaya yönelik tüm girişimler için oldukça ideal bir dönemdesiniz. Satın alma ve trafiğiniz artabilir. Kalıcı yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Kurallarınızı belirleyip gelirinin farkında olarak hareket etmek akıllıca olacaktır.

Chiron’un Koç burcundaki geri hareketiyle birliktehayatınızda eski sorumluluklarınıza ve işlerinize göz atmanız gerekebilir. Statü arayışınız artabilir, buna bağlı konuşmalar yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz gereken alanların farkındasınız. Başka insanlara destek verdiğiniz gibi sizin de başkalarından destek alacağınız durumlar oluşabilir. Bundan çekinmek yerine yaşattığınız hissi kendiniz için, işiniz için deneyimlemelisiniz.

Motivasyon Sözü: "Yalnızca bugün yaptıkların, bütün yarınlarını değiştirebilir."

Temmuz 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 26' 59" R
Ay
Balık
27° 32' 18" R
Merkür
Başak
19° 40' 06" R
Venüs
Aslan
22° 02' 07" R
Mars
Terazi
21° 04' 19" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 34" R
Satürn
Balık
01° 35' 35" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 32"
Neptün
Balık
26° 00' 50"
Plüton
Oğlak
27° 55' 38"
Chiron
Koç
18° 14' 17"
Lilith
Aslan
29° 28' 33"
True Node
Koç
24° 55' 19"
Son Güncelleme : 28/09/2023 23:20

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>