Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Sürpriz Ziyaretler Olabilir Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2020, Cuma

Aşk 40%
Para 80%
Sağlık 30%

Bugün enerjik ve sosyal hissediyor olabilirsiniz. Gezegen enerjileri sayesinde de, arkadaşlık ihtiyacınızı arttırıyor. Bu iyi bir şey, çünkü genelde ilgiye ve cesaretlendirmeye ihtiyacınız olduğunu unutuyorsunuz! Bugün sevgilinize aşk ve hassasiyet göstermeye hazır, rahat bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa, daha yumuşak tarafınızı ifade etmeniz bugün birinin ilgisini çekmenizde yardımcı olacak.

Kendinizi başkalarına kabul ettirmenin zamanı geldi. Şimdiye kadar, başkalarının otoritesi altına girmiş olabilirsiniz, ama şimdi zincirlerinizi kırmanın tam zamanı. Kariyerinizde kendini kanıtlamanın ve risk almanın zamanı. Çabalarınızda ne kadar samimi olursanız o kadar başarılı olursunuz. Korkmayın! Haydi!

Para mevzuları bugün ilginizi çekebilir ancak muhtemelen bunları düşünecek doğru bir yerde değilsiniz. Aklınız başka şeylerde - büyük ihtimalle projelerinizde - ancak para konularını bir düşünmeye başlarsanız, tüm gün boyunca kaygılanıp duracaksınız. Elinizden geleni yapın, eğer ihtiyacınız olursa yardım isteyin. Eğer böyle yaparsanız, günün geri kalanında keyfinize bakabilirsiniz. Ha gayret!

Başa çıkmaya çalıştığın bir zorlukla ilgili karmaşık hisler geliştireceksin. İlerlemeci ve yenilikçi tutum takınman yönünde destekleyici enerjiler söz konusu. Bir beyinfırtınası yapman hiç fena olmayacaktır. Sorunlarına farklı açılardan bakmayı dene. Kısa süre içinde harika bir çözüm üretebilirsin. İçgüdülerine güven ve onların seni doğru yola sevkettiğine inan.Bazen hayal dünyanızda yaşıyorsunuz. Ayaklarınızı yere basmanız çok zor oluyor. Fakat bugün vücudunuz sizi yeni alışkanlıklar edinmeye zorluyor olabilir. Belki, daha sık spor yapmalısınız. Bir rutin oluşturmak isteyebilirsiniz. Bisikletinizi alıp uzun bir tura çıkın. Akşamları evinizin yakınında birkaç kilometre yürüyün. Daha fazla fiziksel aktivite sizi mutlu edecek!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün aklınız oradan oraya savruluyor olabilir ve asıl düşündüğünüz şeye odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi başkalarına açık ve tutarlı şekilde ifade etmek daha da güç olabilir. Sadede gelinceye kadar lafı biraz dolandırabilir, kastettiğiniz şeyi söylediğinizden bir türlü emin olamayabilirsiniz.

20 Kasım 2020, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün gündeminizde hızlı değişiklikler olabilir. Ruh haliniz daha değişken ve dalgalı olabilir. Anlık duygu ve dürtülerle hareket etmemeye, pişman olacağınız tavırlardan kaçınmaya gayret edin. İlişkilerden yana sürpriz gelişmeler olabilir. Sosyalleşebilirsiniz.

20 Kasım 2020, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Akrabalarının sürpriz ziyaretlerde bulunabilir. Onların maddi durumları hakkında olumsuz gelişmeler öğreniyorsun. Babanın ailesinde miras konuları ile ilgili gelişmeler hukuk alanına sirayet edebilir. İlişkisi olan bir Akrep burcuysan karşı tarafın yersiz kıskançlıkları seni bunaltabilir. Bu konuda onu eleştiriyorsun.

20 Kasım 2020, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ani karar değişikliği yaparak ailenizle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Ailenizin şaşırdığı bu konuda sizlere haksızlık yaptıklarını geç de olsa anlamış olabilirler. Zaman vererek ikinci bir şansı hak ettiklerini kabullenmelisiniz.

20 Kasım 2020, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişe ait konular tekrar önem kazanabilir. İkili ilişkilerinizde sabırlı davranmaya özen gösterin, farkındalığınızı arttırın. Bugün sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Beklentilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınıza zaman ayırmak size iyi gelecektir.

20 Kasım 2020, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızın olumlu yönde dönüm noktasına girebileceğiniz bugünlerde, hayattan gerçekten ne istediğinizi kendinize sorun.

20 Kasım 2020, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

20 Kasım 2020, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kendinizi bir süre insanlardan uzak tutsanız iyi edersiniz. Bu hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız için daha doğru olacaktır.

20 Kasım 2020, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, günün tamamında Kova burcunda seyahat edecek.Evde zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olacaktır. Evinizin tadilat ve tesisat işleriyle ilgilenebilir, dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Öğlen saatlerinde etkili olacak Ay – Uranüs karesi aile içinde beklenmedik gelişmelere işaret ediyor. Partnerinizle ilişkinizde sürprizlere açık bir gün olacaktır.

20 Kasım 2020, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

20 Kasım 2020, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Düşlerinizdeki gibi bir partner adayının karşınıza ne zaman çıkacağını tahmin bile edemezsiniz. Bugün yaptığınız harcamalara dikkat etmelisiniz. Kendinizi huzursuz ve yalnız hissederseniz, en sevdiğiniz arkadaşınızdan destek isteyin.

20 Kasım 2020, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni biriyle tanışacaksınız. İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen bu kişi sonradan sizi hayrete düşürebilir. Şimdiden önleminizi almaya bakın. İşinizle ilgili beklentilerinizin karşılanmaması performans düşüklüğüne neden olabilir. En azından çalışma arkadaşlarınızla gerginlik yaşamamaya çalışın. Alacağınız vereceğiniz birbirine karışmış durumda. Bir an önce bütçenizi gözden geçirin! Sağlığınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıktı. Ama bu sizi pek rahatlatmadı.

20 Kasım 2020, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 45' 23" R
Ay
Akrep
14° 01' 56" R
Merkür
Aslan
19° 44' 01" R
Venüs
Aslan
05° 02' 09" R
Mars
Boğa
26° 27' 29"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 40"
Satürn
Balık
19° 13' 02"
Uranüs
Boğa
26° 19' 53"
Neptün
Balık
29° 53' 01"
Plüton
Kova
01° 02' 46"
Chiron
Koç
23° 28' 60"
Lilith
Terazi
01° 48' 57"
True Node
Koç
09° 58' 10"
Son Güncelleme : 15/07/2024 21:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>