Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Statünüz Artabilir Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunları oturup konuşmak ve çözümlemek isteyeceksiniz. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şey daha karmaşık olabilir.

Mesleki anlamda kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece aslında pek fazla sorun da yaşanmayacak. Her şey daha iyiye gidebilir.

Amaçlarınıza uygun harcamalar yapmaya çalışın. Daha dengeli olmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Duygularınızı doğru bir şekilde yansıtamadığınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu döngüyü kırabilmek için açık ve anlaşılır olmayı denemelisiniz. Size bu konuda aileniz ya da aileniz gibi gördüğünüz arkadaşlarınız yardımcı olsa da, kimse sizin yerinize adım atamaz, siz yürürseniz sizinle yürüyebilirler.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal anlamda oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. İç dünyanızla ilgili konulara daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Kendinizi ifade etmek için doğru bir zaman olduğu için, duygusal konuşmalar yapmak veya duygularınızı paylaşmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde daha derin bağlar kurabilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissetmek için içsel gücünüzden yararlanabilirsiniz. Özellikle finansal konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş hayatınızda gösterdiğiniz motivasyon yöneticileriniz tarafından fark ediliyor. Kariyer gelişiminize katkı sağlayacak farklı bir bölüme geçebilirsiniz. Evli Akrep burcuysanız, eşinizin arkadaşlıklarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Duygularınızı açıkça belli etmektense partnerinizi kırmadan orta yolu bulmak isteyeceksiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sadece haftanın değil yeni bir döngünün başladığını hissedebilirsiniz. Risk almaktan çekinmediğinizi görebilir, bugüne kadar izlediğiniz yolun dışına çıkabilirsiniz. Hem dış görünüşte hem mental açıdan, sahiplendiğiniz ve ısrar ettiğiniz tercihlerle vedalaşıyor ve kendinize yeni seçenekler hazırlıyorsunuz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ailenizle zaman geçirmek için program yapabilirsiniz. Evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızdaki yerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız ortam oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde duygusal konularda gözlem yeteneğinizin ön planda olması gerekebilir. Partnerinizi iyi dinlemeli ve ne istediğini anlamalısınız.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün bir şeylerin daha da yolunda gittiğini gördüğünde için rahatlayabilir. Hem kişisel hem de profesyonel anlamda odaklandığın ne varsa birden fazla gelişme görmen olası. Bir tıkanıklığın giderildiğini düşünmen ve rahatlaman sana iyi gelecek.

20 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kişisel planlar her zamankinden daha heyecan verici olabilir. İnsanlar özellikle size ve şifa verici enerjinize ilgi duyuyorlar. Birini sakinleştirecek, rahatlatacak veya başka bir şekilde onunla ilgilenecek konumda olabilirsiniz. İhtiyacınız olan, sizin için iyi olan insanları veya kaynakları çekmek için doğru enerjiyi yayıyor gibi görünüyorsunuz. Diyet, beslenme ve sağlıklı yaşama konularına özellikle dikkat etmek için iyi bir yerdesiniz. Bununla birlikte bugün, fiziksel hızınızı bazı noktalarda yavaşlatmanız da önemlidir. Baskıdan biraz kurtulmaya ihtiyacınız var ve tanıdık ortamlarda rahatlık bularak duygusal olarak yeniden canlanmanıza yardımcı olabilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizlebirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Hevesinizin çabuk geçmesi, her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Bugün sizi oldukça şaşırtan durumlar söz konusu olacak.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Önünüzdeki birçok yeni fırsat var. İşyerinizde yepyeni eğilimleri başlatan kişi olabilirsiniz. Meslektaşlarınızın fikirlerine kulak verirseniz, gelen birçok farklı öneriden yaratıcı çözümler üretebileceksiniz. Özel hayatınız da değişikliklerle dolu. Yeni gelen insanlara kucak açın, şimdiki arkadaşlarınıza yenilerinin de eklenebileceğini göreceksiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kemerlerini bağlayarak bir an önce yapılması gerekenleri yap. Verdiğin sözleri onurlandır. Koruyucu meleklerin var. Sadık, adanmış, onurlu ve kibar bir insansın. Mucizeler her yerde aslında. Gök cisimleri, uzay, doğum bunlar nasıl mucize ise, mucizelerin sana gelmediğini düşünme lütfen. Böylelikle kendini bloke etmemiş olursun.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatının tartışmaları, inatlaşmaları ilişkinizi yıpratıyor. İlişkinize heyecan gerekiyor, her ikiniz de değişime olumlu bakarsanız beraberliğiniz tekrar canlanabilir. Birtakım kişilerle girdiğiniz para ortaklıkları size kazanç getirmek üzere. Mesleğinizde takdir toplamayı seviyorsunuz, fakat çok yorulup sağlığınızı bozmamak için enerjinizi dikkatli kullanmanız gerekebilir. Kendinize sağlık açısından biraz daha itina etmeniz önemli. Şu anda bir sorun yok ama, ilerleyen yaşlara da hazır olmalısınız.

20 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 06' 26" R
Ay
Akrep
05° 44' 52" R
Merkür
Aslan
18° 52' 49" R
Venüs
Aslan
04° 11' 59" R
Mars
Boğa
25° 58' 53"
Jüpiter
İkizler
11° 10' 26"
Satürn
Balık
19° 14' 04"
Uranüs
Boğa
26° 18' 22"
Neptün
Balık
29° 53' 18"
Plüton
Kova
01° 03' 44"
Chiron
Koç
23° 28' 36"
Lilith
Terazi
01° 44' 25"
True Node
Koç
09° 59' 28"
Son Güncelleme : 15/07/2024 05:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>