Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Yeniliklere İmza Atıyorsunuz! Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2023, Cumartesi

Aşk 60%
Para 90%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etmekten kaçınmayacaksınız. Her türlü sorunun ve sıkıntının üstesinden gelebileceksiniz. Ayrıca, güvensizliğinizi de ortadan kaldırmanız gerekmekte.

Kendinizi ön planda tutmak isteyeceksiniz. Genel olarak hoşunuza gidebilecek gelişmelerle karşılaşma şansınız var. Karmaşadan uzak durabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

Parasal durumunuzla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Harekete geçmek için doğru zamanı kollamanız gerekiyor. Daha bilinçli ve kontrollü olmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kişisel eğilimlerinizden ve kendinizi ifade gücünüzden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Yoğun süreçten geçiyorsunuz ve bu da ufak tefek sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Koşullar sürekli olarak değişim gösterecek olsa da üstesinden gelme şansınız var. Kendinize güvenmeniz gereken bir gündesiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Akrep burçları, bugün sağlık konularına biraz daha dikkat etmelisiniz. Stresle başa çıkmak için rahatlama teknikleri uygulayabilir, sağlıklı yaşam alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün, ilişki evinizde bir Ay tutulması gerçekleşecek. Yeni başlangıçlara imza atabilir, hayatınızda yepyeni bir sayfa açma yolculuğuna çıkabilirsiniz. İlişkisinde problem yaşayan bir Akrep burcuysanız, bitmesi gereken er ya da geç sonlanır düşüncesine kapılabilirsiniz. Uzun soluklu bir ilişkiniz varsa, ailelerinizi tanıştırma kararı alabilirsiniz. Kendi işinizi yapanlardansanız, iş, ortaklık ve proje gibi konularda verilen sözlerin tutulmadığını görmek, yeni prensipler edinmenize neden olabilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kullandığınız ifadeler sizinle ilgili bazı noktaları saklıyor olabilir ve bunu bilerek sürdürebilirsiniz. İnsanların size olan ilgilerini kapatmamak ve bazı fırsatları kaçırmamak için gardınızı indirmelisiniz. Düşüncelerinizin sınırlarını değiştirin.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gerçekleşen Ay tutulması evliliğinizde ilgili ya da ilişkiler yönünde önemli bir sonuç ve değerlendirme getirmekte. Başkalarından öğreneceğimiz çok şey var.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Gelecek endişesi içerisinde hissedebilir, olaylara negatif bir tutumda bakabilirsiniz. Bu sürecin geçici olduğunu bilmeli ve her şeyin istediğiniz düzlemde olacağını.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendini savunmak için daha dikkatli ve uyanık olmalısın. Etrafında olan biten şeyler seni hedef alıp gelişmeni engelleyebilir. Bunu önlemek için işine daha büyük bir güçle sarılmak gerekecek. Soğukkanlılığını koruyarak kontrolünü kaybetmemeyi sağlayabilirsin.

28 Ekim 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Akrep, kendi yolunuza gitmekle birini hayatınıza dahil etmek veya bir ilişkiyi geliştirmek arasında kendinizi bölünmüş hissedebilirsiniz. Zor bir seçim olsa da taviz verebilirsiniz. Şimdilik ilişki ihtiyaçları ve duyguları aceleye gelebilir! Müzakere gücünüzü kullanın, konuyu konuşun ve sorunları çözmeyi hedefleyin. Elbette karşıt bakış açıları tartışmayı hızla alevlendirebilir ancak enerjinizi yapıcı bir şekilde nereye yönlendirebileceğinizi düşünün. İdeal olarak, bazı anlaşmazlıklar veya huzursuzluklar yoluyla hayatınızda anlamlı iyileştirmeler yapmanın yollarını görürsünüz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler. Çevreniz için, zor bir kişi olarak tanınabilirsiniz. Aklınıza ve yeteneğinize güveniyorsunuz. Sosyal hayatınız oldukça renkli seyrederken, eğlenceli ortamlardan sıkılabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu sıralar etrafınızdakilerle özellikle iyi bir iletişim içinde olduğunuzdan ve planlarınızı ikna edici bir şekilde sunabildiğinizden, sizi heyecanla takip edecek kişileri kendinize çekeceksiniz. İnsanlara güvenmemeyi artık bir kenara bırakın ve uzatılan yardım elini kabul edin. Ayrıca başkalarının fikirlerine açık olmaya ve hatta bunları kendi fikirlerinize dahil etmeye çalışın. Bu sayede büyük hızla ilerleyebileceksiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Evlilik, ortaklık veya çalışma hayatı-sağlık konularında krizsel olaylar içinde kalabilirsiniz. Bu dönemde sert söylemler, sert bir dil gündeme gelebilir. Çocuk, aşk, hobilerinizle ilgili ise kalıcı kararlar alabilirsiniz. Ayrıca sosyal çevrei-topluluklarda şans sizinle olacak. Sağlığınıza özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Kaza ve tartışmalara açık olabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin size olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın, aslı olmayan korkularınız var. Yüreğinizi rahatlatabildiğinizde eski çekiciliğinize kavuşacaksınız. İşinizle ilgili gelişmeler sizi memnun edecek. Daha önce farkına varmadığınız bazı durumların farkına varabilir, isteklerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Ancak, sakin ve telaşsız bir tavır içinde olayları izleyip, gelişmeleri beklemeyi tercih edin. Bugün kazanç konularında yanlışlıklar yapabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 01' 46" R
Ay
Akrep
03° 06' 17" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 50" R
Venüs
Akrep
05° 26' 29" R
Mars
Yay
10° 44' 36"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 19"
Satürn
Balık
01° 33' 56"
Uranüs
Boğa
20° 02' 47"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 32"
Chiron
Koç
15° 35' 48"
Lilith
Başak
07° 27' 21"
True Node
Koç
23° 40' 28"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>