Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Planların Değişiyor Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Kasım 2022, Pazar

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 70%

Girdiğin ortamlarda tanışacağın yeni insanlar sayesinde başkalarıyla tanışma imkanın artabilir. Kendini ifade ederken abartıdan kaçınmak romantik bir ilişki için şansını artıracak. Yapaylıktan kaçınmak sana fayda sağlayabilir.

Yaratıcı yönleriniz kişisel karizmanızla birleşecek. Esprili tavrınızla çok iyi izlenimler bırakacaksınız. İş konularında titizliği abartmadan, kendinizi günlük akışa bırakacaksınız. Birtoplantısında önemli bir atılım yapabileceksiniz.

Yeni ortamlara girdikçe yenifırsatlarıyla karşılaşacaksın. Farklı ortamlara girmek için daha çok zaman ayırmak bu açıdan iyi olacak. Bufırsatlarını değerlendirmeye çalışırken yenifikirleri önüne çıkacak.

Sağlığınla ilgili daha çok önlem almak isteyebilirsin. Seni rahatsız eden durumlarla ilgili uzmanlarla olan görüşmelerini ertelememek iyi olacak. Yeme düzeninin değiştiğini fark etmek önlem almanı kolaylaştıracak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İnsanlarla anlaşmak bugün senin için zor olabilir. Kendini açıkça ifade etmekten kaçınmamalısın. Karşı tarafın seni eksiksiz ve doğru şekilde anlaması için gereğinden fazla yorulmana sebep olabilir. Doğru anlaşılmak için istekli olmalısın.

6 Kasım 2022, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bu hafta sonu duygusal bir sorunla başa çıkmanın en iyi yolu, onu tamamen görmezden gelmek olabilir. Tabii ki öylece yok olmayacak, ama eğer onu ilgisiz bırakırsanız, daha olumlu duyguların ortaya çıkması için çok ihtiyaç duyulan bir alan yaratacaktır.

6 Kasım 2022, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yapmak için heves ettiğin aktivitelerde de işler istediğin gibi gitmeyebilir. Moralinin bozuk olduğunu çevrene yansıtmayacaksın. Kimseye ihtiyaç duymadığını tavırlarınla belli ederken, çevrendeki insanların sana ihtiyacı olduğuna tanık olabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, değer verdiğin kişinin belirli konulardaki kararsızlıkları seni biraz yorabilir.

6 Kasım 2022, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Daha yavaş ve sakin olmanız gereken bir gün olabilir. Olaylara ve yaşananlara yetişemeye çalışırken kendinize geç kaldığınızı fark edebilirsiniz. Gelir düzeyinizi korumak bu süreci ekonomik açıdan rahat geçirmenize yardımcı olacaktır.

6 Kasım 2022, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay Koç burcunda. Bugün enerjinizi doğru yönde kullanmaya bakın. İş ve hizmet konuları, zaman alabilecek işler ortaya çıkabilir.

6 Kasım 2022, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Son zamanlarda yakın arkadaşlarınızın desteğini kuvvetli bir şekilde görebilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor. Kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz...

6 Kasım 2022, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün uzun telefon görüşmeleri yapabilir ya da uzun süre araba kullanabilirsiniz. Bir arkadaşınızla ortak bir ilgi alanınızı keşfedebilir ve bu alanda etkinlikler yapabilirsiniz. Bu, anlaşmazlıklara neden olan ya da hakkında çok az şey bildiğiniz bir ilgi alanı olabilir bu yüzden konuyla ilgili kitap değiş-tokuşu yapabilir ya da kurslara katılabilirsiniz. Bu kişiyle ilişkiniz, bu yolla daha da güçlenip yakın bir hal alacak ve ufkunuz da genişleyecek.

6 Kasım 2022, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Fiziksel görünümünüzü geliştirmek için istekli olabilirsiniz ancak, vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için gerekli olan şey, günlük rutininize uyması için acı verici veya çok zaman alıcı olabilir. Bu cesaret kırıcı bir keşif olabilir, ancak ilerlemek yerine kabul etmeniz daha iyi olur. Belki de güvendiğiniz birine sormak, istediğiniz şeyin en azından bir kısmını elde etmenizi sağlayacak daha basit güzellik tüyolarını ortaya çıkarabilir. Olmasa bile, bazı insan ilişkileri önceliklerinizi daha yönetilebilir bir şekilde dengeleyebilir.

6 Kasım 2022, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı da genişletiyor. Bugün, oldukça hareketlisiniz. Çevrenizde birçok zincirleme işin üstesinden gelebileceksiniz.

6 Kasım 2022, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni bir yola girmeye karar verdiniz ve biraz ürkekçe de olsa yüksekteki hedeflerinize doğru ilerlemektesiniz. Geçmişe elveda deyin ve eskileri ardınızda bırakın. Eskiyi unutmak zorunda değilsiniz, ama tüm enerjinizi önünüzdekilere odaklayın. Yeni girdiğiniz bu yolda size yardımcı olması için hem eski, hem yeni çevrenizden yararlanın.

6 Kasım 2022, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Akrep; bugün çalışma hayatı, gündelik hayat, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ve sağlığınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz ve alacağınız kararlar sizin için iyi olacak. Ev ve aile hayatınızla ilgili de kalıcı kararlar alacaksınız.

6 Kasım 2022, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Üçüncü şahısların ilişkinize karışması, aranızda bir anlaşmazlık çıkmasına neden oluyor. Dürüst olarak kendinizi ifade edememeniz, duygusuz bir aşk macerası veya evlilikle sonuçlanabilir. İş ilişkilerinizde küçük meseleleri büyütmemeye özen gösterin. Beklediğiniz gelişmeler gerçekleşecek. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. O nedenle paranızı gereksiz şeyler için çarçur etmemelisiniz. Zihinsel yorgunluğunuz kendini bedensel olarak da belli etmeye başlad

6 Kasım 2022, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 14' 13" R
Ay
İkizler
24° 35' 57"
Merkür
Oğlak
17° 22' 42"
Venüs
Balık
06° 34' 18"
Mars
İkizler
10° 21' 42"
Jüpiter
Koç
06° 07' 40"
Satürn
Kova
25° 53' 51"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 36"
Plüton
Oğlak
28° 40' 37"
Chiron
Koç
12° 38' 59"
Lilith
Aslan
02° 40' 08"
True Node
Boğa
08° 39' 49"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:20

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>