Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Geleceğinize Yatırım Yapıyorsunuz Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Kasım 2023, Salı

Aşk 80%
Para 70%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda daha sabırlı olmalısınız. Duygusal yoğunluktan geçiyorsunuz ve bu da zorluk yaşanmasına neden olabilir. Etkin adımlar atmak için zamana ihtiyacınız var.

Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Doğru olduğuna inandığınız adımları atabildiğiniz sürece her şey daha iyiye gidebilir.

Gelir ve gider arasındaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sosyal ortamlara dahil olmanız gerekebilir, burada yapacağınız konuşmalarla dikkat çekebilirsiniz. Rafine zevkleri ve tarzı olan biri olmanın olumlu getirilerini kullanmak için kullandığınız kelimelere ve insanlara olan bakışlarınıza özen göstermenizde fayda var. Her şeyi bir sorumluluk, bir fayda aracı olarak görmeyi bırakmalısınız. “Aldım Kabul Ettim” der misin?

7 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal olarak biraz karmaşık hissedebilirsiniz. Kendinizi derin düşüncelerin içinde bulabilir ve birçok duygusal dalgalanmayla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu durumu olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. İçsel yolculuğunuza odaklanmak için zaman ayırabilir ve kendinizi daha iyi anlamak için derinlemesine düşünebilirsiniz. Ayrıca, yakın ilişkilerinizde daha anlayışlı ve empatik olmanız gerekebilir. Karşı tarafın hislerine ve ihtiyaçlarına daha fazla önem vererek ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yakın arkadaşınızın doğum gününü unutmanız başınıza dert açabilir. Kendinizi affettirmek için çabalıyorsunuz. Paranızı har vurup harman savurmaktansa geleceğinize yatırım yapmak isteyeceksiniz. Kişisel gelişiminize harcadığınız paralardan hiç çekinmiyorsunuz. Aileniz size çok mutlu olacağınız bir sürpriz yapabilir.

7 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Gelirlerinizi doğru kullanıp kullanmamakla ilgili endişeler duyabilir. Hızlı karar vermek isterken hataya düşebilirsiniz. Ailenizden ya da işi bilen kişilerden destekler alabilirsiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki değişimler ilginizi çekebilir. Mesleki gruptaki arkadaşlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilmek için sorumluluk almanız gerekebilir.

7 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizi oldukça yalnızlaştırdığınızı fark ettiğinizde kendinizi değiştirmek için bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini göreceksiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Arkadaşlarının zor durumda olduğunu görmek seni rahatsız edecek. Bu durumu değiştirmek için elinden geleni yapmak gerekecek. Kendini zor bir duruma sokmadan ona yardımcı olmak sana ve arkadaşına büyük yararlar sağlayacak.

7 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Akrep, güne bir görevle veya daha güçlü bir odaklanma yeteneğiyle başlıyorsunuz. Gün ilerledikçe, doğal bir şekilde geri çekilirsiniz ve yaratıcı fikirlerin tadını çıkarırsınız. Sohbetler canlandırıcı olabilir ve derin düşünceler olumlu olabilir. Benzersiz bakış açınızın tanınması ve takdir edilmesi için iyi bir zaman. Algısal, anlayışlı kişiliğinizle birini çekiyorsunuz. Daha sert yanlarınızı yumuşattıkça, hayal kırıklıklarından kurtulmak ve bunun yerine size ilham veren şeylere, durumlara ve insanlara odaklanmak güçlendirici olabilir. Size büyük fayda sağlayacak bilgiler bulabilirsiniz ve fikirleriniz yaratıcıdır. Aynı zamanda kendinizi keşfetmeniz ve hayallerinizi, arzularınızı ve planlarınızı incelemeniz için de harika bir zamandır.

7 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün tutkulu, maceraperest ve kendinden emin olmalı; tez canlı olmamalısın. Ani dikkatini gerektirecek olaylar olabilir. Zaman çok önemli, her şeyi bu kısıtlı zamanda dikkatlice düşünmen gerekli. “Tüm yaşam derslerini keyifli ve kolay şekilde atlatıyorum” diyebilirsin. Yeni dersler almamak için lütfen bu cümleyi tekrar et.

7 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayatınızda artık daha fazla ertelemek istemediğiniz bir değişim gerçekleştirmek niyetindesiniz. Kendinize güven ve heyecan dolu yaklaşımınızla planınızı hayata geçirebileceksiniz. Bu dönemdeki enerjiden yararlanarak ilk adımlarınızı atın. Ailenize ve arkadaşlarınıza da planınızdan bahsedin. Arkanızda olacak ve sizi kuvvetle destekleyecekler.

7 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün sosyalleşebilirsiniz. Yakın çevre, eğitim, seyahat, sözleşme gibi konularda güçlü kararlar alabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

7 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda ilk günkü heyecanınızı yaşıyorsunuz. Böyle bir ilişkiyi yakalamaktan mutlu olmanıza rağmen aranızı bozmaya çalışanlar var, dikkatli olun. İş konusunda yeni sorumluluklar almaya hazırsınız. Fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde, daha mutlu olabileceğiniz bir başka sektöre geçmeniz mümkün. Son günlerde yaşadığınız olumsuz maddi gelişmeler canınızı sıkmasın, yakında her şey düzelecek. Uykusuzluk probleminiz giderek artıyor.

7 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 40' 46" R
Ay
Akrep
13° 02' 42" R
Merkür
Aslan
19° 38' 00" R
Venüs
Aslan
04° 56' 13" R
Mars
Boğa
26° 24' 06"
Jüpiter
İkizler
11° 17' 41"
Satürn
Balık
19° 13' 09"
Uranüs
Boğa
26° 19' 42"
Neptün
Balık
29° 53' 03"
Plüton
Kova
01° 02' 53"
Chiron
Koç
23° 28' 57"
Lilith
Terazi
01° 48' 25"
True Node
Koç
09° 58' 22"
Son Güncelleme : 15/07/2024 19:44

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>