Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ağustos 2018, Cuma

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sevgilinizle son derece olgun ve geleceğe yönelik bir ilişkiniz var. Bazen kuşku duysanız da merak etmeyin. Bu sefer doğru insanı buldunuz. Onun değerini bilmelisiniz.

İş hayatınızda bazı gelişmeler canınızı sıkacak nitelikte olsa da, siz bunlara tepkisiz kalmayı ve kendi işleriniz ile ilgilenmeyi tercih edeceksiniz. Zihinsel anlamda güçlü olacaksınız.

Parasal konularda bugün size büyük bir destek gelecek. Siz bu parayı harcamak yerine biriktirmeyi tercih edeceksiniz. Yakında almayı çok istediğiniz bir şeyi satın alabileceksiniz.

Sevgilinizle iyi bir ilişki yürütmenize rağmen çok tartışıyorsunuz. Bu duruma bir son vermelisiniz yoksa iki tarafta çok yıpranacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sorunsuz bir gün sizi bekliyor. Çok durgun ve sıradan bir gün geçireceksiniz. Rutin işlerinizle meşgul olabilir ve kendinize zaman ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki ufak tefek problemleri konuşarak halledebileceğiniz bugün akşam saatlerinde bir davete katılabilirsiniz. Bu davette tanışacağınız önemli bir insan gelecekte size çok yardımcı olabilir.

10 Ağustos 2018, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslanlar saat 04:34 Venüs-Satürn görünümü, yakınlarımızla aramızda yaşanan sorunların göstergesidir. Elimizden geldiğince anlayışlı olmaya çalışırız. Fakat bizi anlamamakta ısrar eden kişiler canımızı sıkar. İş veya özel sorunlar sağlığımızı etkileyebilir. En ufak bir problemi kaldıramayız. Üstümüze sorumluluk yüklenmesinden, birilerinin angarya yüklenmesinden hoşlanmayız. Saat 07:18 burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız ona göre hareket etmek istersiniz. Saat 08:13 Ay-Mars karşıtlığı, arzu ve isteklerimize göre hareket etmenin işaretçisidir. İlişkide karşı tarafın hal ve tavırlarına dikkat ederiz. Ancak bizim üstümüzdeki etkili olmasına izin vermeyiz. Baskıdan hoşlanmayız. Bizi dikkate almayan veya değer vermeyen kişilere tolerans göstermeyiz. Saat 11:22 Ay-Uranüs görünümü, size özgüven aşılıyor. İş hayatı, toplumsal yaşam ve ailenizle olan bağınızın güçlenmesini istiyorsunuz. Daha iyi şartlarda yaşamaktan yanasınız. Bu konuda bazen endişeleniyor, hayatım bundan sonra nasıl geçecek diye içinizden geçiriyorsunuz. Olumlu düşünün. Yenilikler açık olun. Saat 12:50 Ay-Venüs görünüm etkisinde, duygularınızı kolaylıkla dışa yansıtabilirsiniz. Sevilme arzunuz nedeniyle, ilgi ve dikkatleri üzerinize toplayacak hareketlerde bulunabilirsiniz. Aşk, kendinizi ifade etme şekliniz olarak ön plandadır. Saat 15:31 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir.

10 Ağustos 2018, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ay, burcunda hareket ediyor. Bazı haberler seneler önceki olayları tekrar gündemine taşıyabilir. Hayatın sürprizlerle dolu olduğunu düşünebilir; eski ilişkilerine dair anıların içinde kaybolabilirsin. Hatta onlardan haber alman bile mümkün? İş çevrende ön planda olmak isteyeceğin bir gündesin. Uyum ve denge arayışı içinde olmak isterken bazı durumların ağır aksak gitmesi sinirlerini bozabilir. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, senden hoşlanan kişiye şans vermek isteyebilirsin. Bir süre önce finansal anlamda destek olduğun bir arkadaşın geri ödemesini gerçekleştirebilir. Kardeşin ya da kuzeninle ilgili alacağın başarı haberi seni de oldukça gururlandıracak.

10 Ağustos 2018, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün geçmişten gelen haberler ve iletişimler ön planda olabilir. Hiç beklemediğiniz bu haberlere karşı olumsuz tepkiler verebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın desteğiyle haklılığınız anlaşılacaktır.

10 Ağustos 2018, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kendinizi ve yaşamınızdaki bazı şeyleri değiştirmek isteyeceğiniz bir gün. Yeni fikirlere daha çok önem verebilir farklı görüşlere açık olursunuz. Sosyal çevreniz ile birlikte olmak çeşitli organizasyonlara katılmak size keyif verecektir. Kendinize zaman ayırmak, dinlenmek için tatil planları yapmanız mümkün. Özgürlüğünüzü yaşamak isteyebilirsiniz.

10 Ağustos 2018, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

DIŞ görünüşünüzde veya maddi planlarınızda yapacağınız değişiklikler işinizde ilerlemenizi hızlandırabilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz...

10 Ağustos 2018, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca aile ilişkilerinizi iyileştirebilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir ve beklediğiniz finansal çözümü bulabilirsiniz. Bu süreçte sevdiğiniz kişi ile ev ortamında olmayı tercih edebilir, kalabalık ortamlar yerine sakin yerlerde olarak, enerjinizi yükseltebilirsiniz.

10 Ağustos 2018, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gelecek sorumluluklarınız,yaptığınız insanlarla aranıza bir set çekebilir. Kendinizi yalnız hissedecek ve sizin yanınızda bulunan insanların sizi anlamadığını düşüneceksiniz. Birilişkiniz bu süreçte zora girebilir. Yakın çevrenizin sağlığına odaklanabilirsiniz.

10 Ağustos 2018, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Hayat temponuzdaki roller coaster etkisiyle baş etmek kolay değil.Ama bu durum cesaretle neler başarabileceğinizi kendinize ve çevrenize kanıtlamanıza yardım edecek. Öz güven duygunuzu hayata optimist bakış açınızla bütünleştirirseniz, duygusal açıdan rahatlarsınız. İş ortamınızdaki gerginlik birkaç gün daha etkili olur.

10 Ağustos 2018, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün, çevrenizle iletişim kurma ve etkileşim içine girme isteğinizde yoğun bir artış olabilir. Herhangi bir konuyu insanlarla uzun uzun konuşmak veya tartışmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Birçok meseleyi onlarla birlikte derinlemesine ele almanız da mümkündür.

10 Ağustos 2018, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 03' 06" R
Ay
Koç
01° 06' 33" R
Merkür
Yay
22° 59' 47" R
Venüs
Yay
20° 06' 26" R
Mars
İkizler
18° 23' 27"
Jüpiter
Balık
28° 55' 08"
Satürn
Kova
19° 55' 59"
Uranüs
Boğa
15° 59' 46"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 46"
Chiron
Koç
12° 08' 20"
Lilith
Yengeç
25° 49' 21"
True Node
Boğa
13° 10' 46"
Son Güncelleme : 02/12/2022 09:40

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>