Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Potansiyelini Kullanıyorsun Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2022, Cuma

Aşk 100%
Para 100%
Sağlık 90%

İçinden geldiği gibi davranmak aşkta seni ön plana çıkarabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa ona neler hissettiğini söyleyebilirsin. Birbirinize daha fazla yaklaşmanız için gereken etkileri bulabilirsiniz.

İş hayatınızda bazı gelişmeler canınızı sıkacak nitelikte olsa da, siz bunlara tepkisiz kalmayı ve kendi işleriniz ile ilgilenmeyi tercih edeceksiniz. Zihinsel anlamda güçlü olacaksınız.

İşe odaklandığın zaman güzel sonuçlar elde edebileceksin. Para harcamak gibi bir niyetin varsa o zaman ona göre güzel gelişmeler görebileceksin. Kazanmada da harcamada da bir sıkıntıyla karşılaşmaman olası.

Eğer bir süredir egzersizleri aksatıyorsan bugün biraz daha fazla hareket etmen gerekebilir. Kan dolaşımını artırmak ve kalp ritmini hızlandırmak için hareket edebilmelisin. Açık hava yürüyüşleri bu konuda sana iyi gelebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Eğer kendi işini görüyorsan bunun ne kadar zaman ve emek aldığını daha net görebilirsin. Bugün biraz geri çekip kendini, bu tür konularda ortaya ne kadar emek koyduğunu gözden geçirebilirsin. Zihnen ve bedenen biraz tazelenme ihtiyacı duyabilirsin.

18 Kasım 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

İnsanlara daha fazla güvenmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz, en azından aile ve arkadaşlık açısından yakın olduğunuz insanlara. Dünyaya karşı değilsin ve asla olmadın. Sadece biraz değişime ihtiyacın var.

18 Kasım 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Saç stilinde değişiklik yapmak isteyebilirsin. Kuaförün ile telefondan bu konuyu tartışabilirsin. Kıyafet konusunda yaptığım parçalar arkadaşlarının beğenisini kazanıyor. Potansiyelini sonuna kadar kullanmak isteyeceksin. Gün içerisindeçevrende ani değişiklikler meydana gelebilir. Özellikle maddi temelli sıkıntılar bazı çalışanların işten çıkarılmasıyla sonuçlanabilir.

18 Kasım 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sosyal bir gün geçirmek isterken sorumluluklarınızı ve ilişkilerinizin gidişatını da hesaba katmalısınız. Bugün konuşmak ve düşüncelerinizi hayata geçirmek için iyi bir gün olabilir. Fırsatları doğru zamanda kullandığınızda sizin için daha işlevsel olduğunu görebilirsiniz.

18 Kasım 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz bir gündesiniz. Beklemediğiniz olaylar karşısında tepkisel davranabilirsiniz. Bazı konularda bitişler meydana gelebilir. Kendinizi sosyal konularla oyalamak isteyebilirsiniz. Gün içinde sıkıştığınız konularda yardım alabilirsiniz.

18 Kasım 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aldığınız kararların arkasında durabilmenin cesaret gerektirdiğini görebilirsiniz. Sosyal olarak olumlu bir imaj çizebilir, sevdiklerinizle bir arada bulunabilirsiniz.

18 Kasım 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün merakınız had safhada, bu yüzden gazetede gözünüze ilginç bir haber, kitap ya da televizyon programı takılırsa onun hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz. Bu durum tuhaf kavramları ya da olayları içerebilir bu yüzden saatlerce bir şeyler okumaya ya da eski belgeleri ya da diğer kaynakları karıştırmaya dalarsanız şaşırmayın. Bugün ne öğrenirseniz, hepsini başka bir dönemde hatırlamanız gerekecek ve belki de bunu yazarak ya da konuşarak yapacaksınız. Peşine düşün!

18 Kasım 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Özellikle bugün gibi günlerde hayal kurmak güzel olabilir. Zihninizi genişletmek ve olasılıkları düşünmek, bilginizi artırmanın olumlu yollarıdır. Düşünmek için kendinize zaman tanıyın. Neden sırt üstü uzanıp bulutları veya yıldızları izlemiyorsunuz? Pratik veya mümkün görünmeyen şeyleri hayal etmenize izin verin. Birçok gerçek şey birinin rüyasından çıkmıştır. Zaman ayırırsanız yaratıcılığınız gelişir.

18 Kasım 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, özel konuların yer aldığı ve kafanızda şekillendirdiğiniz çalışmaların ön aşamasında bir çalışma sergiliyor ve sadece kendinize güvenmek istiyorsunuz. Venüs karşıt evinizde ilerlerken, özel zevkler söz konusu olabilir.

18 Kasım 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

18 Kasım 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün yakın akrabalarınla vakit geçirmek isteyebilirsin. Bazen günler ve haftalar hiç anlamadan akıp geçiyor, aile üyelerini ve akrabalarını unutabiliyorsun. Amcalarında, halalarınla, kuzenlerinle vs. sohbet etmek için harika bir gün. Eğer uzakta yaşıyorlarsa bir arayıp hatırlarını sorabilirsin. Yakındalarsa, bir öğle yemeği organize etmeniz hoş olabilir.Şanslı numaralarınız neler?

18 Kasım 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Geçmişten kopabildiğiniz ölçüde aşk hayatınızın geleceği parlak olacak. Geçmişte takılıp kalmanın duygusal dünyanıza pek yararı yok. Hayatta işten başka bir zevkiniz yokmuş gibi davranmanız, sizi sevenler tarafından yadırganıyor. Bugünlerde yanlış kararlara yatkın olduğunuzdan kariyer hedeflerinizi uzun vadeye bırakmanızda fayda var. Para ilişkilerinde uğradığınız birçok haksızlığı hiç hak etmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak.

18 Kasım 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 05' 40" R
Ay
İkizler
04° 43' 51" R
Merkür
Oğlak
00° 29' 22" R
Venüs
Yay
26° 20' 46" R
Mars
İkizler
16° 28' 34"
Jüpiter
Balık
29° 06' 14"
Satürn
Kova
20° 16' 24"
Uranüs
Boğa
15° 49' 08"
Neptün
Balık
22° 38' 53"
Plüton
Oğlak
26° 56' 15"
Chiron
Koç
12° 03' 19"
Lilith
Yengeç
26° 22' 45"
True Node
Boğa
13° 12' 36"
Son Güncelleme : 07/12/2022 09:00

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>