Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2018, Perşembe

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sevgilinize karşı çok sorumsuz hareketler sergiliyorsunuz ve bu konuda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. Kendinizi sevgilinize yeteri kadar iyi tanıtmıyorsunuz fakat ilişkinizdeki sorunlardan sizde pek mutlu değilsiniz.

İş yaşamınızda bugün bazı sorunlar yaşayacaksınız. Özelliklearkadaşlarınızla aranızdaki duygusal bağları ortadan kaldırmak isteyecek ve bu konuda yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Amirinizden eksi puan toplayacaksınız.

Harcamalarınızda kısıntıya gitmek istiyorsunuz fakat kendinizi bir türlü kontrol edemiyorsunuz ve aşırı para harcıyorsunuz. Acil ihtiyaçlarınız dışında lükse kaçan alış-verişlerden vazgeçmek zorundasınız.

Bugün alacağınız bir haber sizi oldukça etkileyebilir. Bu haberi ailenizden birinden saklamanız gerekiyor. Dikkatli olun.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Eğitime çok önem veriyorsunuz. Fırsat buldukça kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bugün bu konuda harcamalar yapacak, kültürel faaliyetlere katılacaksınız. İyi bir arkadaş çevreniz var. Bir de düşünmeden konuşma huyunuza engel olabilseniz, çevrenizde daha büyük bir sempati toplayacaksınız.

2 Ağustos 2018, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslanlar Saat 00:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bildiklerimizi açık ve net bir dille ortaya koymamızı sağlıyor. Tecrübelerimizi önemseyeceğiz. Fikirlerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Kişisel anlamda gelişimimize önem vereceğiz. Arzu ettiğimiz bir yolda ilerlemeyi, özgür olmayı, seçimlerde bulunmayı tercih edeceğiz. Saat 05:39 Mars-Uranüs görünümü, geçen Mayıs ayında ilk kez gerçekleşmişti. Bugün ikincisi, ardından Eylül ayında üçüncüsü oluşacak. Değişimhayatı ve toplumsal yaşamda bundan sonraki dönemde bir hayli etkili olacak. Bugünlerde ilişkinizi tekrar gözden geçirip, bu değişime nasıl ayak uydurmanız gerektiğini tespit etmelisiniz. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, problem daha çok büyür. Eş kendine göre hareket edebilir. Burada önemli olan sizin kendinizi geliştirmeniz, yeteneklerinize göre birtercihinde bulunmanızdır. Sizinhayatınız, kariyeriniz, toplumsal konumunuz ilişkinin de geleceği açısından önemli olacaktır. Birbirinize baskıda bulunmak, kaba davranmak, inatçı olmak, aceleci kararlar vermek yanlış olur. Önemli olan çıkış yolunu birlikte bulabilmektir. Her iki konuda da hayat sizi test ediyor. Yeni çözüm yolları bulmaya çağırıyor. Saat 09:03 Ay-Güneş görünümü, moral yüksekliğinin, rahat ve aktif bir şekilde etrafınızla bağlantı kurmanın işaretçisidir. Özgüveniniz yüksektir. Karşı cinsle ilişkiniz gayet olumludur. İsteklerinizi kabul ettirmeniz gayet kolaydır.

2 Ağustos 2018, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sorumluluklarının artık sana çok fazla geldiğini hissedebilirsin. Beklemediğin bir kişiyle telefon görüşmesi yapman söz konusu olabilir. Harcamalarına çok dikkat etmen gerekiyor. Maddi konularda elinin genişlemesi, seni harcamaların konusunda serbest davranmaya itebilir. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevdiğin kişiyle tatil planları yapabilirsin. Evli bir Aslan burcuysan, evde yapılacak değişiklerin planlarını birlikte yapabilirsiniz. Ailede yaşça küçük bireylerin eğitimleriyle ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Motive edici konuşmalar, toparlayıcı davranmanı sağlayacak. Uzun süredir baş ağrılarıyla mücadele ediyorsan, profesyonel yardım almanda fayda var.

2 Ağustos 2018, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ailenizle ilgili konularda iletişimsel dengeleri kurarken zorlanabilir ve kendinizi ifade etmenizin zorlaştığı anda araya aracı kişileri ve yakın çevrenizi koymak isteyebilirsiniz. Anlatmak istediklerinizi sükûnetle anlatın çünkü zor da olsa zafer kapınızı çalabilir.

2 Ağustos 2018, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeni işlere girişimde bulunmak için heyecan duyabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün olur. Çalışma ortamınızda hareketli bir gün geçirmeniz olasıdır. Kendi isteklerinize yönelebilir keyif aldığınız konularla ilgilenmek istemeniz mümkün. Sosyal çevrenizle bir araya gelebilir, keyifli anlar paylaşırsınız.

2 Ağustos 2018, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Huysuzsunuz. Çevrenizdekilere kızmak için bahaneler arıyorsunuz. Bugün kimse ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak size. Sonradan pişman olmayın.

2 Ağustos 2018, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kararsızlıklarınızı bırakmak, sabır göstermek, ilişkilerinizde anlayışlı davranmak ve kendinizi en iyi şekilde ifade etmek için şanslı bir günde bulunuyorsunuz. Işığınızı en iyi şekilde ifade edebilir, insanlara duygusal, merhametli ve sevgi dolu yönlerinizi göstererek, ilişkilerinizde sevgiyi daha çok hissedebilirsiniz. Bugün size fazladan güzellik/yakışıklılık katan bir enerjinin içindesiniz.

2 Ağustos 2018, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hem ortaklı işleriniz ve projelerinizde, hem de özel hayatınızda bazı gerilimlere ve riskli durumlara açık olacaksınız. Enerjinizi istediğiniz gibi kontrol etmek kolay olmayacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla çatışma ve sürtüşmelerden uzak durun, bu dönemde risk almayın.

2 Ağustos 2018, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Mars ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim, kariyer hayatınızda ani değişimlere dikkat etmenize işaret edebilir. Partnerinizin anlamsız öfke dolu iletişimi sizi şaşkına çevirir. Son anda seyahat planlarınızda değişiklikler gündeme gelebilir. Söz gümüşse sükut altındır. Sakinliğinizi korumanız sizin olayları daha rahat kontrol ermenize yardım eder.

2 Ağustos 2018, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzündenhayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.

2 Ağustos 2018, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 11' 30" R
Ay
İkizler
24° 04' 03"
Merkür
Oğlak
17° 19' 46"
Venüs
Balık
06° 30' 59"
Mars
İkizler
10° 21' 07"
Jüpiter
Koç
06° 07' 10"
Satürn
Kova
25° 53' 32"
Uranüs
Boğa
14° 58' 45"
Neptün
Balık
23° 36' 31"
Plüton
Oğlak
28° 40' 31"
Chiron
Koç
12° 38' 53"
Lilith
Aslan
02° 39' 50"
True Node
Boğa
08° 40' 08"
Son Güncelleme : 01/02/2023 11:16

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>