Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Fark yaratan işlere imza atıyorsun! Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2019, Cuma

Aşk 20%
Para 60%
Sağlık 60%

Karşınıza çıkan sosyal enerjiye kulak verin. Önemli biriyle yollarınız kesişebilir, bu kişi size yardımcı olabilir veya gelecekte etkili biri olabilir. Bu kişiylehayatınızda karşılaşabilirsiniz. Bu kişi size bazı kariyer fırsatları sunabilir. Ya da size harika bir arkadaşlık sunan kişisel bir ruh eşiniz olabilir. Bugün, mutlu karşılaşmalara açık olun.

Bugün roket gücüne sahipsiniz! Özellikle meşgul olabilirsiniz. Aniden fark ettiniz ki, hayatınızın maddi tarafına bakmazsanız, başka kimse bakmayacak. İşinize daha fazla enerji harcayabilir ya da ev arkadaşlarınızdan para konusunda daha dikkatli olmanızı isteyebilirsiniz. Tüm hayatınızı yeniden değerlendirecek, bu da gündeme dair bazı zor kararlar almanıza neden oalcak.

Bugün kendinizi çok halsiz hissederseniz şaşırmayın. Eskisi kadar seri bir şekilde yeni fikirler üretemeyeceksiniz veya iletişim becerileriniz çoğu zaman olduğu gibi mükemmel olmayacak. Bugün güçlü olacak yönünüz ise konsentrasyonunuz. Bir şeylere her zamankinden daha iyi odaklanabilirsiniz. Eğer dikkatli bir okuma veya araştırma yapmak istiyorsanız, bugün tam da günü. Kolay gelsin!

Bugün, sana stres aşılayan konulara karşı daha mesafeli ve umursamaz yaklaşıyor olacaksın. Daha felsefi bir tavır takınıyorsun. Aslında yaşadığın zorlukların nasıl spiritüel gelişim rotasının bir parçası olduğunu düşünüyorsun. Olan biten her şey sana kendin hakkında bir şeyler öğretiyor. Ya da hayat hakkında. Böylece daha rahatlamış vaziyettesin ve olayların akışında seyretmesine razı oluyorsun.Bugün sayılar ve hesaplamalarla ilgili dikkatli olmalısınız. Bugün, dikkatinizin kolayca dağıldığı o günlerden biri. Bir bütçe oluşturuyorsanız, yazdığınız rakamları iki kez kontrol edin. Eğer bilgisayarda kodlama yapıyorsanız, zihninizi canlı tutmak için sık sık mola verin. Bugün normalden birkaç fincan daha fazla kahve içmezseniz eriyen buz gibi damladığınızı hissedebilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Zodyakın en neşeli burcu için, bugün biçilmiş kaftan. Bolca ilham kaynağıyla karşılaşabilirsin. Her zamanki gibi, çok konuşacak ve şakalar yapacaksın, fakat bugün söylediklerin başkaları arasında yankılanacak- bunu hedefleyerek yapmamış olsan da. Herkesin kendine vakit ayırabileceği, nefes alabileceği bir gün olacak. Sen ise lider olacaksın.

2 Ağustos 2019, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Uzun bir süre Ay, 16:20'ye kadar boşlukta kalıyor. Venüs-Uranüs arasında oluşan sert etkiyle öğlen sevdiğinize karşı gösterdiğiniz tepkilere dikkat etmelisiniz. Aniden gördüğünüz veya duyduğunuz bir şey için gereğinden fazla tepki vererek bu güzel enerjiyi tersine çevirmeyin. 16:20 olduğunda ise Ay, Başak burcuna geçiyor. Bu saat itibariyle maddi konularınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

2 Ağustos 2019, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Fark yaratan işlere imza atıyorsun!Güne isteksiz bir başlangıç yapacaksın. Ancak günün içerisine karıştıkça, isteksizliğini üstünden atabilir işlerine konsantre olacaksın. Fark yaratan işlere imza atmak, mutluluk nedenlerinden biri. Bugün daha önce hazırladığın bir proje ve fikrin hayata geçmesi için adım atabilirsin. Kendini geliştirmek için farklı alanlardaki eğitim ve kursların araştırmasını yapabilirsin. Bir süredirdeğiştirmeyi düşünüyorsan fevri bir kararla harekete geçmek isteyeceksin. Gün içinde eski sevgilin ile yaşayacağın tesadüf aklının karışmasına neden olacak. Ailenden uzakta yaşıyorsan, onları ihmal ettiğini düşünerek üzülebilirsin.

2 Ağustos 2019, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Geçmiş aşklar ve özlemler bazı pişmanlıklarınız gündemde olabilir. Bu yoğunlaşan duygular ve arzular arasında kalmadan ilerliyor olmalısınız.

2 Ağustos 2019, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kendiniz için çok şey yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan kararlı olabileceğiniz imkanlar artıyor. Yeni başlangıçlar dikkat çekmekte. İlerleyen zamanlarda daha fazla kendinizle ilgilenebilirsiniz. Kişisel hassasiyetleriniz olduğu konularda net tavırlar sergileyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde otorite figürleriyle iletişiminiz önem kazanabilir.

2 Ağustos 2019, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Azimli olmanın faydalı olduğunu fark edebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hırslı olan Aslan'laryerlerinde hiç istemedikleri sürtüşmeler yaşayabilirler.

1 Ağustos 2019, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Saat 17.00?a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

2 Ağustos 2019, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda herhangi birinin ayağına basmaktan kaçının. Liderlik etmek istiyorsanız, çözüm önermeyin, sessiz ve sabırlı olun. Sadece dikkatle dinleyip gözlemleyin.

2 Ağustos 2019, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Akşamüstü Başak burcunda seyahat eden Ay, sizi sağlık konusunda endişeli kılabilir. Hayata karşı daima pembe gözlüklerle bakmak isteseniz de, bastırılmış korku ve çekinceleriniz sizi bu gün ajitasyona iter. Her şeyi sakin kalarak yönetmeye çalışın. Aksi takdirde boşaltım sisteminde sıkıntılar yaşarsınız. Kendi yaptığınızın doğru olduğuna inandıktan sonra, hakkınızda yapılan eleştirilere kulak asmanıza hiç gerek yok.

2 Ağustos 2019, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzündenhayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.

2 Ağustos 2019, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Aslan burcu sürekli değişen ruh haliniz aşk hayatınızı ve ilişkinizi negatif etkiliyor. Bugün istediğinizi yarın istemeyebiliyorsunuz. Partneriniz de size nasıl tepki vereceğini şaşırmış durumda. Hala bekar olan Aslan burçları için yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. İletişimle ilgili problemli olduğunuz kimseler ile barış ilan edebilirsiniz.

2 Ağustos 2019, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Aslan; bugün kişisel açıdan önem vermiş olduğun konular, seni derinden etkileyebilir. Yeniarayışları içindeysen bu aralar risk almak senin için olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Üstlerinde aranda yaşanabilecek birtakım konular tahammül sınırlarının içerisinde olsa da ani tepkilerin öngörülmez durumlar yaratabilir. Akşamüzeri hayatındaki hareketlilik daha da artabilir.

2 Ağustos 2019, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 14' 38" R
Ay
İkizler
24° 40' 56"
Merkür
Oğlak
17° 23' 10"
Venüs
Balık
06° 34' 49"
Mars
İkizler
10° 21' 47"
Jüpiter
Koç
06° 07' 45"
Satürn
Kova
25° 53' 54"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 37"
Plüton
Oğlak
28° 40' 37"
Chiron
Koç
12° 38' 60"
Lilith
Aslan
02° 40' 11"
True Node
Boğa
08° 39' 46"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:30

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>