Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2018, Cuma

Aşk %
Para %
Sağlık %

Aşk yaşantınızda yoğun günler yaşıyorsunuz ve daha da yoğun günler sizi bekliyor. Sevgilinizle ilişkinizde bazı önemli konularda fikir birliğine vardınız.

İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.

Bugün beklemediğiniz bir kazanç elde edebilir ve yaşadığınız maddi sıkıntıdan biraz olsun kurtulabilirsiniz.

Çeşitli zararlara karşı dikkatli olmalı ve düşüncelerinizi başkalarına açıklamamalısınız. Küçük ayrıntılara dikkat edin ve yeni bir konuda girişimde bulunmamaya dikkat edin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu durumda kendi başınıza hareket etmek yerine sevdiğiniz insana danışmalı ve bazı şeyleri onun ellerine bırakmalısınız. Akrabalarınızla ilgili bazı haberler, bir araya gelme, kutlama gibi şeyler zihninizi meşgul ediyor. Günlük yaşamınızda ister istemez yer kaplıyor. Bu arada geçen günlerin hesapsız harcamaları yüzünden parasal sıkıntı duyabilirsiniz.

3 Ağustos 2018, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslanlar Saat 03:17 Ay-Pluto görünümü, uzun vadeli düşünmenin yararlı olacağını gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir. Saat 05:52-22:51 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, çözümü sizin elinizde olmayan ancak şöyle bir çevrenize baktığınızda herkesin zorlandığı konularda sizin de canınız sıkılabilir. Ülkeniz, toplum hayatında yaşananlar, içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir. Saat 22:51 Ay-Boğa burcunda ilerleyecek. Harcamalara dikkat edeceğiz. Bu enerji rahat emek, huzur bulmak ihtiyacımızdır. Üstümüze sorumluluk yüklenmesinden hoşlanmayız. Güven ihtiyacı öne çıkar. Canı gönülden sevgilerimle,

3 Ağustos 2018, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ay, gün boyunca boşlukta hareket ediyor olacak. Hayatında bazı konularda risk almayı seçeceğin bir süreç başlıyor. Hayatındaki kişilerde her kafadan bir ses çıkması tahammülünü zorlayabilir. İlişkilerindeki sorunların üçüncü kişilerin müdahalesinden kaynaklandığını fark edebilirsin. Riskler almamak adına çevrendekilere gerçeği farklı bir biçimde sunabilirsin. Bu davranışını örtbas etmek için de abartılı, kaprisli davranışlarda bulunabilirsin. Borçlar, alacaklar gibi maddi detaylarla uğraşacağın bir gün. Ancak hesabına gelen ek para biraz olsun rahatlamana yardımcı olacak. İletişimin yoğun olacağı bugünde aile içerisindeki bazı kişilerin meselelerine ortak olabilirsin.

3 Ağustos 2018, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ödenmesi gereken borçlarınız ve finansal anlamda ihtiyaç duyduğunuz kredilerle ilgili önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak yine de bunları belli bir dengeye oturtmanız ve bir an önce mali bütçenizi dengelemeniz gerekiyor.

3 Ağustos 2018, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ilgilendiğiniz konularda bütünü görmek daha kolay olacaktır. Düşüncelerinizi hayata geçirmek için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Başlangıçlar yapmak için şanslı bir gün. Karşınıza çıkan şansları iyi değerlendirmeniz başarı olasılığınızı yükseltecektir. Enerjiniz yüksek ve keyifli anlar yaşamanız olasıdır.

3 Ağustos 2018, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

MADDİYATLA ilgili konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hayat şartlarınızda istediğiniz seviyelerin ortaya çıkması özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir...

3 Ağustos 2018, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün yerinizde durmanız zor gibi. Seyahatler, geziler, seyahat programları gündeminizde daha çok yer edebilir. Uzaklarla temas, uzaklardan alacağınız haberler gündeminizi belirleyip şekillendirebilir. Öğrendiklerinizi ve bildiklerinizi başkalarıyla paylaşmak, deneyim ve bilgilerinizi artırmak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos 2018, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, kalabalık ortamlarda parasal konularda şansınız yüksek olabilir. Kendinizi göstermeyi ve göz önünde olmayı seveceksiniz yalnız ailenize ayırmanız gereken vakit sizi kısıtlayabilir.

3 Ağustos 2018, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kariyerinizde heyecanlı sunumlar yapabilir, hayati önem taşıyan toplantılara katılabilirsiniz.Uzun zamandan beri beklediğiniz terfi gündeme gelir. Parasal açıdan çok tatmin etmese de cvniz için olumlu bir sürece adım atarsınız. Farklı şirketlerden gelecek tekliflere de açık olmalısınız.

3 Ağustos 2018, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerekgerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.

3 Ağustos 2018, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 11' 11" R
Ay
Başak
17° 10' 29" R
Merkür
Oğlak
04° 19' 16" R
Venüs
Akrep
00° 58' 18" R
Mars
Yay
08° 00' 33"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 12"
Satürn
Balık
01° 21' 18"
Uranüs
Boğa
20° 11' 04"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 50"
Chiron
Koç
15° 39' 51"
Lilith
Başak
07° 02' 03"
True Node
Koç
23° 38' 05"
Son Güncelleme : 05/12/2023 17:40

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>