Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Mart 2017, Cuma

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sevdiğiniz insanın karşısına sürekli yeni taleplerle çıkmanız hoş değil. Birlikte olduğunuz kişi sizi nasıl tatmin edeceğini şaşırmış durumda. Özellikleçevrenizde size ilgi duyan bir başkası olabilir.

İşbirliği çabalarınız nihayet meyvelerini veriyor. Başarınızı fark eden amirlerinizden destek göreceksiniz. Yeni girişimler için ihtiyacınız olan ve talep ettiğiniz maddi desteği alacaksınız.

Beklediğiniz bir paradan ses çıkmaması üzerine endişelenmişsiniz. Gün içinde alacağınız bir haber endişelerinizi bir ölçüde yatıştırıyor. Çıkmayı istediğiniz tatil için gereken parayı ayırabileceksiniz.

Aile içinde ortaya çıkacak tatsız bir durumu kafanıza fazlaca takma ihtimaliniz yüksek. İş yaşamınızın etkide kalmamasına dikkat!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi daha iyi hissetmeniz, bugünlerde zihninizdeki bulanıklıkları berraklaştırmanıza bağlı. Sizi bazı yanılgılardan çekip almak isteyen insanları fark etmeniz gerekiyor. Bugün hayal kırıklıklarınız var, abartılı anlamlar yüklediğiniz ilişkilerinizde kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Bu durum, arkadaşlıklarınızda daha seçici olmanıza yol açacak.

10 Mart 2017, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Balıklar, 10 Mart saat 03:33-21 Nisan saat 13:32 tarihleri arasında Mars da-Boğa burcunda ilerleyecek. Bir yanıyla kazanç elde etmeye yönelik hareket ediyoruz diğer yanıyla maddi-manevi açıdan garanti, uzun ömürlülük, güvence ve dayanıklılık anlamında çevre ilişkilerimizi ve her şeyi gözden geçiriyoruz. Eğitim veyahayatı, bilgilenmek, öğrenmek, öğrendiklerimizi başkalarıyla paylaşmak adına verilecek kararların ardında maddi kazanç son derece önemli hale geliyor. Neye para yatıracağız, nelere ihtiyacımız var, buna değer mi değmez mi diye bakmamız lazım. Bu süreci yöneten Venüs-Koç burcunda 4 Mart tarihinde ve Merkür-Boğa burcunda 31 Mart tarihinde gerileyecek. Durum böyle olunca paramızı öyle aklımıza estiği gibi harcamamalıyız. Yatırım düşünüyorsak, piyasanın durumuna bakmalıyız. Eğitim veyahayatımızla ilgili sağlam bir karar vermek istiyorsak hangi çevrede nasıl bir ortamda çalışmak veya okumak istiyoruz bunları gözden geçirmeliyiz. Burnumuzun dikine bakma zamanı değil, eğri ile doğruyu birbirinden ayırmak vaktimizdir. Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

10 Mart 2017, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Birden fazla işle uğraştığında yaratıcılığın daha çok artıyor. Bugün zihninden geçenlere yetişemeyebilirsin.

10 Mart 2017, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygusal ve hassas olabileceğiniz bir gün. Güç mücadelelerinde zor durumda kalabilirsiniz.

10 Mart 2017, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma hayatınızla ilgili koşullarda değişiklikler olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı duyarlı olmanızda fayda var. Gün içinde bazı konularda ani değişiklikler olabilir. Çevrenizdeki kişilerin sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Akşam saatleri daha sakin geçebilir.

10 Mart 2017, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bazı şeylere olduğundan fazla değer vermiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sizi destekleyenleri küçümsemeyin. Duygularınız karışık. Sorunları büyütmekten...

10 Mart 2017, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca enerjinizi, yeteneklerinizi ve ışığınızı en iyi şekilde yansıtmanıza sebep olacak görünümler sözkonusu iken, güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabilir, ilişkilerde beklediğiniz haberleri alabilir ve partnerinizle olumlu,, çözüm odaklı ve romantik diyaloglar geliştirebilirsiniz.

10 Mart 2017, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İletişime dayalı işlerinizde ve yakın çevrenize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Yolculuk yaparken dikkatli olmalısınız. Sevdiklerinize ve yakın çevrenize karşı inatçı tavırlar takınmaktan kaçınmalısınız.

10 Mart 2017, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün de duygularınız daha çok dünkü gibi hizmet alanınız ve sağlığınıza odaklı olacaktır. Akşam saatlerinde Ay boşluğu nedeniyle akışta kalmanız gerekebilir. Mars 21 Nisan tarihine kadar sosyal iletişim alanınızda olacağından tembellik, bugünün işini yarına erteleme eğilimi, temasta olduğunuz insanlara haset ve kıskançlık beslemek gibi olumsuz etkilerle donanımlı olmanıza sebebiyet verecektir. Kısa yolculuklarla bedensel tembelliğinizi atabilirsiniz. Kardeşler ve komşularla baskıcı veya inatçı tartışmalardan kaçınmanız gerekebilir.

10 Mart 2017, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Gününüzün son derece hareketli geçme olasılığı vardır. Çevrenizle olan ilişkilerinizde ve her türlü iletişiminizde artış olabilir. Bu durum, sizi biraz yorabilecekse de, sosyal yönünüzü tatmin ederek size büyük keyif de verebilir.

10 Mart 2017, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 40' 41" R
Ay
Akrep
25° 39' 39" R
Merkür
Başak
24° 44' 52" R
Venüs
Terazi
00° 39' 33" R
Mars
İkizler
19° 40' 51" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 14" R
Satürn
Kova
19° 02' 14" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 45"
Neptün
Balık
23° 40' 29"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 51"
Lilith
Yengeç
18° 43' 33"
True Node
Boğa
13° 48' 25"
Son Güncelleme : 29/09/2022 23:30

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>