Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Mart 2019, Çarşamba

Aşk %
Para %
Sağlık %

İlişkiniz her geçen gün biraz daha iyiye gidiyor. Onunla ilgili her gün yeni bir güzellik keşfediyorsunuz. Bu keşifler sizi çok heyecanlandırıyor. Onun da gözü sizden başkasını görmüyor.

İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Bu uyumu bozan bir kişinin varlığı sizi rahatsız ediyor.

Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Siz de bu yüzden kararsızsınız. Bugün yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.

Önsezileriniz kuvvetli. Güvenmediğiniz kişiyi dikkatle izleniminiz yararlı olabilir. Henüz bir hatasını görmediniz ama çok yakında görebilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bu sıralar yeni ilişkilere dikkat! Zaman zaman iletişimden kaynaklanan problemleriniz olabilir. Bu iletişimsizliği ilişkilerin başındaki zararsız aksamalar şeklinde ele alabilirseniz, bu başlangıçların bir kısmı kalıcı olabilir. Son zamanlardaki durgunluğunuzun sebep olduğu merakı, gidermeniz gerekiyor. Acele etmezseniz can sıkan sorularla karşılaşabilirsiniz.

20 Mart 2019, Çarşamba
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Ay'ın Başak burcunda hareket ettiği bir güne merhaba diyorsunuz. Sabah Ay, sizin burcunuzda hareket eden Neptün ve sonrasında Merkür ile karşıt açılar yapıyor olacak. Özellikle sevgilinizle veya eşinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kalp kırıklıklarına, duygusal yaralar almaya açık bir zaman diliminde olacaksınız. Akşam ise bu sert etkilerin kaybolmasıyla o karamsar halinizden eser kalmıyor. Aksine geri planda kalmak yerine artık kendinizi ön plana atma vaktinin geldiğini anlayacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişki daha tutkulu bir aşka akşam saatleriyle birlikte dönüşebilir. Sevgiler, Astromeri

20 Mart 2019, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Heyecanını gizleyemiyorsun!Güneş bugün ateş burcuna geçiyor ve beraber baharın gelişini selamlıyoruz. Mevsim uyanırken Ay boşlukta olacak. İş yerinde patronun ya da üstün olan kişiyle kariyerine yönelik bir konuşma gerçekleşebilir. Sahip olduğun iyimser enerjiyi yaptığın her işe, kurduğun her iletişime yansıtabilirsin. İş arayışında olan bir Balık burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişidenteklifi alabilirsin. İlişkisi olan bir Balık burcuysan, sevdiğin kişiye karşı açık olman onunda hoşuna gidecektir. Seni ailesi ile tanıştırma fikri karşısında heyecanını gizleyemeyeceksin. Akşam saatlerinde aniden gelen haberler ya da davetler koşturmana neden olabilir.

20 Mart 2019, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çocuklarınız ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda önemli gelişmeler ve sorumluluklar gündeminizde yer edebilir. Kariyerinizde kendinizi göstermeniz ve ispatlamanız gereken özel bir gün.

20 Mart 2019, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eşinizle ilgili koşullar gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizin ilerlemesini istiyorsanız, iyi organize olmanız gereken bir gündesiniz. Uğraştıran durumlara biraz daha özen göstermenizde fayda var. Güçlü kişilerden alacağınız destekler yolunuzu açacaktır. Çalışma hayatınızda hareketli zamanlar sizi bekliyor. Yabancılarla ilişkileriniz yoğun olabilir.

20 Mart 2019, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Farkında olmasanız da çoğu konuda şansınız çok yüksek. Özelliklegibi madde konularda belirgin başarılar elde ederek adınızdan söz ettireceksiniz.

20 Mart 2019, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Partneriniz veya eşinizle sürdürdüğünüz ilişkiniz, bugün, birinci önceliğiniz haline gelebilir. Onunla kurduğunuz iletişimi daha da güçlü hale getirmeyi arzu edebilir veya bir sorununuzla ilgili olarak yardım etmesini isteyebilirsiniz.

20 Mart 2019, Çarşamba
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

İkili ilişkiler açısından hassas ve çalkantılı olabilecek bir gündesiniz. Karşınızdaki kişi umduğunuzdan daha cesur ve iddialı olabilir size karşı. İletişim kaynaklı problemlere ve yanlış anlamalara karşı duyarlı olmalısınız.

20 Mart 2019, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gün boyu uzun vadeli planları tasarlayabilir, yeni projeler için gerekli hazırlıkları yapabilirsiniz. Kararlı davranışlar sergileme, yaşam amacının farkında olma adına baskılara maruz kalabilirsiniz.

20 Mart 2019, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor. Günlük temponuzda işe bağlı olarak artış meydana gelir. Kazancınızdaki artışın sebebi çok çalışmanız, hızlı kararlar almanızla doğru orantılı olacaktır. Kendinize verdiğiniz öz değerin farkına varacaksınız. Çevrenizdeki herkesten daha fazla yeteneğiniz olduğunu keşfetmek sizi mutlu eder.

20 Mart 2019, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 13' 19" R
Ay
Başak
28° 09' 27" R
Merkür
İkizler
16° 55' 09" R
Venüs
Yengeç
19° 07' 36"
Mars
Aslan
04° 06' 51"
Jüpiter
Balık
02° 10' 31"
Satürn
Kova
12° 59' 25"
Uranüs
Boğa
13° 16' 01"
Neptün
Balık
23° 11' 04"
Plüton
Oğlak
26° 14' 10"
Chiron
Koç
12° 36' 24"
Lilith
Boğa
26° 39' 47"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 08:40

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>