Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2017, Pazartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

Aşk yaşantınızda durgunluk devam ediyor. Fakat bu durgunluğun sebebi biraz da sizsiniz. Kendinizi yeni bir ilişkiye başlamak için hazır hissetmiyor ve böyle davranıyorsunuz.

Bugünhayatınızda sorunsuz bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızda oldukça verimli olacağınız bugün işinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Amirlerinizden biri ile aranızda sizin için verimli olacak bir görüşme yapabilirsiniz.

Harcamalarınızı bir hayli kıstınız. Harcamalarınızı kısmaya devam edersiniz kısa süre sonra istediğiniz alışverişi yapabilecek kadar paranız olacak. Kendinizi kontrol etmeyi sürdürün.

Bugün alacağınız kararlar dolaylı olarak başkalarını da etkileyecektir. Bu yüzden karar almadan iki kere düşünün

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün genel olarak huzurlu bir gün geçireceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla görüşme fırsatı bulabilir ve onlarla hasret giderebilirsiniz. Zihinsel faaliyetleriniz oldukça güçlü olacağı bugün , sizin için çok önemli bir karar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi oldukça heyecanlandırabilir.

28 Ağustos 2017, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başaklar, Saat 09:55 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bazı meseleleri halletmede zorlanmanın göstergesidir. Kendinizi istediğiniz gibi ifade edemediğinizi düşünürsünüz. Bu sizi oldukça yorabilir. Saat 12:37-22:47 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatlerde, çevrenizdeki bazı kişilerin aslında pek de güvenilmeyecek insanlar olduklarını düşünebilirsiniz. Belli bir mesafe koyarak onları gözlem altına alabilirsiniz. Saat 22:47 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu geçişi, sizi bedenen ve zihnen rahatlatabilecek kişilerle bir arada olmak istersiniz. Yay burcu günlerinde genel olarak ailevi ve duygusal meseleler üzerinde sorun taşıyacak halimiz pek yok. İstiyoruz ki, detaylarla uğraşmayalım, bizi sıkıntıya düşürebilecek işlerden uzak duralım. Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

28 Ağustos 2017, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün, çevrendekiler aktifliğinin temposuna ayak uydurmakta zorlanabilir. Sabırsızlığın had safhada.

28 Ağustos 2017, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Asla tecrübe kazanmaktan kaçma. Önemli bir projeniz değişim gösterebilir.

28 Ağustos 2017, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yakın çevrenizdeki konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün arkadaşlarınızla birlikte bol sohbetli bir gün geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz. Harcamalarınızda abartıya kaçmamaya çalışın. Duygusal konulara yoğunlaşabilirsiniz. İş hayatınızda yön vermek istediğiniz konularda destek görebilirsiniz.

28 Ağustos 2017, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Titizliğiniz üstünüzde. Kafanızdaki sorunu sanki temizlik yaparak atacak gibisiniz. Bunun yerine kısa yürüyüşler, kalabalığa karışmak size daha iyi...

28 Ağustos 2017, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ticari konularda, anlaşmalarda, iletişim becerileri gerektiren durumlarda hırslı, ikna edici ve zaman zaman baskıcı bir tutum ilzleyebilirsiniz. Ancak duygusal açıdan kontrolü kaybetmediğinizden emin  olmalısınız.

28 Ağustos 2017, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yakın çevrenizdeki insanların işlerini üstlenmeye açıksınız. Çevrenizle iyi bir iletişim söz konusu. Üzerinizde biriken sıkıntı ve stresleri kendinizi ifade ederek, insanlara anlatarak rahatlayacaksınız.

28 Ağustos 2017, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Akrep burcuna yerleşen Ay sizin zihninizin ne kadar açık olduğuna ışık tutacak. Derin bir konuyu kaleme almak, spiritüel yaşamın kapılarını aralamak, kardeşinizin hayatındaki sır ve sis perdesini açıklığa kavuşturmak için size fırsat tanıyacak. Ayrıca komşuluk ilişkilerinizde de bugün farklı bir paylaşım yaşayabilirsiniz. Evde yarım kalan işlerinizi tamamlayın.

28 Ağustos 2017, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

28 Ağustos 2017, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 17' 10" R
Ay
İkizler
25° 10' 51"
Merkür
Oğlak
17° 25' 55"
Venüs
Balık
06° 37' 55"
Mars
İkizler
10° 22' 20"
Jüpiter
Koç
06° 08' 13"
Satürn
Kova
25° 54' 12"
Uranüs
Boğa
14° 58' 48"
Neptün
Balık
23° 36' 41"
Plüton
Oğlak
28° 40' 42"
Chiron
Koç
12° 39' 05"
Lilith
Aslan
02° 40' 28"
True Node
Boğa
08° 39' 27"
Son Güncelleme : 01/02/2023 13:30

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>