Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2018, Çarşamba

Aşk %
Para %
Sağlık %

Bu kadar kuruntularla nasıl ilişki sürdürebiliyorsunuz ? Aldığınız bazı kararlar vardı. Çabuk unuttunuz. Kendinizi bir miktar gevşetir, rahatlarsanız gönül ilişkinizi etrafı kıskandıracak boyutlarda yaşayabilirsiniz. Çünkü böyle biriyle birliktesiniz.

Bir meseleyi yanlış anladınız. Daha doğrusu huyunuzu bilenler tarafından yanlış bilgilendirildiniz. Bir an önce doğruyu arayıp bulmalısınız. Yoksa işyerinizdeki prestijiniz bayağı sarsılacak gibi görünüyor.

Parayı iyi koruyorsunuz. Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla bir sıkıntı çekmiyorsunuz. Bir yakınınıza verdiğiniz borç epeyce gecikti. Borçlunuz iyi niyetle bu ödemenin hazırlığı içinde. Onu uyarmamakla isabet davrandınız

Hastalık arama huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sevgiliniz hastabakıcınız olmayı istemiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Üzerinde fazlaca titizlendiğiniz bir konu, acaba önemsemedik mi diye, başkalarını da telaşa düşürüyor. Sevineceğiniz bir haber var. Bekliyordunuz, ama bu kadarını değil. İncir çekirdeğini doldurmayacak bir sağlıksızlığı böyle büyütmeye devam ederseniz, belki de yakında gerçekten yataklara düşeceksiniz.

29 Ağustos 2018, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başaklar saat 00:37 Ay-Satürn görünümü, kendi isteklerini bize dayatmaya çalışan kişiler yüzünden sıkılmamıza yol açar. Oysaki siz, zaten sorumluluklarınızı bilen kişilersiniz. Bu kadar bencil olmalarına kızarsınız. Saat 03:40 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişki veya finansal sıkıntılara çözüm bulma arzumuzu işaret ediyor. Tabii ki kimseye eğilmeden, çıkarlarımızın farkında olarak hareket edeceğiz. Bunun tersi bir durum işimize gelmeyecek. Çünkü biliyoruz ki, bizi bizden başka kimse düşünmez. Onun için her şeye dikkat edeceğiz.

29 Ağustos 2018, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kazanmak için rekabet arzunun arttığı bir gün seni bekliyor. Ancak kendini ifade ederken, farklı algılara sebep olabilirsin. Kiminle ne konuştuğuna daha çok dikkat etmen gerekecek. Özellikle yüksek mevkide bulunan kişiler iyi niyetle yaptığın esprilerden başka anlamalar çıkarabilirler. Uzun süredir ilişkisi olan bir Başak burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayabilirsin. Bugün aynı zamanda birkaç hafta önce arkadaşına verdiğin borç geri dönebilir. Mide problemi olan bir Başak burcuysan, işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var.

29 Ağustos 2018, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kişisel harcamalarınız adına yaptığınız borçlarınız yüzünden zor durumda kalmamak adına bir an önce tasarruf dönemine girmeli ve ne yöne gideceğinize artık karar vermelisiniz.

29 Ağustos 2018, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi yeniliklere ve risk almaya açık hissedebilirsiniz. Daha fazla şey keşfetmek için yeni başlangıçlar yapmak size iyi gelecektir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Özenli ve titiz çalışmalarınızın sonucunda yapılan geri bildirimler sizi motive edebilir. Çalışma ortamında gösterdiğiniz çabalar sizin için olumlu dönüşler sağlayabilir.

29 Ağustos 2018, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bazı hallerde çok fazla gerçekçi değilsiniz, hayal peşinde koşuyor gibisiniz. Özellikle aşk ilişkinizi gözden geçirmelisiniz. Biraz gerçekçi olun....

29 Ağustos 2018, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ay karşıt burcunuzun son derecelerinde ilerlerken ilişkiler özellikle de iletişim açısından belli hassasiyetler içeriyor. Odaklanma problemleri söz konusu olabilir. Aynı anda birkaç işi halletmek yerine tek birine odaklanmak işinizi kolaylaştırabilir.

29 Ağustos 2018, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Özel hayatınızda yaşadıklarınızı gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Bir yandan da kafanızda oluşturduğunuz planları bugünlerde uygulamak için gerekli enerjiyi çok rahat sağlayacaksınız. Maddi konular sizi harekete geçirebilir.

29 Ağustos 2018, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Koç burcundaki seyahati ortak paylaşımlarınızı ve alacak verecek dengenizi mercek altına almanıza neden olur.Ani tahsilatlar gündeme gelse de harcamalarınızda bir o kadar hızlı olabilir. Çalışma temponuzdaki artış bugün tavan yapar 24 saat size yetmez hale gelebilir. Sağlığınıza özen göstermekte fayda var. Hayatınızdaki önemli bir kadınla aksiyonu ve gerilimi bol bir diyalog kurarsınız.

29 Ağustos 2018, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.

29 Ağustos 2018, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 14' 60" R
Ay
Başak
17° 54' 53" R
Merkür
Oğlak
04° 22' 49" R
Venüs
Akrep
01° 02' 42" R
Mars
Yay
08° 03' 16"
Jüpiter
Boğa
06° 40' 54"
Satürn
Balık
01° 21' 30"
Uranüs
Boğa
20° 10' 56"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 55"
Chiron
Koç
15° 39' 46"
Lilith
Başak
07° 02' 28"
True Node
Koç
23° 38' 07"
Son Güncelleme : 05/12/2023 19:10

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>