Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Hedef Koyuyorsun Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Eylül 2021, Perşembe

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 60%

Karşınıza çıkan sosyal enerjiye kulak verin. Önemli biriyle yollarınız kesişebilir, bu kişi size yardımcı olabilir veya gelecekte etkili biri olabilir. Bu kişiylehayatınızda karşılaşabilirsiniz. Bu kişi size bazı kariyer fırsatları sunabilir. Ya da size harika bir arkadaşlık sunan kişisel bir ruh eşiniz olabilir. Bugün, mutlu karşılaşmalara açık olun.

Bugün ilişkinize pratik anlamda bakmaya karar verebilirsiniz. Para sorunlarına odaklanabilirsiniz ... Belki de finansal sorumlulukları yeni bir şekilde paylaşmaya karar vereceksiniz? Faturaları genellikle ödeyen sizseniz, partneriniz artık harekete geçmelidir. Bu seçenek hakkında sevgi dolu, destekleyici bir şekilde konuşabilirsiniz. Daha iyi bir finansal güvence elde etmek için birlikte çalışabilirsiniz.

Kiliseye gitmek veya bir meditasyon programına katılmak gibi ruhani aktiviteler yeni dostluklar edinmenizi ya da uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla tekrar görüşmenizi sağlayabilir. Bu kişiler parlak, yaratıcı ve tamamen faydalı bilgi ve fikirlerle dolu insanlar olabilir. Bu nedenle, onlardan bir sürü şey öğrenebilir, entelektüel ve felsefi konular odaklı sohbetlerde bulunabilirsiniz. Duyduğunuz her şeyi kavrayın ve onları akıllı bir şekilde hayatınızda kullanın.

Bugün biraz yorucu ve rahatsız edici olabilir; hazır ol! Bazı ekipmanlar aniden bozulabilir ve bunları tamir etmek zaman alabilir. Romantik partnerinden geçici olarak ayrılmak da seni yıpratabilir. Acilen dışa vurmak istediğin büyük bir fiziksel enerji mevcuy. Uzun bir yürüyüşe çık. Bu enerjini olduğu kadar kafanı da boşaltmanı sağlayacak.Uzun süredir hayatında olmayan bir arkadaşını düşünmek bugün canını mı sıkıyor? Bu kişi muhtemelen seni düşünüyor ve onunla iletişime geçmen için bilinçsiz bir şekilde mesajlar yolluyor. Eğer mümkünse onu ara, ama eğer ona nasıl ulaşacağını bilmiyorsan elinde telefon numarası ya da e-mail adresi olabilecek kişileri tanıyorsun, onları bir dene. Daha fazla yapabileceğin bir şey yoksa, bir zamanlar arkadaş olduğun ve yeniden olabileceğin birisi ile iletişime geçebilirsin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Eğer bir ev almayı düşünüyorsanız ya da bir emlakçıyla görüşmeyi düşünüyorsanız, durumunuza göre bugün her şeyin başlaması ya da sonlanması için uygun bir gün. Şu sıralar emlak alanında planlanan yatırımların değeri her zaman düzenli olarak artıyor. Ancak herhangi bir şeye kalkışmadan önce bunun doğru bir yatırım olup olmadığı konusunda emin olmasınız. Aksi takdirde içinde bulunmaktan pek de hoşlanmayacağınız bir takım durumlara sıkışıp kalabilirsiniz.

9 Eylül 2021, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içerisindeve finans konularında akılcı kararlar alabilirsiniz. İş anlaşmaları adına destekleyici bir gün. Sorumluluklarınızın arkasında durmak, emek vermek size maddi-manevi ödüllerle gelecektir.

9 Eylül 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendine yeni hedefler belirliyorsun. Fikir ve planlarını başkalarına da danışmak isteyebilirsin. Yeni atılımlarda bulunabilir ve önünü daha net bir şekilde görebilirsin. İş ve kariyer alanında planlarını gözden geçirmek isteyebilirsin. Eğitim hayatına devam eden bir Başak burcuysan, bugün yapacağın araştırmalar, gününün verimli geçmesini sağlayacak.

9 Eylül 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yatırım yaptığınız kaynaklarınızı değiştiriyorsunuz. İlginizi çeken alanlara doğru yön değişikliğine gidiyorsunuz. Bu yön değişikliği size uzun vadede kazanç sağlayabilir.

9 Eylül 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün parasal konularınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bütçeleme yapmak isteyeceğiniz zamanlar var. Yenilenme içinde olabilirsiniz. Önemli kakarlar almamaya özen gösterin. Uğraştığınız işlerde aksaklıklar olabilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatabilir.

9 Eylül 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Geçici ya da kısa vadeli seyahat planlarınızı gerçekleştirmek için uygun bir gün. Sosyal olacağınız ancak arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

9 Eylül 2021, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Duygusal açıdan iyi hissediyor olabilirsiniz, ancak bir şeyler içinizi kemiriyormuş gibi bir duyguya kapılabilirsiniz. Kendiniz için güvenli ve korunaklı bir ortam yaratma çabalarınız içinde hareket kabiliyetinizi ve özgürlüğünüzü kısıtlamış olabilirsiniz. Kendinizi gittikçe daha sıkı bağlamışsınız ve şimdi de dilediğiniz zaman kalkıp gitmekte zorlanıyorsunuz.

9 Eylül 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yaratıcı tarafınızı dışa vurmak için yine yaratıcı yollar bulabilirsiniz. Yarıda kalan projeler bitirilmek için ve körelmeye yüz tutmuş yetenekler sivrilmek için sırasını bekliyor. Yüzeyde yansıttıklarınızla derinde hissettikleriniz muhtemelen birbiriyle örtüşmüyor. Kendinize değer verin ve anlamak için çaba harcayın.

9 Eylül 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyecek ve karşılaştığınız engeller karşısında sinirli tavırlar içinde olacaksınız. Duygusal yaşantınızda karşı tarafın sizi anlamasını beklemeyin ve pek fazla da belli etmeyin..

9 Eylül 2021, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

9 Eylül 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Yaşamsal konularda daha dengeli olmaya çalışın. Bakış açınızı biraz olsun değiştirmeli ve ona göre adımlar atmalısınız. Amaçlarınıza uygun adımlar atmanızın her açıdan daha iyiye gidebileceğini unutmayın. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz.

9 Eylül 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir. Ancak sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirseniz bunların üstesinden geleceksiniz. Uzaklardan gelecek ziyaretçileriniz var. Parasal sıkıntılarınız giderek azalıyor. Sağlığınızı ikinci plana atmayın.

9 Eylül 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 42' 44" R
Ay
Akrep
26° 08' 20" R
Merkür
Başak
24° 43' 59" R
Venüs
Terazi
00° 42' 08" R
Mars
İkizler
19° 41' 36" R
Jüpiter
Koç
03° 16' 57" R
Satürn
Kova
19° 02' 09" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 42"
Neptün
Balık
23° 40' 26"
Plüton
Oğlak
26° 08' 07"
Chiron
Koç
14° 29' 45"
Lilith
Yengeç
18° 43' 47"
True Node
Boğa
13° 48' 28"
Son Güncelleme : 30/09/2022 00:20

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>