Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Değişikliğe Başvuruyorsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2022, Cuma

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 60%

Bugün aşkta bir şeyleri zorlamaman iyi olacak. Yapıcı davranmak ve sevdiğin kişinin kıymetini bilerek hareket etmek sana yetmeli. Eğer yolunda gitmeyen bir şeyler varsa bunların düzelmesi için biraz zaman gerekebilir.

İş konularında, mevcut ilişkilerinizle ilgili olarak, bir yakınınızdan aldığınız eleştiriler, objektif değerlendirebilmeniz halinde size yararlar getirecek. Yakında yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.

Maddi açıdan bir şeyler daha rahat yoluna girebilir. İçine bir şeylerin daha da sindiğini görebilirsin. Kendini fazla yıpratmadan iyi sonuçlar alabildiğini görmek, doğru yolda olduğunu gösterebilir bugün.

Bu aralar tükettiğin şeker ve tuz miktarını arttırdıysan bunları azaltmak için elinden geleni yapman önemli olabilir. Gereksiz yere vücuduna bu tür maddeleri yüklememen gerekebilir. Özellikle de ödeme karşı önlemini almalısın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Etrafındaki insanların seni sınadığını hissedebilirsin. Ne söylersen söyle kimseyi memnun edemiyormuş gibi düşünmen olası. Ancak bu durumun geçici bir etki olduğunu veya sana karşı kişisel bir öfke olmadığını hatırlaman gerekecek. Bir şeylere egoyla yaklaşmaman en iyisi.

11 Kasım 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Şu anda büyük bir baskı altında olabilirsiniz, ancak hayatı kendiniz için kolaylaştırmanın yolları var. En iyi yol, olayları bu kadar ciddiye almamaktır. Günün her saati gülmek veya en azından gülümsemek için bir sebep bulun.

11 Kasım 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sahip olduğun ekonomik güç hayat standartlarını yükseltmeni sağlıyor. Evinin dekorasyonu ile alakalı değişikliğe gitme kararı alabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, kalbinin kapıları yeniden açılsın isteyeceksin. Çocukları olan bir Boğa burcuysan, onların geleceği için yurtdışı eğitimleri hakkında araştırmalar yapabilirsin.

11 Kasım 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinizi geliştirip yeni işler yapmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla da buna gölge düşürecek önyargılarınızdan kurtulmalısınız. Yeni bir alana girip yeni insanlarla karşılaşmanın iyi yanları olduğuna da inanmanızda fayda var.

11 Kasım 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar meydana gelebilir. Hızlı değişimlere ayak uydurmanız gerekebilir. Bazı durumları veya insanları olduğu gibi kabullenmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde farklı programlar yaparak enerjinizi boşaltabilirsiniz.

11 Kasım 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde aklınıza “çılgın” fikirler geliyor. Bu fikirlerin ortaya çıkmasının bir nedeni olmalı, bilinçaltınız size bir şeyler söylemeye çalışıyor muhtemelen, o yüzden bunlara kulak verseniz iyi olur. İhtiyatlı davranmak istiyorsanız tabii ki tedbiri elden bırakmayın ama bu fikirleri de dikkatlice gözden geçirmeyi ihmal etmeyin…

11 Kasım 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Artan tutkunuz, yazım yeteneklerinizi tetikleyip geliştirebilir. Bu, kod yazmak ya da dergiler ya da kitaplar için yaratıcı yazım olabilir. Her durumda, bunun hakkında bir süredir düşünüyorsanız, bu konuda bir kursa başlamak ya da işe atılmak için ideal bir zaman. Konuyla ilgili referans kitaplar ya da bu konuda deneyimli kişilerle yapacağınız sohbetler son derece faydalı olabilir.

11 Kasım 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yakın bir ilişki, son zamanlarda nasıl değiştiğinizi gösteren bir ayna olabilir. Belki de diğer kişiyle sorunsuz bir şekilde bağlantı kuruyordunuz, ama şimdi garip noktalar var. Bu, inançlarınızın son birkaç yılda incelikli şekillerde değiştiğini açıkça gösterebilir. Bunu saklamaya veya inkâr etmeye çalışmak yerine dönüşümün sahibiyseniz, bu size daha uygun yeni bir toplulukla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Çalışmayan bir şeyi zorlamayın.

11 Kasım 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İmkânsız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ve bireylerin önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

11 Kasım 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde tartışma çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizden vearkadaşlarınızdan beklentileriniz azalırsa, büyük ilerleme kaydedersiniz. Evde de durum daha iyi değil. Hızlı U-dönüşleri yapıyor ve başkalarını da kışkırtıyorsunuz. Sakin olun, ortaklarınız ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin. Stres sizi hasta edebilir. Sağlıklı beslenin ve size güven vermesi ve rahatlatması için biraz egzersiz yapın.

11 Kasım 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bir arkadaşınıza beslediğiniz güçlü sadakat bağı sizi zorlu bir durumun içine sürükleyebilir bugün. Arkadaşınız sizden sizin için imkansız olmasa da yerine getirilmesi zor bir iyilik isteyebilir. Durumu bir değerlendirin ve yardım alabileceğiniz bir nokta olup olmadığına bir bakın. Yoksa, daha sonrasında da yardım alabilirsiniz. Bazen yapabileceğimizin en iyisi budur.Maddi durumum nasıl olacak?

11 Kasım 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama onun kırgınlığını bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu birgünü geçirecek ve çevrenizin takdirini toplayacaksınız. Yakında bir terfi haberi alabilirsiniz. Para işlerinde etki altında kalıyorsunuz. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Hep yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın.

11 Kasım 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 28' 13" R
Ay
Balık
27° 51' 00" R
Merkür
Başak
19° 42' 03" R
Venüs
Aslan
22° 02' 60" R
Mars
Terazi
21° 05' 09" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 28" R
Satürn
Balık
01° 35' 31" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 30"
Neptün
Balık
26° 00' 48"
Plüton
Oğlak
27° 55' 37"
Chiron
Koç
18° 14' 14"
Lilith
Aslan
29° 28' 41"
True Node
Koç
24° 55' 17"
Son Güncelleme : 28/09/2023 23:50

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>