Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Mayıs 2017, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Bugün ondan heyecan verici bir öneri gelebilir. Onun geçmişe bağlı yaşadığını düşünüyorsunuz ve bu durumdan rahatsız oluyorsunuz. Oysa o, eski defterleri çoktan kapatmış görünüyor.

Arkadaşlarınızın sizinle ilgili uyarılarını dikkate almalısınız. Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de, bir an önce toparlanmanızı bekleyenler var.

Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.

Son günlerdeki karışık zihninizi toparlarsanız çevrenizdeki hoşlukları fark edebilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Uzun zaman önceki birtakım tanışıklıklar, bugünlerde yeniden hayatınıza girecek. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanmanız, sizi danışacak birilerine yöneltebilir. Değişikliği seviyorsunuz. Durağanlık sizin için uygun değil. Ama bazı konulardaki tutucu tavırlarınızla çelişkili bir izlenim de bırakabiliyorsunuz.

14 Mayıs 2017, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Boğalar Saat 05:14-08:37 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, birileriyle anlaşmazlığınız varsa konuşmak yerine beklemede kalın. Diyelim illa halletmek istiyorsunuz ve ısrarlısınız. Şunu söyleyeyim ki, bir yararı yok. Çünkü ne siz karşınızdakine bir şeyleri tam olarak izah edebilirsiniz ne de o, anlamak için gayret sarf edebilir. Saat 08:37 Ay-Oğlak burcu geçişi, etrafınızdaki insanlarla bugün iletişimde bulunurken, öncelikle sorumluluk dolu konuşmalarınız ardından da özgüvenli haliniz, size artılar kazandırabilir. Gerçeklerin çizdiği yoldan giderek, düş kırıklığı veya sıkıntı yaşadığınız her olayı güce dönüştürebilirsiniz. Kıymetli Annelerimizin 365 günü kutlu olsun. Gönülden sevgilerimle,

14 Mayıs 2017, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Geçmişin muhasebesi artık bitti. Kendi hayatını yoluna sokmak isterken gündemin yoğunluğu hedeflerini değiştirebilir.

14 Mayıs 2017, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendine güven ve kendine kararlı bir davranış biçimi edinmelisin. Bugün hayatındaki dengeyi tekrar gözden geçirmelisin.

14 Mayıs 2017, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında beklemeler var ancak öğle sonrasında kısa yolculuklar, ziyaretler gündeme gelebilir.

14 Mayıs 2017, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İnsanlara yaklaşım tarzınız bugünlerde oldukça sert. Dostlarınızı kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Her alanda siz kendinizi kanıtlamış kişilersiniz....

14 Mayıs 2017, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ortak paylaşımların önemli olduğu bir gün geçirebilirsiniz.  Ortak harcama ve alışverişler söz konusu olabilir. Duygusal açıdan ise mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

14 Mayıs 2017, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kendinizi geliştireceğiniz konularda harekete geçmeyi seviyorsunuz. Uzaklardan sizi destekleyen haberler almanız mümkün. Sevdiklerinizle dış ortamlarda bulunacaksınız.

14 Mayıs 2017, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İnanç ve felsefi konularda yeni bir eğitim almak ve fikirlerinizi geliştirmek adına kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bugün bir yönetici olarak çalışanlarınızdan memnun olmakta zorlanabilirsiniz. Baskı kurabilir ve karşılığını alabilirsiniz. Dolayısıyla duygusal ve zihinsel baskılara karşı hazırlıklı olmak ve bunları yumuşak, esnek biçimde karşılamak önemlidir. Her türlü hukuki çalışma, yaptırım ve girişim için uygun bir gündesiniz. İş seyahatine çıkabilir veya en kısa zamanda böyle bir seyahat için planlama yapabilirsiniz.

14 Mayıs 2017, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün sizin için çok başarılı geçecek. Yepyeni bir döneme gireceksiniz. Çok fazla çalışmanız sonucunda istediğiniz noktaya geldiniz. Bu durum birlikte olduğunuz kişiyi de etkiliyor. Böylece uyumlu bir beraberlik yaşıyorsunuz. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun.

14 Mayıs 2017, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 02' 48" R
Ay
Koç
01° 02' 39" R
Merkür
Yay
22° 59' 21" R
Venüs
Yay
20° 06' 05" R
Mars
İkizler
18° 23' 34"
Jüpiter
Balık
28° 55' 07"
Satürn
Kova
19° 55' 58"
Uranüs
Boğa
15° 59' 47"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 45"
Chiron
Koç
12° 08' 20"
Lilith
Yengeç
25° 49' 19"
True Node
Boğa
13° 10' 45"
Son Güncelleme : 02/12/2022 09:33

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>