Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Tavrını Koyuyorsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Mayıs 2022, Salı

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 60%

Yarım kalmış meselelere takılmaktan vazgeçmen gerekecek aşkta. Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak sana fayda sağlamayacak bugün. Hayatını kendin için çekilmez bir hale getirmemek adına mutsuzluklara odaklanmaman gerekecek.

Bugün sınırlar içinde çalışmanız gerekecek. Hayal gücünüzü kullanmayı ve kendi başınıza çalışmayı seviyorsunuz, ancak diğer şeyler şu anda çabalarınızı yönlendiriyor olabilir. Belirli bir şekilde performans göstermenizi isteyen bir patronunuz olabilir. Bu kişinin girişimlerine karşı dayanıklı olabilirsiniz! Uzlaşmaya çalışın. Biraz mütevazi davranın ve bu tavsiyelerin işe yarayıp yaramadığına bakın. Kim bilir? Ne hakkında konuştuğunu biliyor olabilir!

Bugünkonusunda hiç olmadığın kadar üretken hissedebilirsin kendini. Yaratıcılığın doruklarında gezdiğini fark edip aklına gelen fikirlere şaşıracaksın hatta. Bazı şeyleri not etmeyi unutmaman gerekebilir.

Güne daha erken başlayıp gün ışığından daha fazla yararlanmak isteyebilirsin. Bu şekilde gün içinde ihtiyaç duyduğun enerjiyi de toparlayabilirsin. Uyku düzenini kontrol etmen genel olarak daha iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün senin için sürprizi bol bir gün olabilir. Uzun zamandır ertelediğin planları gerçekleştirmek için yeteri kadar zaman bulabilirsin. Bu ortamın sağlayacağı olumlu havayı kaçırmamak için başkalarına çok fazla kulak asmamanda fayda var.

17 Mayıs 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Önümüzdeki 24 saat içinde, kişisel inançlarınızı bir tarafa itmek için bilinçli bir çaba göstermeniz ve başkalarının sizin için farklı düşünme, hissetme ve davranma hakkına sahip olduğunu kabul etmeniz gereken zamanlar olacak. Başkasının sizin hakkında fikirde bulunması ve bu konuda bastırması sizi zorlayabilir.

17 Mayıs 2022, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün karşılaşacağın bazı can sıkıcı sorunlar, seni esnek davranmak konusunda zorlayabilir. Önüne çıkan can sıkıcı sorunları aşmak adına yakın arkadaşına danışabilirsin. Çalışıyorsan ve kendini baskı altında hissediyorsan, uygun şekilde tavrını koymayı düşüneceksin. Eğer çocuğun varsa, çocuğa karşı daha korumacı yaklaşabilirsin.

17 Mayıs 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Gerçek yaşam amacınızı keşfettiğinizi düşüneceksiniz. Asıl şimdi gelecek planlamanız başlıyor. Şimdi çözeceğiniz her yol yapacağınız her konuşma oldukça önemli olacak hayatınızın ilerleyen dönemlerini şekillendirecektir. Bu yüzden yaptığınız konuşmalarda ve davranışlarınızla oldukça seçici olun.

17 Mayıs 2022, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Duygusal yönden sizi zorlayacak koşullar ortaya çıkabilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde endişe duyduğunuz konular nedeniyle sevdiklerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Finansal konularda yenilenme ihtiyacı duyabilirsiniz.

17 Mayıs 2022, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Egzersiz yaparsanız size çok faydalı gelecektir. Yeniliklere başlamak için uygun bir gün olmasa da var olan işlerinizi tamamlayıp bitirmek için uygun...

17 Mayıs 2022, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Oldukça rahatsız edici bir görüşme karanlık yanınızı açığa çıkarıp her şeyin olumsuz yönüne takılmanıza neden olabilir. Bu tuzağa düşmeyin, zira günün sonuna doğru durumun olumlu tarafı kendini gösterecek. İletişim açısından işinizi kolaylaştıracak cep telefonu, yeni bir bilgisayar gibi bir aygıt satın alabilirsiniz. Ancak gününüzün büyük bir kısmını bunu kullanmayı öğrenerek harcamayın!

17 Mayıs 2022, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yakınınızdaki biri, son zamanlarda nasıl değiştiğinizden dolayı üzgün olabilir, ancak bu konudaki daha hassas duygularını kabul etmeleri onlar için zor olabilir. Sonunda sert ve yargılayıcı olarak gelebilirler. Tutumlarına karşı savunmacı bir şekilde tepki vermek yerine, neden korktuklarını sakin bir şekilde bulmaya çalışarak potansiyel olarak çatışmayı etkisiz hale getirebilirsiniz. Belki onlara istedikleri her şeyi veremeyebilirsiniz, ancak makul endişeleri gidermeye yönelik bir çaba muhtemelen yardımcı olacaktır.

17 Mayıs 2022, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler sizi tatmin etmeyebilir. Fırsatlar konusunda bazı aksilikler söz konusu olacaktır.

17 Mayıs 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün işinizde yeni sorunlarla karşılaşacaksınız. Ama tam zamanında gelen bir yardım sayesinde görevinizi sakince tamamlayabileceksiniz. Her ne kadar bu yardım alışılmadık bir yerden gelse de, sakın geri çevirmeyin. Sağlığınız konusunda gelecek için ibreyi olumlu yöne çevirebilirsiniz. Olaylara sabır ve dikkatle yaklaşırsanız, uzun vadede bazı sağlıksız davranışlarınızdan vazgeçebilirsiniz.

17 Mayıs 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ortak kazançlarınız, ödemeleriniz, borç ve kredilerinizle ilgili bir gündeminiz oluşabilir. Gelir kaynaklarınız artabilir ve parasal açıdan rahat bir akışa geçebilirsiniz. Yöneticiniz Venüs sizi destekliyor.

17 Mayıs 2022, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Mantıklı davranmayı seven bir yapınız olmasına rağmen, bugün duygularınızda yaşadığınız karmaşayı, arkadaşlarınıza yansıtacaksınız. Becerikli yönlerinizi hayallerinizle birleştirmeyi denemelisiniz. Performansınızı mantık çerçevesi içinde değerlendirmeniz gereken bir gün.

17 Mayıs 2022, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 40' 41" R
Ay
Akrep
25° 39' 39" R
Merkür
Başak
24° 44' 52" R
Venüs
Terazi
00° 39' 33" R
Mars
İkizler
19° 40' 51" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 14" R
Satürn
Kova
19° 02' 14" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 45"
Neptün
Balık
23° 40' 29"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 51"
Lilith
Yengeç
18° 43' 33"
True Node
Boğa
13° 48' 25"
Son Güncelleme : 29/09/2022 23:30

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>