Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Düşüncelerin Değişmeye Başlıyor Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2022, Cuma

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 60%

Sevdiğin kişiyle güzel haberler paylaşabilirsin bugün. Veya onun sana anlatacakları olabilir. Her şekilde, ikinizin de keyfi yerine gelebilir. Güzel sohbetlere dalmanız sizi birbirinize daha da yaklaştıracak.

Muhtemelen yemek yeme şeklinizi değiştirmeyi ve sadece daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeyi düşünüyorsunuz. Vejeteryan olmak, sigarayı bırakmak, daha fazla egzersiz yapmak, vb. Bugün yaşamınızda bu tür bir karar vermek için mükemmel bir gün. Birkaç ay öncesinin aksine, bu sefer kararlarınıza bağlı kalabileceksiniz. Başarabileceğiniz konusunda kendinize güvenin!

İşte çok şanslı bir gün olacak senin için. Beklenmedik bir şekilde güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin. Daha fazla sorumluluk alabilir, kendini daha iyi ifade edebilirsin. Yükselebilir ve işte daha iyi noktalara gelebilirsin!

Enerjin oldukça iyi olacak bugün. Gün içerisinde kendini gereksiz yere hırpalamadığın sürece bir şeyler daha iyiye gidebilir. Var olan enerjini korumak adına fiziksel olarak kendine dikkat etmek ve özellikle de soğuktan korunmak iyi gelecek sana.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Gün içinde kendini biraz huzursuz hissetmen olası. Ancak bu huzursuzlukla hareket etmek yerine kendine zaman tanıman çok daha yapıcı olacak. Bir şeylere tepki vererek yaşamak yerine kendi etkini bulman gerekebilir. Bu da zaman gerektirecek.

25 Kasım 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Değiştirmenin hiçbir yolu olmayan şeyler için neden endişeleniyorsun? Sebep ne olursa olsun, bunu aşmanın ve üzerinde biraz kontrolünüz olan şeylerde başarılı olmaya başlamanın zamanı geldi. Kazanılacak çok para var, o yüzden birlikte hareket edin.

25 Kasım 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Fikirlerinde ısrarcı olacağın bir gün olabilir. İş yerinde ekip arkadaşların ile bu tavırlarından dolayı tartışma yaşanabilir. Kendini daha rahat ifade etmek isteyeceksin. Tüm nezaketini ve olgunluğunu koruyarak, birileri ne der kaygısından uzaklaşmaya çalışacaksın. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, kendini yalnız hissederken, düşüncelerin değişmeye başlayabilir.

25 Kasım 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çocuklarınızın hayattan beklentileri sizin kafanızda planlara uymayabilir. Bir yol gösterici olmak isterken baskı unsuru oluşturmadığınıza dikkat etmelisiniz. Bugün onlara vakit ayırmak, dinlemek, hissettiklerini anlamaya çalışmak hem de size hem de onlara daha mantıklı ve pratik yollar gösterebilir.

25 Kasım 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün uğraştığınız konuları daha yaratıcı ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma olabilir. Kolektif konular ilginizi çekebilir. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Akışta kalmaya dikkat edin.

25 Kasım 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal konularda kendinizi iyi ifade edebilmek için kontrolünüzü sağlamanız gerekiyor. Derin konularınızla yüzleşmeniz gereken bir kaç gün geçirebilirsiniz.

25 Kasım 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendi kendine yeten birisiniz ve genellikle düşüncelerinizin ve endişelerinizin doğru olduğunu varsayıp başka insanlara bu konuda güvenmiyorsunuz. Bazen aczinizi ve herkes gibi bir insan olduğunuzu kabullenmek iyi gelebilir. Bugün hayatınıza yeni birini alın ve ona kendinizi açın. Ya da sizi yüzeysel bir biçimde tanıyan biriyle biraz daha yakınlaşmaya cesaret edin. Çok yakında yeni bir arkadaş edineceksiniz ve bu kişi hayatınıza pek çok şey katacak.

25 Kasım 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda yeni ilişkiler ve topluluklar sizi çağırabilir, ancak onlara tam olarak dalmak için donanıma sahip olmadan önce hayatınızda onlara yer açmanız gerekebilir. Muhtemelen hayatınızda ölmekte olan ve bırakabileceğiniz şeyler konusunda kendinize karşı dürüst olmalısınız. Artık besleyici olmayan bağlantıların doğal bir şekilde sona ermesine izin verdiğinizde, onların yerini taze enerjinin alması için alan yaratırsınız.

25 Kasım 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün Uranüs’ün iletişim konusunda size vereceği sıkıntıları görmezlikten gelmemelisiniz. Aklınıza gelmeyen aksilikler yüzünden gün içinde gecikmeler yaşayacaksınız. Yarım kalan işlerinizi tamamlamalı, acele etmemelisiniz.

25 Kasım 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artacak. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinize fazla yüklenmemeye dikkat edin. İyice düşünüp, hangi zorlukların sizi cidden engellediğini ve gerçekten enerjinizi harcamaya değeceğini tespit edin. Yanlış tahminlerde bulunursanız, sağlık sorunları yaşamanız işten bile değil.

25 Kasım 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün para, sağlık, ameliyat, okültizm konuları gündeme gelebilir. Fazla harcama yapabilirsiniz. Ayrıca dolandırılmaya açıksınız aman dikkat edin.

25 Kasım 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınız parıldıyor ve düzene giriyor. Aşk, size yepyeni heyecanlar yaratmanın hazırlığı içinde. Siz de biraz iradi davranıp gelişmeleri hızlandırabilirsiniz. İş yerinde kafanızı kurcalayan bir konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırmaya çalışın. Maddi konulardaki tutarlılığınıza nazar değdi. Biraz daha kontrollü olmanız gerekiyor. Sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

25 Kasım 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 26' 10" R
Ay
Balık
27° 19' 50" R
Merkür
Başak
19° 38' 48" R
Venüs
Aslan
22° 01' 32" R
Mars
Terazi
21° 03' 46" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 37" R
Satürn
Balık
01° 35' 38" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 33"
Neptün
Balık
26° 00' 51"
Plüton
Oğlak
27° 55' 38"
Chiron
Koç
18° 14' 19"
Lilith
Aslan
29° 28' 27"
True Node
Koç
24° 55' 21"
Son Güncelleme : 28/09/2023 23:00

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>