Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Ketumsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2022, Çarşamba

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 90%

İlişkiler söz konusu olduğunda ne istediğini bilerek hareket edeceksin. Ancak bazı şeyler için doğru zamanı da beklemek isteyebilirsin. Aşkı da ilişkileri de aceleye getirmemen daha doğru olabilir.

Amirlerinizyerinde daha atak davranmanızı istiyorlar. Siz ise performansınızdan oldukça memnunsunuz. Bugün yine işle ilgili bir uyarı alacaksınız. Unutmayın, patron olan onlar.

Bugün odaklanacağın işlerde daha iyi getiriler görmen olası. İşi şansa bırakmayıp ortaya koyacağın her emeğin karşılığını alabileceksin. Bugün çalışma zamanı!

Bugün kendine odaklanmalısın. Kişisel bakım için harika bir gün. En azından bir cilt maskesi yapmak sana kendini iyi hissettirecektir. Aynada gördüğün kişiyle barışman sana çok pozitif bir etki katabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hangi konuda tohum atarsan gelecek aylarda ödülünü alacağın günlerdesin. İyi bir planlama ile hayatını bambaşka bir yöne çekebilirsin. Unutma, gökyüzü senden yana. Bugün yeni kararlar alman çok iyi sonuç verebilir.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sizi bir şekilde hayal kırıklığına uğratan bir arkadaşınızı elbette affedin, ancak birlikte hareket etme fırsatlarının tükenmekte olduğunu bildiklerinden emin olun. Boğa, Zodyak'ın en rahat burçlarından biri olabilir ama sen kimsenin maşası değilsin.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Aile ilişkilerinde duygusal taraflarını daha çok göstermek isteyebilirsin. Ketumluğun eleştiri oklarını üzerine çekebilir. Sorumluluk hissettiğin alanlar genişleyebilir. Estetik yaptırma fikri için araştırmalarını bir sonuca bağlamak için harekete geçeceksin.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Zihninize söz geçirmekte zorlandığınız bir gün. Kendinizi sorgulamanıza veya kendinizi suçlamanıza neden olan söylemler sizi zor bir duruma sokarak işleri daha da zorlaştırabilir. Sakinleşmek epey zaman alsa bile aklıselim hareket ettiğinizde olayları hızlıca çözebilirsiniz.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızda alacağınız desteklerle sorumlu olduğunuz konuları daha iyi yapabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Bu konuda çevrenizle düşüncelerinizi paylaşmak iyi gelecek. Mesleki gruplar içinde görev alacağınız zamanlar olabilir. İşlerinize yoğunlaşmanız gereken zamanlardasınız. Oldukça verimlisiniz.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özellikle yeni kariyer yeni mevki ya da yeni maddi kaynaklar sizleri olumlu yönde etkileyecek. Bazı konularda kendinizi frenlemelisiniz.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün zihniniz bitmemiş işlerden, artık aramanız gereken arkadaşlara, entelektüel ya da spiritüel konulara atlayarak saatte yüzlerce kilometre hızla çalışmaya meyilli olabilir. Bunun sonucunda, herhangi bir şey yapmak için enerjniz kalmadığını, dört bir yana dağıldığınızı hissedebilirsiniz. Durup biraz rahatlamaya ve derin derin nefes almaya çalışın. Bu, dikkatinizi toplamanıza yardımcı olacaktır. Yoksa gün bitene dek beyniniz yanabilir.

27 Nisan 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kişisel arzularınız bugün genel kişiliğinizle çatışabilir. Kendinizi daha iyi göstermek için, sahip olduğunuz belirli bir fikri veya tamamen ortadan kaldırmadığınız kötü bir alışkanlığı saklamaya çalışıyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, hiç kimse mükemmel değil ve kusur olarak kabul ettiğiniz bir yönünüz olması dünyanın sonu değil. Başkalarının bu kusurları görmesi, sadece insan olduğunuzu kanıtlar.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İşinizde yükselme, kendiniz için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalacaksınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepki göstermemelisiniz.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Yöneticiniz Venüs ile Neptün kavuşuyor. Sosyal ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız sıcak bir ton kazanabilir. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz, tanışacağınız kişiler arasından hayallerinizdeki aşkı bulabilirsiniz.

27 Nisan 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk ilişkinizdeki küskünlük, bazı kimseler tarafından değişik boyutlara taşınmak isteniyor. Beraberliğinize yeni bir yön verebilir, kırgınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. İş ilişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmek için vakit ayırın. Hesapta olmayan ödemeler, harcama gerektiren durumlar ortaya çıkabilir, dikkatli olun. Sağlığınıza karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmayın.

27 Nisan 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 44' 35" R
Ay
Akrep
13° 51' 42" R
Merkür
Aslan
19° 42' 59" R
Venüs
Aslan
05° 01' 08" R
Mars
Boğa
26° 26' 54"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 30"
Satürn
Balık
19° 13' 03"
Uranüs
Boğa
26° 19' 51"
Neptün
Balık
29° 53' 02"
Plüton
Kova
01° 02' 48"
Chiron
Koç
23° 28' 59"
Lilith
Terazi
01° 48' 51"
True Node
Koç
09° 58' 12"
Son Güncelleme : 15/07/2024 21:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>