Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Mayıs 2017, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Ortak dostlardan yapıcı uyarılar gelebilir. Size bir şeyler ispat etme çabasından duyduğunuz gizli ve riskli haz, kısa sürede itici ve sevimsiz değerlendirmelere dönüşebilir.

Kendinizi beğeniyorsunuz. İş hayatına özgü becerileriniz var. İşin ritminin gerisinde kaldığınız durumlarda, bu beğeniyi en aza indirmeniz yararlı olabilir. Birkaç günlükyolculuğundan biraz kafa karışıklığı ile dönebilirsiniz.

Eleştirilere olumlu bakmanız gerekiyor. Çoğu sizi olumlu anlamda değiştirmeye yönelik. Bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmaya pek uygun değil.

Zamana yaydığınız bazı çözümsüzlükler, beklenmedik yeni gelişmelerle bir anda ivedilik gerektirebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Önümüzdeki günlerde beklenmedik sürpriz gelişmeler, çekindiğiniz konularda cesaretlenmenizi sağlayabilir. Uzun zamandır çözümsüz görüp üstüne gitmediğiniz bir problemde, belirsizliklerin iletişim yoluyla kolayca netleştiğini göreceksiniz. Bazı planlarınızdaki değişikliklerin, son zamanlarda ısrarla sürdürdüğünüz çekingenlikle ilgisi var.

7 Mayıs 2017, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Boğalar, Saat 06:21 Ay-Venüs karşıtlık etkisinde çekişmelerden uzak, başkalarıyla bağlantıda bulunarak günü geçirmek istersiniz. Paylaşım olgusu bugün sizin için son derece önemlidir. Çevrenizdeki kişilere ilgi göstermekten ve aynı şekilde ilgi görmekten hoşlanırsınız. Saat 18:56 Ay-Mars görünümü, bütçenizi aşmamak kaydıyla minik bir alışveriş yaparak insanın kendisini mutlu etmesi anlamında etkileyici olduğu gibi, bulunduğunuz ortamda barış ve huzura ne kadar ihtiyaç duyduğunuzun da belirtisidir. Çevrenizdeki insanlarla olan temasınızda ise sırf bu nedenle daha dikkatli hareket ederek çatışmadan uzak durmaya çalışabilirsiniz. Bazı durumlar keyfinizi kaçırıyor olsa da, insan hayatın sıkıntılı taraflarını değil güzelliklerini görmekten yanadır. Niyeti güzel, yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

7 Mayıs 2017, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün kendine vakit ayırabilmek için zaman bulabileceksin. Kendini sevdiklerine adıyorsun ama yenilenmeye ihtiyacın var.

7 Mayıs 2017, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aşk ilişkilerinizde hisleriniz ve tutkularınız artabilir. Alacağınız kararlarla geleceğe yönelik adımlar atmak sizi mutlu sona daha yakın hissetirebilir.

7 Mayıs 2017, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün biraz zaman almakla birlikte, güzellikler yaratabilecek işlerle uğraşabilirsiniz. Sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

7 Mayıs 2017, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Gördüklerinizle yetinerek derine inmeden kararlar veriyorsunuz. Özellikleyaşamınızdaki bu heyecan ve aceleciliğiniz pek hayra alamet gibi görünmüyor.

7 Mayıs 2017, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İş hayatınızda pozitif etkilere açık olduğunuz bugün, finansal konularda artıya geçebileceğiniz, daha çok insanla etkileşime geçip,hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, ilişkilerde iletişim gücünüzü kullanarak problemleri çözebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

7 Mayıs 2017, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Günlük işlerinizin yanı sıra, çevrenizin sağlığıyla ilgili olabilirsiniz. Sabah saatlerinde kafanıza göre davranmamaya çalışın. Bugün, maddi konulardaki düşüncelerinizi somutlaştırabilirsiniz.

7 Mayıs 2017, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Başak burcu geçişi bugün de sürmektedir. Ancak öğleden sonra Ay boşluğu nedeniyle enerjiler düşecektir. Günün teması cömertliğin, alışveriş dengesinin korunduğu ilişkiler olacaktır. Keyif alanlarınızı deneyimleyeceksiniz. Cumartesi gününüzü sabahtan itibaren çocuklarınızın bedensel ve ruhsal sağlığı üzerine odaklanacağınız faaliyetlerle değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde ise yapabileceğiniz en uygun eylem evcil hayvanınıza sarılıp evinizde sakin bir film izlemek olabilir.

7 Mayıs 2017, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

7 Mayıs 2017, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 00' 34" R
Ay
Koç
00° 33' 05" R
Merkür
Yay
22° 55' 59" R
Venüs
Yay
20° 03' 18" R
Mars
İkizler
18° 24' 24"
Jüpiter
Balık
28° 55' 03"
Satürn
Kova
19° 55' 50"
Uranüs
Boğa
15° 59' 52"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 42"
Chiron
Koç
12° 08' 23"
Lilith
Yengeç
25° 49' 04"
True Node
Boğa
13° 10' 42"
Son Güncelleme : 02/12/2022 08:40

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>