İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Haziran 2018, Pazartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

İlişkideki içe dönüklüğünüze karşın, sevgilinizin sezgileriyle her şeyi yerli yerine oturtabileceksiniz. İlişkinizde gittikçe egemen olmaya başlayan temelsiz korkularınız, bugünlerde siz terk edebilir.

Birtakım düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayabilirsiniz. Ama çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, tartışmayı kısa sürdürecek.

Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatabilir. Rahat günler hızla yaklaşıyor gibi. Bir satın alma işiniz var. Pahalı, ama zorunlu görünüyor

Bazı ertelemeler, mantıklı davranabilmek için zaman kazandırabilir. Sizi duygusal davranmaya yönelten bir etkilenme içindesiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İletişim açısından hareketli ve yoğun bir gün, duygularınızı dile ve yazıya dökmekten çekinmiyorsunuz. Yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, fikirlerinizi paylaşmak, onlardan fikir almak isteyebilirsiniz.

18 Haziran 2018, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler yeni haftamız saat 06:26-11:41 kısa süreli Ay-boşluk etkisiyle başlayacak ve ardından saat 11:41 Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Her şeyi kontrol etmek, ne kadar güvende olduğumuzu bilmek ihtiyacı yoğun olacak. Endişeli olabiliriz. Olayları kritik ederiz. Kolay kolay beğenmeyiz. Saat 14:19 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, ailemizle ilgili tüm konularda uzun vadeli ve titiz olmamızı sağlıyor. Sürprizlerden hoşlanmıyoruz. Belirsizlik hoşumuza gitmiyor. Saat 22:39 Ay-Satürn görünümü, evinizin ihtiyaçlarını karşılama, ödemelerin yapılması amaçlı düzenlemelerin göstergesidir. Bunların ekonomik şekilde halledilmesi, bütçenin aşılmaması gerekir. Yeni haftamız her birimiz için güzel gelişmelerle geçsin. Kalben sevgilerimle,

18 Haziran 2018, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Etrafındakiler hızına yetişmekte zorlanacak. Kendini ispat etmek için ekstra çaba gösterebilirsin.

18 Haziran 2018, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Eğitim hayatınız, seyahatleriniz ve iletişimlerinizle ilgili önemli bir gün yaşayabilir bu konularda ilerici adımlar atabilirsiniz. Geleceğe dair bazı planlarınızla ilgili kişiler arasında kuracağınız diyaloglar sizlere yeni farkındalıklar kazandırabilir. Yine çevrenizden gelecek haberler ve özellikle sosyal medya aracılığı ile öğreneceğiniz bilgiler sizlere önemsediğiniz bir konu ile ilgili ipuçları verebilir.

18 Haziran 2018, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sizin için hareketli bir gün. Birden çok konuyla ilgilenebilirsiniz. İletişim konusunda yoğun olmanız sizi zihinsel olarak yorabilir. Mesleğinizde başarılı olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstereceksiniz. Mesleğiniz ile ilgili eğitimler alabilir ya da araştırmalar yapabilirsiniz. İş yerinizdeki konumunuzu yükseltmek isteyebilirsiniz.

18 Haziran 2018, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Eşinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Değişim içinde olduğunuz konular sizi duygusal olarak etkileyebilir. İlişkilerinizle ilgili sıradışı kararlar...

18 Haziran 2018, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hazırcevaplığın üzerinde! Etrafındakiler düşünme hızına yetişmekte zorlanacaklar. Varlığını sürdürmek ve kendini ispat etmek için ekstra çaba gösterebilirsin. İş arayışında olan bir İkizler burcuysan, tanışacağın kişi, senin için önemli bir referans olabilir. Evli bir İkizler burcuysan, eşinin ailesinde anlaşamadığın kişilerle ufak bir tartışma yaşayabilirsin. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan, geçmişteki bir ilişkin hatıranda canlanabilir. Bundan dolayı sosyal medya üzerinden ya da ortak tanıdıklarınız aracılığıyla onun neler yaptığını öğrenmek isteyebilirsin. Yapacağın küçük değişiklikler, yaşam alanına modern bir hava katacak.

18 Haziran 2018, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yakın çevrenizin konuları gündeminizde yer alabilir. Ailenizi ve yuvanızı önemseyeceksiniz. Maddi konularda işlerinizin karşılığını alabilirsiniz

18 Haziran 2018, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Başak burcundaki seyahati sizi ev konularında karınca misali çalışkan yapacak. İş ve ev arasındaki trafiği ciddiyetle organize eder, aynı anda birden çok işi bir arada halledebilirsiniz. Yeniprojeleri geliştirmek, ya da gayrimenkul konularıyla ilgilenmek için zaman ayırın. Zira son vagonuna cesaretle atladığınız ekspres tren sizi arzuladığınız her hedefe hızlıca götürür.

18 Haziran 2018, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Ancak, bütün olayları kendi lehinize çevirebilir, fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Yeter ki, duygularınızı kontrol etmeyi başarabilin. Sabırsız ve kararsız davranabilirsiniz.

18 Haziran 2018, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 12' 02" R
Ay
Başak
17° 20' 21" R
Merkür
Oğlak
04° 20' 03" R
Venüs
Akrep
00° 59' 16" R
Mars
Yay
08° 01' 09"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 08"
Satürn
Balık
01° 21' 21"
Uranüs
Boğa
20° 11' 02"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 51"
Chiron
Koç
15° 39' 50"
Lilith
Başak
07° 02' 09"
True Node
Koç
23° 38' 05"
Son Güncelleme : 05/12/2023 18:00

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>