İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkili İlişkilere Dikkat! Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Ufak tefek sorunlara takılı kalmadığınız sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini unutmayın.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Beklentilerinizin genel olarak karşılık bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda daha dengeli olmalısınız. İhtiyaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece sorun yaşanmayacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yaşam tarzınızın, düşüncelerinizin işinize olan etkisini düşünebilirsiniz. Bu etkinin olumsuz olduğu durumlar karşısında objektif davranmaya çalışın. İş ortaklarınızın geri dönüşleri, söylenenleri nasıl algıladığınıza bağlı olarak etki edeceği için önce kendinizi dinlemeyi tercih edebilirsiniz

20 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün iletişim yeteneklerinizi kullanarak etrafınızdakilere ilham vereceksiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz çevrenizdeki insanların dikkatini çekecek ve onlara motivasyon sağlayacak. Özelliklebağlantılarınızda başarılı olabilir ve yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Ayrıca bugün biraz keyifli saatler geçirmek için kendinize zaman ayırmanızda fayda var. İhtiyacınız olan dinlenmeyi ve eğlenmeyi unutmadan, yapmanız gereken işlerinizle ilgilenmeyi ihmal etmeyin. Sevdiklerinizle vakit geçirerek stresinizi atabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün olacak, bu yüzden bu enerjiyi verimli bir şekilde kullanmaya çalışın. Kendinizi ifade etmek ve başkalarıyla iletişim kurmak için harika bir gün olacak. Kendinize olan güveniniz artacak ve daha cesur adımlar atabileceksiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Aynı apartmanda yaşadığınız komşularınız tahammül seviyenizi zorluyor. Gürültüden kurtulmak için daha sakin bir muhitteki bir eve taşınmak isteyebilirsiniz. Kafanızın karışık olması ikili ilişkilerinizi de olumsuz etkilemeye başlıyor. Hayatınızı düzenlemeye ilk olarak düşüncelerinizden başlamalısınız.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma koşullarınızla ilgili beklentilerinizi dile getirebilir ya da bunlarla ilgili teklifler, görüşler alabilirsiniz. Bir değişimin eşiğinde olduğunuzu hissettiğinizde, bundan kaçmayın. Belli bir alanda kalmayı bırakın, yeni tecrübeler edineceğiniz sektörleri ve kullanmadığınız becerilerinizi değerlendirin.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yaşadığınız olaylarla kendinizle ilgili fikirlerinizde farklılık yaratabilir. Yaşamla ilgili düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Değişik gündemler yaşayabilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Çalışmalarınızı sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda beklediğiniz haberlerdeki bekleme süreci sizi endişelenmeye sevk edebilir. Sakin kalmalısınız çünkü beklediğiniz haberler hayatınıza gelecektir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün senin için harika geçebilir. Potansiyellerle dolu bir gün olacak çünkü. Emeklerinin karşılığını daha rahat alabileceksin. Eğer bir süredir yolunda gitmeyen şeylerle uğraşıyorsan, bugün bu engellerin kalktığını görebilirsin.

20 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şimdi hayatınızda ekstra kıvılcımı arıyorsunuz. Biraz daha cesur olmanın ve farklı olarak öne çıkmaktan korkmamanın zamanı geldi. Ufak birkaç aksilik olsa bile, rutini değiştirirseniz kendinizi daha yenilenmiş hissedeceksiniz. Bu aynı zamanda zihinsel düzlemde de gerçekleşebilir ve zihninizi yeni bir konsepte odaklamak sizi canlandırmaya yardımcı olabilir. Gün ilerledikçe, kendinizi işe ya da ev işlerine adamak ya da kişisel ortamınızı düzenlemek için mükemmel bir zamandır. Artık işinize veya kişisel bakım uğraşlarınıza daha fazla sevgi katıyorsunuz. Başkalarıyla etkileşimler sıcak ve faydalıdır.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. İletişim konularında, isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için, planlarınızı tüm gücünüzle uygulamaya başlayabilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yolunuzda ilerlemeniz ilk başta düşündüğünüzden daha zor bir hal alıyor. Biri sizi planınızdan vazgeçirmeye hatta engellemeye çalışıyor olabilir. Pes etmeyin – bunu bir meydan okuma ve irade sınavı olarak görün. Ya planlarınızı savunarak ileri doğru bastırın, ya da fikirlerinizi mevcut koşullara uyarlayın. Hangisini seçerseniz seçin, hedefinizin gerçekçi olup olmadığı ve sonuna dek ilerlemenize değip değmeyeceği açığa çıkacak.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sezgilerini dinle ve sabırlı ol. Harekete geçmeden önce ne istediğini dikkatlice değerlendir. Evlilik kısmetlerin bollaşıyor. Evrenin onayladığı için kutlu, senin için ise mutluluk verici bir enerji geliyor. Yani bu enerji evlilik olabilir. Ev ya da evlilikle ilgili sorunların var ise de çözüme kavuşabilirsin.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bir gönül ilişkisinde hayaller içinde yaşıyorsunuz, rüyadan hala uyanamadınız. Olmayacak duygularınızın yerine mantığınızı kullansanız sonuçtan hem siz, hem de yakınlarınız mutlu olacak. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçin. Birlikte çalıştığınız kişilerle birtakım problemler yaşayabilirsiniz. O yüzden biraz yalnız çalışmaya gayret edin, ikili diyaloglardan kaçının. Sonradan sıkıntı çekmemek için para konusunda tutumlu olmalısınız. Beslenme alışkanlığınız kilo almanıza sebep oluyor

20 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 30" R
Ay
Akrep
02° 50' 31" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 06" R
Venüs
Akrep
05° 25' 00" R
Mars
Yay
10° 43' 42"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 25"
Satürn
Balık
01° 33' 52"
Uranüs
Boğa
20° 02' 49"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 30"
Chiron
Koç
15° 35' 49"
Lilith
Başak
07° 27' 12"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:00

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>