Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Nisan 2018, Cumartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler, sosyal yaşamınızda veya aşk konusunda gündeme gelebilir.

Meslek yaşantınızda yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gün. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.

Bugün kendiniz ve ya eviniz için harcamalarda bulunmanız olasıdır. Alış veriş arzusu hissedeceksiniz. Harcamalarda aşırıya kaçarak huzursuzluk duymanız olasıdır.

Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Her şeyi apaçık yaşamak bazı sıkıntılar çekmenize neden olabiliyor. Çevrenizde sizinle aynı değerleri paylaşmayan kişiler de var. Çok yakın dostlarınızın bu konudaki uyarılarına kulak vermelisiniz. Çok göz önünde yaşasanız da arzularınız ve beklentileriniz sadece size özel kalmalı. Bunun sırrı da benzer ilgileri olan insanlarla dostluk kurmak ve özel yaşamınızı sizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak.

14 Nisan 2018, Cumartesi
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Sevgili Koçlar saat 06:26 itibariyle burcunuzda seyredecek Ay, sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir, aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz. Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, finansal açıdan destekleyici bir işaret olup, sıkıntılarınıza çözüm bulmanızı sağlayan manevi bir kuvvettir. Miras, kredi, yatırım yoluyla elde edilecek para veya partneriniz, işveren veya diğerlerinin size olan yardımıdır. İnanç ve güven sağlar. Bir değişim ve dönüşüm fırsatıdır. Başkalarının büyümenizde, ilerlemenizde olumlu katkısıdır. Hem toplumsal hem de parasal alanda etkili olan bu görünüm, iş, konum, ortaklık, evlilik, parasal konuları olumlu yönde yenileştirmek adına içsel bir güç kazandıracaktır. Kendinize inanın ve güvenin. Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde düşüncelerinizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Eğer müdahalede bulunmanız gereken hususlar varsa, bunları çekinmeden karşınızdaki kişiye iletebilirsiniz. Üzerinde durduğunuz en önemli nokta sağlığınız, çalışma hayatınızdır. Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, kendinize dikkat etmenin, rahatlamak arzunuzun, sorunlardan uzak durarak enerjinizi tazelemenin göstergesi. Hani bazen insan yorulur ya, şöyle bir ara verir, dinlenir, toparlanır. İşte bu görünüm de böyle. Vicdanen rahat, işinizde güçlü, fiziksel anlamda huzur bulmak adına etkin bir enerjiniz var diyebiliriz. Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde bir yandan sorumluluklar ağır basıyor, diğer taraftan arzularımıza uygun hareket etmek istiyoruz. Ancak öncelikli işlerimize ağırlık vermemizde yarar var. Sağduyulu ve olgun davranmalıyız. Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

14 Nisan 2018, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Seni rahatsız eden işlerden uzak durmak isteyeceksin. Arkadaşının yapacağı sürprizle, günün eğlenceli geçebilir.

14 Nisan 2018, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yakın çevre, arkadaşlar, kardeşler ve komşularınızla olan ilişkileriniz gerilim noktasına taşınabilir. Artık bazı şeyleri bitirme kararı alabilirsiniz. Bugün fedakârlık yaptığınız her konu olumsuz bir şekilde geri tepebilir. Bu noktada herkesten biraz uzak kalmanızda bir kafanızı dinlemeniz de fayda vardır.

14 Nisan 2018, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konulara yönelebilirsiniz. Ailevi konular da gündeme gelebilir.

14 Nisan 2018, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünhayatınızda sorumluluklarından kaçan mesai arkadaşlarınızın kurnaz tavırlarına sessiz kalmayacaksınız. İyi niyet ve merhametinizi suiistimal etmelerine izin vermeden sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket edecek ve her kuşun etinin yenmeyeceğini iyi bir dersle bu insanlara öğreteceksiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden problemleri ne kadar mücadele etseniz de karşı tarafın aynı tavrını sürdürmesi sonucunda tek taraflı hiçbir şeyi düzeltemiyor olmanın çaresizliği sizi keskin kararlar almaya yöneltebilir. Kararlarınızı kendinize haksızlık etmeden yapmalısınız.

14 Nisan 2018, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzündenhayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.

14 Nisan 2018, Cumartesi
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Seni bir süredir rahatsız eden işlerden ya da kişilerden uzak durmak isteyeceksin. Hayallerin ile davranışların birbirine tezat olduğunda ailen de seni anlamakta zorlanıyor. Bugün bir adım atarak aklındaki bazı konularla ilgili uzlaşma yoluna gidebilirsin. Yakın arkadaşının yapacağı sürprizle, günün eğlenceli ve hareketli geçebilir. Evli bir Koç burcuysan, eşin ve arkadaşlarınızla beraber bir etkinliğe katılabilirsin.

14 Nisan 2018, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, sezgilerinizin size göstereceği yoldan ayrılmayın. Önemli parasal girişimlerinize anlayışla yaklaşacaksınız. Yapacaklarınızı önemseyeceksiniz.

14 Nisan 2018, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün dostlukları güçlendirmek, arkadaşlıkları pekiştirmek için uygun bir gün. Duygularınızı sıcak bir biçimde ifade edecek, keyifli ve güzel bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik fikirlerinizi çevrenize anlatabilir, dostlarınızın ve sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz.

14 Nisan 2018, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 12' 32" R
Ay
Başak
27° 58' 03" R
Merkür
İkizler
16° 55' 25" R
Venüs
Yengeç
19° 06' 35"
Mars
Aslan
04° 06' 20"
Jüpiter
Balık
02° 10' 31"
Satürn
Kova
12° 59' 27"
Uranüs
Boğa
13° 15' 59"
Neptün
Balık
23° 11' 04"
Plüton
Oğlak
26° 14' 11"
Chiron
Koç
12° 36' 22"
Lilith
Boğa
26° 39' 41"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 08:20

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>