Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Çalışmalarını Tamamlıyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Haziran 2022, Cuma

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 70%

Mevcut ilişkinde sadece karşı tarafın mutluluğuna odaklanmak seni yorabilir bugün. Kendi mutluluğun için de çaba göstermen gerekecek o yüzden. Sevdiğin insanla birlikte bu konu hakkında konuşmak daha yapıcı olabilir.

İşle ilgili problemlerde, bir arkadaşınızla biraz çelişkili görünüyorsunuz. Ama şu günlerde birçok şeyi sineye çekmeniz gerekebilir. İşlere her zamankinden çok sarılmanız gerektiğinin farkındasınız.

Bugün genel olarak harcamalarına dikkat etmen gerekecek. Savurgan davranmamaya özen göstermen senin için daha iyi olabilir çünkü. Tasarruf yapmak gelecekte daha rahat etmeni sağlayabilir.

Fiziksel olarak enerjinin biraz azaldığını hissedebilirsin. Keyif aldığın aktivitelere zaman ayırman en iyisi o yüzden. Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek keyfini yerine getirebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün etrafına daha çok yararlı olmak isteyebilirsin. Yardımına ihtiyaç duyacak aile üyelerinin yanında olmak sana iyi gelecek o yüzden. Onlarla beraber zaman geçirmek, aile içinde daha aktif rol oynamanı sağlayabilir.

17 Haziran 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Haritanızın seyahat alanındaki Güneş ve Merkür, istediğiniz gibi gelip gitmekte özgür olduğunuza inanmanızı teşvik eder. Sizde yapmak istediklerinizi, görmek istediklerinizi düşünün. Eşyalarınızı toparlayın ufukta her an içinizi açacak minik bir seyahat belirebilir.

17 Haziran 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yeteneklerini gösterebileceğin bir gündesin. Eğer çalışan bir Koç burcuysan,yerinde yeni projelere liderlik edebilirsin. Haftanın son mesai gününde, çalışmalarını tamamlamak istiyorsun. Yeni yol haritanı çıkardığın bugünlerde, yakın çevren ile iletişiminde kopukluklar yaşanabilir. Yalnız bir Koç burcuysan, beklemediğin bir anda aşk kapını çalabilir.

17 Haziran 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yaşam koşullarınızı ve ruh sağlığınıza etki eden konuları gözden geçirmelisiniz. Böylece özellikle kuracağınız ilişkiler olmak üzere kendinizle ilgili önemli anlarda nasıl kararlar alacağınızı daha iyi belirleyebilirsiniz. Şanslısınız, bunu sürdürülebilir hale getirmek takdir gördüğünüz ve iyi sonuçlar aldığınız tutumları devam ettirmenizle ilgilidir.

17 Haziran 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecek umutlarınız için en iyisini yapma isteği içinde olduğunuz bir gündesiniz. Gün içinde gruplar ve arkadaşlıklar ön plana çıkabilir. İş hayatınızda kendinizi biraz kısıtlanmış hissetmeniz mümkündür. İstediğiniz destekleri almakta zorlanabilirsiniz. Sosyal hayatınızda düşüncelerinizde ısrarcı davrandığınız zamanlar olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstereceksiniz.

17 Haziran 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Bu yüzden bazı konularda özellikle kişisel gelişiminizde bilinçli çaba göstermek sizi başarıya götürecektir.

17 Haziran 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Farklı kültürlere ve düşüncelere açık olmayı dene. Başka fikirler düşünmeye sıra gelince kendini hemen kapatma. Bu senin için kolay olan yol çünkü sana saklanma şansı tanıyor. Toplumda olan biteni merak konusu edin. Sonrasında fikirlerin değer bulacaktır.

17 Haziran 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Her zaman geleneksel yöntemlerle sağlığınızı güçlendirmeye çalıştınız ve kendinize çok dikkat ediyorsunuz ama bu sabah biraz meraklı hissedebilirsiniz. Özellikle size ruhsal olarak iyi gelebilecek bazı farklı yöntemlerle tanışabilirsiniz. Ön yargılarınızı bir kenara bırakıp bir şans vermek size hiçbir şey kaybettirmez. Bugün tamamen yeni deneyimlerle ilgili!

17 Haziran 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Hoşlandığınız işleri yapmak için kolları sıvayacaksınız. Girişeceğiniz işler için sevdiğiniz kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Fakat fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız.

17 Haziran 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz.

17 Haziran 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Koç; bugün sosyalleşebilir, topluluk, derneklerde ön plana çıkabilirsiniz. Ayrıca kendinizi oldukça iyi hissediyorsunuz ve fırsatlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Eğitim, kardeşler, seyahatler, medyayla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

17 Haziran 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İş yaşantınızda ilginç konuşmaların yaşanacağı bir gündesiniz. Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek kişilerin olması, motivasyon gücünüzü artıracak. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasınız.

17 Haziran 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 03' 16" R
Ay
Terazi
15° 57' 06" R
Merkür
Yengeç
03° 47' 04" R
Venüs
İkizler
16° 53' 47"
Mars
Boğa
01° 20' 18"
Jüpiter
Koç
07° 57' 32"
Satürn
Kova
24° 26' 18"
Uranüs
Boğa
17° 59' 03"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 41"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 09"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:00

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>