Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Daha Yapıcı Oluyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2020, Pazar

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 50%

Bugün sevgilinizle biraz sessiz zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Muhtemelen son zamanlarda o kadar meşguldünüz ki onunla çok ilgilenemediniz. Birlikte takılmaya ve rahatlamaya zaman ayırın. Hayatlarınızda olup bitenleri bibirinizle paylaşın. Hayallerinizi ve korkularınızı dile getirin. Hem kendiniz hem de ona zaman ayırırsanız, daha güçlü bir ilişki hissedeceksiniz. Öyleyse sarılın ve yakınlaşın!

Bugün başkalarıyla bağlantı kurmakta zorluk çekebilirsiniz ve insanlar gereksiz yere sert olabilirler. Bunların üzerinde fazla duygusal bir şekilde durmamaya çalışın. Kendinizle etrafınızda oynanan tiyatro arasında güvenli bir mesafe bırakın. Bir sonraki adım, sizi yapışkan bir duruma çekebilir, bu yüzden size yardımcı olmak için iyi bir arkadaşınızın beklediğinden emin olun.

İnsanlarla önemlikonularında görüşmeler yaptığınız için iletişim, hayatınızda çok önemli bir yer teşkil ediyor. Pratik, doğrudan ve gerçekci tavırlarınız çok etkileyici. Diğerleri başarısız olurken siz başarınızla biliniyorsunuz. Bu, hiyerarşik düzende diğerlerinin sizin üzerinizden kaybetmesi anlamına gelmiyor. Onlar sizin kolayca kandırılamadığınızı biliyor. İşle ilgili konularda stabil ilerlemeler yaşayabilirsiniz, ayrıca iyi bir teşvikle özgüveniniz artacak.

Herhangi bir şey hakkında özgür düşüncelere sahipsin. İnsanlar sana at gözlüğü takabileceklerini düşünerek yanılıyor. Şüpheli yaklaştığın şeyleri insanların sana kabul ettirmeye çalışmasına izin verme. İçinde, derinlerde bir yerde aslında neye inanman gerektiğini çok iyi biliyorsun. Öyleyse düşüncelerini açıklamaktan çekinme. Özgürlük senin için çok önemli ve sağlıklı bir yaşam tarzının temeli; ve insanların da bu hissin senin için ne ifade ettiğini bilmelerini önemsiyorsun.Kendinizi bir başkasına ya da başka bir şeye bağlılığınız açısından eleştirirken bulursanız, bu şaşırtıcı olmaz. Bugünün gezegensel etkileri, şeylere olan duyarlılığınızı artırabilir ve büyük ölçüde bu bağlılığı yeniden düşünmenizi sağlayabilir. Bağlandığınız ilişkilerin ve taahhütlerin değerlendirilmesi,kendi gelişiminizin üzerinde duracağınız için iyi olabilir. Sadece konuşmaya direnmek konusunda dikkat edin. Bu başka bir günde olmuş olsaydı çok daha iyi olurdu.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün, zeytin dalı uzatmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda biraz egonuzun kurbanı olup insanların olaylara sizin gibi bakmasını beklediniz. Belki de aslında tüm cevapların sizde olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Şimdi, diğer insanların katkılarını fark etmek çok önemli. Br arkadaşınızı öğle yemeğine davet edin ve sabrını ne kadar değerli bulduğunuzu söyleyin. Ekibinizi daha pozitif bir noktaya yönlendirmenin vakti geldi.

19 Nisan 2020, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Çok konuşan ve verdikleri sözleri tutmayan insanlara dikkat edin. Söylediklerinin arkasında durmayan kişiler tarafından bugün tuzağa düşürülebilirsiniz. Ortaklarla sosyal etkinliklerde bulunmaktan çekinmeyin ancak şu anda onlarla büyükanlaşmaları imzalamayın.

19 Nisan 2020, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çocuk sahibi olan bir koç burcuysan, çocuklarının çok hareketli olması seni yorabilir. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlara canın sıkılabilir. Ailen ile maddi konularda olan anlaşmazlıkları gideriyorsun, bu durum seni mutlu ediyor. Arkadaş grubunda daha yapıcı olma misyonunu üstleniyorsun, birbirine kırgın olan arkadaşlarını bir araya getirebilirsin.

19 Nisan 2020, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kariyerinizde yaşadığınız bazı kaygılarda haklı çıkabilirsiniz. Arkanızdan dönen bazı oyunları fark edebilirsiniz. Sizler sadece işinize odaklanın ve kimsenin ağzına bir laf vermemeye özen gösterin. Tedbirli olun. Evde kalın.

19 Nisan 2020, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün Balık'ta Neptün'le birleşen Ay sizi dışsal etkilere çok daha açık kılmakta. Kendinizi dağınık hissedebilir, etki altında kalabilirsiniz.

19 Nisan 2020, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kariyerinizde önünüz açık olsa da kendi düşüncelerinizle kendinizi sabote edebilme potansiyeliniz var. Elinizden gelenin en iyisini yapın yeterli.

19 Nisan 2020, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile, iletişim gücünüz yükselirken, kendinizi topluluklarda ve ilişkilerde rahatça ifade edebilir, olumlu iletişim kurabilirsiniz. Yolculuklar, yakın çevre yardımları ve paylaşımları, eğitim süreçleri ve davalarla ilgili sonuçlar için pozitif bir gündesiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ilişkileriniz açısından yeni başlangıçları ve aşkı vurgulamakta.

19 Nisan 2020, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Etrafınıza ördüğünüz duvarların yerle bir olmasına hazır olun. Sizi gerçekten yakından tanımak isteyen bu kişiye artık daha fazla karşı koyamayacaksınız.

19 Nisan 2020, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güneş bugün itibariyle Boğa burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odak noktanızda finansal konular olacaktır.Birikim yapmaya başlamak için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Ay'ın Balık burcundaki seyahati iç dünyanıza ve psikolojinize dikkat çekiyor.

19 Nisan 2020, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yoğun birtemposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek.

19 Nisan 2020, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgilinizle aranızdaki uyum zaman zaman tehlikeye giriyor. Birbirinizi anlamaya çalışın. Birkaç gündür süren küçük huzursuzluk bugün çözülebilir. Yoğun geçen günlerin ardından, bugün işleri teslim edebilmek, rahatlamanıza ve birlikte çalıştığınız insanlarla ilgilenebilmenize olanak tanıyacak. Maddi açıdan aldığınız kararları uygularken zorluk çekiyorsunuz. Savurganlıktan vazgeçin. Çektiğiniz baş ağrıları göz problemlerinin bir belirtisi olabilir

19 Nisan 2020, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Koç; haftanın yorgunluğunu atmak için tüm gücünü dinlenmeye ayırabilirsin. Güneş'in burç değiştirmesiyle sezgisel ve duygusal olduğun bugünü yaratıcılık gerektiren aktivitelerle ilgilenerek geçirmen konusunda seni destekleyecektir. İhtiyacın olan bilgilere ulaşmak, araştırma yapmak, yazı veya şiir yazmak için ideal bir gündesin.

19 Nisan 2020, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 44' 59" R
Ay
Akrep
13° 56' 49" R
Merkür
Aslan
19° 43' 30" R
Venüs
Aslan
05° 01' 39" R
Mars
Boğa
26° 27' 12"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 35"
Satürn
Balık
19° 13' 02"
Uranüs
Boğa
26° 19' 52"
Neptün
Balık
29° 53' 01"
Plüton
Kova
01° 02' 47"
Chiron
Koç
23° 28' 59"
Lilith
Terazi
01° 48' 54"
True Node
Koç
09° 58' 11"
Son Güncelleme : 15/07/2024 21:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>