Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Gizemli Davranacaksın Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs 2023, Pazar

Aşk 100%
Para 100%
Sağlık 80%

Aşk konularında kafanın karışacağı bir gün. Eğer hoşlandığın bir insan varsa onun sana karşı duygularını anlamakta zorluk çekebilirsin. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğinin bazı hareketleri sana garip gelebilir. Aşk konularında dikkatle gözlem yapman gereken bir gün.

Bir probleminiz var. Ancak yönetici kadrodan biriyle çözebilirsiniz. Ama o zaman da sevdiğiniz bir çalışma arkadaşınızın ihbarcısı olacaksınız. İki ayağınız bir pabuçta görünüyor.

Bugün etrafındaki insanlarla arandaki iletişim, parasal konularda nasıl bir yol izlediğini görmeni sağlayabilir. Aynada kendine bakar gibi, maddi konulardaki gelişmelerini görebileceksin bugün.

Bugün pozitif bir enerjin olacak. Bu güzel enerjiyi sağlığını daha iyi bir hale getirmek için harcayabilirsin. Yediğin yemeklere dikkat etmek ve sağlıklı beslenmek bu güzel enerjinin kalıcı olmasını sağlayabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün fikir birliği yapabileceğin yeni insanlarla iletişime geçebilirsin. Veya yeni kitaplar okuyarak farklı düşüncelere önem verebilirsin. Hem sosyal olarak hem de kültürel olarak kendini geliştirebileceğin bir gündesin.

21 Mayıs 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koç burçları, bugün enerjiniz yüksek olacak ve hedeflerinize odaklanmak için harika bir gün olacak. Yeni fırsatlar keşfedebilirsiniz. Ancak, aşırı rekabetçi olmaktan kaçının ve başkalarıyla işbirliği yapmaya açık olun.

21 Mayıs 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hem havanın gizemine kapılmış olabilirsin hem de bu sıralar enerjini beğenmeyebilirsin. Sana güvenen insanlara karşı mahcup olman, sorumluluklarını anımsamana neden olacak. Harcamalarına dikkat etmen gereken bir gün! Farkında olmadan bütçeni aşabilirsin. Yaşam alanınla ilgili yapmak istediğin değişiklikler ekonomik şartlarına bağlı olacak. Aniden gelişentempon yüzünden Pazar gününün bir kısmını çalışarak geçiren Koç burçları olacak. Eşinle aldığınız ortak bir karara uymaman sorun yaşamanıza neden olabilir.

21 Mayıs 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bulunduğunuz alanda mutlu olabilirsiniz ancak bunu geliştirmek ve ileriye taşımak için de çaba göstermelisiniz. Ailenizle ya da evinizle ilgili konularda önceden gelen sorunları masaya yatırarak daha huzurlu bir ortam kurabilirsiniz. Ev sahibi olmak ya da evlilikle ilgili düşünceleriniz yoğunlaşabilir.

21 Mayıs 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yakın çevrenizle, kardeşlerle ilgili bir konu sizi daha ciddi düşündürebilir. Yakın çevrede konuşmalar, ziyaretler de önemli olabilir.

21 Mayıs 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Beklenmedik kazalara karşı dikkatli olun, zaman içerisinde başınıza gelebilecek ufak tefek kazalar ciddi sonuçlar doğurmayacak olsa da sinir düzeyinizi arttırabilir.

21 Mayıs 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün senin için çok daha verimli geçebilir. Kendini işine verirken zorluk çekmeyeceksin çünkü. İşlerinin planladığın gibi sonuçlanması çok daha olası. Kendi emeklerini taçlandırarak güzel sonuçlar alabileceksin.

21 Mayıs 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Geçmişten gelen tutkularınızla ilgili bir projeye yatırım yapmak şu anda sizin için ödüllendirici olabilir. Gün, pratik ve akıl almaz olasılıklar arasında bir denge bulmanıza yardımcı oluyor. Aniden gelen dâhice bir fikir size tüm parçaların nasıl bir araya geldiğini gösterebilir. Bununla birlikte, yalnızca bu tür bir ilham anına güvenmeyerek kendi dengenizi oluşturmaya çalışın. Sizi rahat ve güvende hissettiren şeylere odaklanmak, en akıllıca seçimleri yapmanıza yardımcı olabilir. Bir ilişki hakkında karar vermeniz gereken bir durumda olabilirsiniz. Belki de eski endişeler size musallat olmak için geri geldiler. Şüphelere kulak asmak yerine şansınıza güvenerek bir seçim yapın.

21 Mayıs 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün içsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

21 Mayıs 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün biraz çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçokyolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin. Bunun yerine sakinliğinizi korumaya çalışın ve böylece başkalarını kendinize hayran bırakın, sonunda bu tatsız günü olumsuzluklardan etkilenmeden bitirebilirsiniz.

21 Mayıs 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kendinizi güçsüz, yetersiz hissettiğiniz bir konuda aslında ne kadar yetenekli ve etkili olduğunuzu fark edebilirsiniz. Belki geçmişte zamanlama doğru olmayabilir ancak şimdi bu konuda harekete geçmenin tam sırası!

21 Mayıs 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygularınıza yoğunluk verdiğiniz zaman, gün içinde motivasyon dengeniz hemen bozuluyor. Bugün, kişiselliğinizi ve sevdiğiniz kişinin davranışlarını sorgulayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere göre daha farklı duygusal bir tablo sergilemeniz, sizi ulaşılmaz bir konuma getiriyor. .

21 Mayıs 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 05' 26" R
Ay
Yay
25° 09' 29" R
Merkür
Boğa
20° 36' 34"
Venüs
Yengeç
29° 26' 01"
Mars
Aslan
08° 50' 38"
Jüpiter
Boğa
04° 14' 37"
Satürn
Balık
07° 04' 36"
Uranüs
Boğa
20° 25' 07"
Neptün
Balık
27° 30' 21"
Plüton
Kova
00° 06' 06"
Chiron
Koç
18° 58' 55"
Lilith
Aslan
16° 30' 60"
True Node
Boğa
03° 26' 11"
Son Güncelleme : 05/06/2023 02:30

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>